7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris gulet kiralama

Marmaris Gulet Kiralama

En ideal Marmaris gulet kiralama seçenekleri ve fiyatlarımız ile size unutulmaz bir mavi tur deneyimi sunuyoruz. Uzman rezervasyon ekibimiz talebinize en uygun guleti sunacaktır. Marmaris gulet kiralama konusuna girmeden önce neden Marmaris ve neden gulet tekne sorularına yanıt verelim. Marmaris… Çünkü doğası güzel, denizi güzel, koyları muhteşem, plajları harika ve modern marinalara sahip turizm merkezlerimizden biridir. Yemyeşil ormanların, masmavi denizle bir araya gelerek adeta cennetten bir köşe gibi… Altın sarısı kumu ile denizin ve güneşin keyfini sürmenin verdiği mutluluk hissi… Ve tabi ki uzun sahil şeridi ve muhteşem koyları içine alan eşsiz coğrafyası… İşte tüm bu güzellikleri denizde seyrederken izlemek, yaşamak ve oksijen depolamak için Marmaris gulet kiralama ayrıcalığına sahip olmanın verdiği coşku, heyecan, huzur ve mutluluk ile bir tatil geçirmek mümkündür.

Marmaris gulet kiralama hizmeti alarak çıkacağınız mavi turda, gün boyu dilediğiniz an yüzme şansınız bulunmaktadır. Birbirinden güzel koylarda, muhteşem plajlarda, açık denizde yüzmenin keyfine varırken, istenilen limanlarda geceleme imkanı da bulunmaktadır. Gün boyu balık tutabilir, su sporları ve dalış yapabilir, güneşlenebilir, plaj ve koylara çıkılarak doğa yürüyüşleri yapılabilir. Gün batımında nefis deniz ürünlerinden oluşan bir yemek servisi yapılabilmekte ve hafif bir içki ile güneşin batışı seyredilmektedir. Gece özellikle de mehtap varsa büyük bir keyif söz konusudur. Kamaraya gitmek yerine güvertede yıldızları izleyerek uykuya dalmak müthiş bir huzur verecektir.

Marmaris gulet kiralama
Marmaris gulet kiralama

Marmaris Gulet Kiralama – Guletlerin Avantajları

Gelelim neden gulet tekne sorusunun yanıtına. Gulet tekneler, geleneksel ahşap yapılı, çok eski yıllardan beri kullanılan motorlu ve yelkenli yat modelidir. Günümüzde bu geleneksel yapı, teknolojinin yardımı ile modernize edilerek lüks yatlar olarak kullanılmaktadır. Hem sahil şeridine paralel gezilerde hem de uzun mavi turlarda en çok tercih edilen teknelerdir.

Marmaris’de Marmaris gulet kiralama hizmeti veren turizm ve yatçılık acenteleri oldukça fazladır. Marmaris marinalarında demirlemiş ve Marmaris açıklarında seyir halinde olan çok sayıda gulet tekne, Marmaris’in eşsiz manzarasına renk katmaktadır. Adeta kuğu gibi denizin üzerinde salınırlar.

Marmaris gulet kiralama konusunda standart ve ekonomik gulet tekneler olduğunu da söylemekte yarar var. Müşterilerin talepleri ve bütçeleri çerçevesinde çok farklı gulet tekneler hizmet vermektedir. Gulet tekneler yatlara kıyasla daha yavaştırlar. Bir yelkenliye göre de hızlı yol alırlar. Kamaraları ve iç, dış yaşam alanları geniş ve ferahtır. Kamaraların her birinde wc ve duş olanağı bulunmaktadır. Çift kişilik yatak ve komodinleri ile otel konforunu aratmamaktadır.  Ön güvertesinde geniş güneşlenme alanı, oturma ve yemek salonları, tam donanımlı mutfağı bulunmaktadır. Kamaralarda ve salonda tv, oyun konsolu, müzik sistemi, koltuk takımları ve yemek masası ile konforlu bir tatil yanı sıra eğlenceli bir deniz yolculuğuna sahiptirler.

Gulet Çeşitleri

Marmaris gulet kiralama hizmetinde en yaygın olan Karpuz kıç guletlerdir. Oval tasarımlı, kıç kısmı yuvarlak ve yaygın teknelerdir. Büyük guletler Karpuz kıç olarak tasarlanmaktadır. Kötü hava şartlarında dahi stabil kaldıkları için hem konfor hem de güvenlik açısından oldukça ideal teknelerdir.

Ayna Kıç Gulet tekneler ise düz tasarımları ve köşeli, yüksek kıç bölümü ile dikkat çekmektedirler. Bu yüksek alan süit kamara olarak tasarlanmaktadır. Ultra lüks dizayn edilmiş Ayna Kıç guletler yanı sıra standart yapıda hizmet veren modelleri de bulunmaktadır. İç hacimleri en geniş olan tekne tipidir.

Marmaris gulet kiralama hizmetinde kullanılan bir başka gulet modeli de Tirhandil teknelerdir. Ege kıyısına özgü tasarıma sahip olan Tirhandil tekneler, geleneksel yapısını günümüze kadar korumuşlardır. Diğer gulet tekne modellerine göre daha küçük teknelerdir. Az sayıda yolcu grupları, aileler için ideal bir mavi tur aracıdır. Daha çok modern yelkenlilerle benzer özelliklere sahiptir.

Marmaris kiralık gulet hizmeti içinde kaptan ve mürettebat da bulunmaktadır. Lüks ve delüks sınıf gezilerde ekstradan usta aşçı ve şefler de seyahate eşlik etmektedir.

Gulet tekne ile yapılan mavi tur hem yeni yerler görmek hem de aile ya da arkadaş grubu ile eğlenceli ve heyecanlı bir tatil yapılmaktadır. Göcek çevresinde ki koylar, plajlar, adalar, yakın Yunan adalarını içeren bir rota belirlenebileceği gibi pasaport ve Schengen vize sahipleri için Lamos, Patmos, Leros, Kalymnos, Kos, Rodos ve Symi adaları da rotaya eklenebilmektedir.

Marmaris gulet kiralama hizmetinden yararlanmak için yazı beklemeden rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Aksi halde oldukça yoğun olan Göcek ve çevresinde kiralık tekne bulmak zor olabilmektedir.