7/24 Destek +90 538 211 45 67
Yunanistan kiralık katamaran

Yunanistan Kiralık Katamaran

Dünyanın en önemli yelken destinasyonlarından biri olan Yunanistan’ı her bütçeye uygun Yunanistan kiralık katamaran modellerimiz ile keşfedin. Uzman rezervasyon ekibimiz talebiniz doğrultusunda sizlere en uygun tekneyi liste olarak gönderecektir. Liste içinden uygun bulduğunuz katamaran modeli için tüm resimleri ve teknik donanım listesini göndereceğiz. Teknenin başkası tarafından kiralanmaması ve düşünmek için zaman istiyorsanız bizlerde opsiyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyona karar verdikten sonra adınıza düzenlenmiş tüm sözleşme ve gerekli dökümanları göndereceğiz. Tek yapmanız gereken uzman ekibimize ulaşmak ve Yunanistan koylarında nasıl eğleneceğinizin planlarını yapmak. Biz sizler için her şeyi eksiksiz planlayacağız.

Yunanistan renkli caddeleri, cıvıl cıvıl sokakları ve her restoranda hafif bir tını ile çalan yunan müzikleri ile gelenleri kendine hayran bırakıyor. Yunanistan Türkiye’nin komşularından ve Avrupa ülkelerinden olan bir ülkedir. Bulunduğu konum nedeniyle deniz turizmine oldukça elverişlidir. Çünkü Doğusunda Türkiye bulunurken, Güneyinde Girit Denizi ve Akdeniz, Batısında da İyon Denizi bulunur.

Yunanistan Akdeniz iklim kuşağında bulunduğu için yaz turizmine oldukça elverişli bir ülkedir. Bunun yanı sıra uzunca bir kıyı şeridine sahip olduğu için de yıl boyunca yerli ve yabancı birçok turist Yunanistan’ı ziyaret ediyor. Karadan gezilecek birçok yere sahip olsa da deniz turlarına katılmak isteyenler için de harika fırsatlar sunmaktadır. Bunların başında da katamaran gezileri gelir. Yunanistan kiralık katamaran tatil seçenekleri arasında oldukça popülerdir. Çünkü katamaran tatilleri kişiye kendini özel hissettiren ve konforlu teknelerle yapılan butik tatil seçenekleridir.

Yunanistan Kiralık Katamaran Hakkında

Doğal güzellikleri, tarihi kalıntıları ve muhteşem doğasıyla gelen misafirlerini karşılayan Yunanistan birçok turistin tatil planlarını süslüyor. Öyle ki karada gezilip görülecek harika yerlere sahip olduğu kadar denizde de birbirinden güzel koylara ve adalara sahip olan Yunanistan, özellikle butik tatil yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Yunanistan kiralık katamaran tatilini seçen insanlar buranın birbirinden güzel koylarında gözlerden uzak kendilerine özel bir tatil keyfi yaşıyor.

Bir katamaranı kendiniz kullanmak için gerekli ehliyet ve tecrübeye sahip misiniz? O zaman bizlerden kaptansız katamaran talebinde bulunabilirsiniz. Marinalara yanaşmada tedirginlik yaşarsanız, marinadaki ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Marina girişlerinde mutlaka marina kuleyi telsizle arayın ve palamar desteği talebinde bulunun. Ben deniz üzerinde lüks otel tatili yaşamak istiyorum diyorsanız, o zaman kaptanlı katamaran modellerimiz sizler için en uygun olacaktır. Uzman mürettebat ve lüks donanım seçenekleriyle kaptanlı katamaran modellerimizde lüksün ve konforun tadını çıkartın. Kaptanlarımız sizleri dilediğiniz Yunanistan koylarına güvenle ulaştıracaktır.

Yunanistan kiralık katamaran tatili daha çok serin sulara açılıp kalabalıktan uzaklaşmak isteyen ve kafa dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bir tatil modelidir. Koy ve ada bakımında zengin olan Yunanistan katamaran kiralama tatili için biçilmiş bir kaftan gibidir. Kos, Nikiti, Athens, Corfu, Santotini Koyları gezilen koyların başında gelir. Yunanistan kiralık katamaran tatili güzergâhına daha yakından bakalım…

Yunanistan’da Katamaran Tatili Güzergâhı

Yunanistan tatil için güzel bir seçenektir; çünkü gezilip görülecek birçok yere sahiptir. Akropolis, Akropolis Müzesi, Lykavittos Tepesi, Syntagma Meydanı, Anafiotika Bölgesi bunlardan sadece bir kaçıdır. Bunların yanı sıra Yunanistan kiralık katamaran tatili için de birbirinden güzel keşfedilmemiş koylara ve adalara sahiptir. Yunanistan kiralık katamaran tatilinin güzergâhına bakacak olursak Kos Adası, Volos Adası, Nikiti Adası, Athens Adası, Corfu Adası, Santotini Adası, Halkidiki Adası, Peloponese Adası, Rhodes Adası, Mykonos Adası sırasıya gezilir.

Yunanistan kiralık katamaran
Yunanistan kiralık katamaran

Katamaranlar İle Tatil Nasıl Yapılır?

Katamaranlar iki teknenin birleşmesinden oluşan oldukça geniş yapılı ve paralel iki gövde üzerinde oturtulmuş tatil tekneleridir. Katamaranların boyları 5-10 metre arasında değişir ve özelikle konforu önemseyen tatilciler daha çok tercih ederler. Özelikle günümüz katamaranlarında konfor ve güvenlik daha yüksek seviyededir. Öyle ki bu tekneleri rahatlıkla kalabalık gruplarda tercih edebiliyor. Tasarımları gereği kalabalık kişi sayısına uygun olarak tasarlanmıştır. Arkadaş grupları veya aile ile de gelindiğinde rahat bir tatil sunar.

Yunanistan kiralık katamaran tatili sizlere Ege ve Akdeniz ‘in berrak sularında rotasını dahi kendinizin belirleyebileceği bir tatil seçeneği sunar. Gerek farklı ve unutulmaz bir balayı için, gerekse özel gün kutlamaları, sürprizler veya arkadaşlarınızla yapacağınız eğlenceli bir tatil için harika bir fırsat sunar.

Geniş salonları, duş ve tuvaletlerin birbirinden ayrı olması hatta kaptan ve yolcu kabin ve tuvaletlerinin birbirinden ayrı olarak tasarlanmış olması konforlu bir yapıda olduklarının göstergesidir. Özellikle Covit-19 salgını sonrası birçok insanın sıklıkla tercih ettiği tatil seçeneklerinden birisi haline gelmiştir.

Yunanistan da birbirinden güzel koy ve körfeze sahip olduğu için katamaran tatili için güzel bir tercihtir. Tertemiz suların üzerinde Yunanistan’ın yemyeşil doğasına karşı kalabalıktan uzak, daha butik ve özel bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz firmamızla iletişime geçebilirler. Katamaran filomuz her bütçeye hitap edebilir niteliktedir. Yunanistan kiralık katamaran tatiliniz için rotayı kaptanlarımız oluşturur; ancak sizler rota üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Tecrübeli kaptanlarımız sizleri birbirinden güzel koylarda gezdirirken sizlere sadece yüzmenin, güneşin ve denizin tadını çıkarmak kalır.

Sizler de bu muhteşem tatil ile kendinizi ödüllendirmek ve yıl boyu biriken yorgunluğunuzu Yunanistan’ın masmavi sularında atmak isterseniz Yunanistan kiralık katamaran tatilini tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon yapmanızda fayda vardır.

İlgili telefondan bizi arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yelken tatili planlarınız Türkiye için de varsa Türkiye kiralık katamaran modellerimize bakabilirsiniz.