7/24 Destek +90 538 211 45 67

Kiralık Trawler Tekne

Hem kendi filomuza ait hem de resmi acentesi olduğumuz diğer filolara ait kiralık trawler tekne modelleri seçeneklerini sizlerin beğenisine en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Türkiye ve dünyada trawler tipi gezi teknesi sektöründe öncü firmalardan biri olarak siz deniz severlere deniz üzerinde lüks bir otel tatili deneyimi yaşatıyoruz. Fethiye tersanelerinde bizzat kendi mühendis ve ustalarımız tarafından tasarlanan trawler tipi tekneler, tekne kiralama dünyasına bambaşka bir soluk getiriyor. Kaş- Bodrum arası istediğiniz destinasyonda en modern teknelerde en gerçekçi fiyatlarla tatil yapmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Firma olarak kendi üretimimiz olan Nayk 3 gibi en modern trawler tekneleri aracı acente olmadan, gerçekçi fiyatlara sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Trawler Tekne Modelleri – Kiralık Trawler Yatların Özellikleri Nelerdir?

Dilerseniz günümüz kiralık trawler tekne modelleri tipine ilham veren tekne tipini tanıtmakla başlayalım. Trawler tekne aslında balıkçı teknelerine verilen isimdir. Bu balıkçı tekneler çok uzun boylara, yüksek gövde yapısına ve geniş enlere sahiptir. her türlü hava koşulunda kolay balık avlamak için tasarlanmış, deniz üzerinde oldukça dengeli ve güvenli teknelerdir. Bu genişliği tatil ve gezi amaçlı kullanmak isteyen tasarımcılar dünyanın bazı yerlerinde trawler teknelerin içini tekrar tasarlamıştır. Eski bir balıkçı teknesini refit ederek lüks mobilya ve kabinlerle döşemişlerdir.

Haftalık Kiralık Trawler Yat - Motoryat
Haftalık Kiralık Trawler Yat – Motoryat

Gezi amaçlı ilk kiralık trawler tekne üretimi ise Türkiye’de hatta Fethiye’de başlamıştır. Firmamız da ürettiği ve tasarladığı trawler tekneler ile bu sektörde öncü olmuştur. Örneğin Nayk 3 isimli kiralık trawler tekne modelimiz Türkiye’deki en modern trawler teknelerden biridir. Trawler tekneler motor yatlar hızlı değildir fakat kıyas edilemeyecek düzeyde çok daha fazla yaşam alanı sunarlar. Kıç kısımlarında devasa yüzme platformları bulunur. Ana güverte yüksekte ve yüzme platformundan merdivenle çıkılmaktadır. Ana güvertede oturma grupları, salon kısmı, master kabinler, yemek masaları ve şezlonglar bulunur. Üst kısım ise bir motor yatın üst kısmına göre oldukça büyük ve engelsiz bir tasarıma sahiptir. En önemlisi de yürüme zorluğu çeken özel insanlar, tekerlekli sandalyeli misafirler için bulunmak teknelerdir. Tekerlekli sandalye ile girilebilir odalar. Hidrolik sayesinde denize inip çıkabilen platformlar. Deniz keyfinizi bozmadan tatilinize devam edeceksiniz. Diğer popüler trawler modelleri arasında Simay S, Calm Down, Çınar Yıldızı da bulunmaktadır.

Kiralık Trawler Tekne
Kiralık Trawler Tekne

Genelde 4,5 ve 6 kabin olara tasarlanan kiralık trawler teknelerin kabinleri birbirinden bağımszı tasarımlara sahiptir. Kabinler lüks bir otel odasından farksızdır. Lüks mobilya ve yatak ile döşenmişlerdir. Kiralık trawler tekne modelleri hemen hemen kullanılan bilen her noktası ile deniz üzerinde en fazla yaşam alanı sunan tekne tipleridir. Bu modeller mürettebatlı olarak kiraya verilir. Aşçı, kaptan, gemici ve servis personeli sizlere lüks bir beş yıldızlı otel konforu ve hizmeti sunmaktadırlar. Yüksek kapasiteli temiz su tankları sayesinde tur boyunca su kullanımı sorunu yoktur. Devasa mutfak her türlü malzeme için stok imkanı sağlar. Hangi otelde her sabah farklı bir manzaraya uyanabilirsiniz? Lük trawler teknede ise kabin camından sabah dışarı baktığınız zaman her gün yeni bir koy manzarasına şahit olursunuz. Gürültüden uzak huzurlu koylarda lüks bir tatil imkanını hangi otel sunabilir ki.

Kiralık trawler tekne modellerinde ayrıca tatilinize eğlence katacak su oyuncakları da mevcuttur. Jetski, e-foil, seabob gibi lüks deniz oyuncakları tatilinizde eğlence dolu anılar biriktirmenize yardımcı olmaktadır. Deniz oyuncakları ile koylarımızda dinlenirken eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Mürettebatımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Deniz oyuncakların önceden hazırlanması konusunda isteklerini söylemeniz yeterli olacaktır.

Teknede Tatili Eşsiz Kılan Unsurlar

Lük bir otel ile lüks bir trawler fiyatı hemen hemen aynıdır. Fakat kiraladığınınız tekne sadece size aittir ve sabit değildir. Rota sayesinde her gün yeni bir koyu ve doğa manzarasını seyredersiniz. Yemek ve içecek servisi sadece size özeldir. Mürettebat sadece sizin hizmetinizdedir. Bu ana başlıklar bile kiralık trawler tekne modelleri seçeneklerini lük bir otele göre tercih sebebi yapmaktadır.

Trawler Yat Modelleri
Trawler Yat Modelleri

Kiralık trawler teknede menü seçeneklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Lüks ve ya standart menülerden birini seçebilir sadece size özel alış veriş talebinde bulunabilirsiniz. 4-6 kabin sayesinde bir otel fiyatına 10-12 kişi konaklayabilirsiniz. İsterseniz Kaş-Bodrum arası bir destinasyonda ya da Yunan Adalarında bir tekne tatili rotası izleyebilirsiniz. Trawler tekne modelleri kabinleri yüksek tavanlı ve bazı modellerde etrafı cam kaplıdır. Seyir sırasında yatağınıza uzanarak denizi seyretme zevkini size hiç bir otel sunamaz. Kabinler oldukça fazla doğal ışık almaktadır. Bu sayede odanız bir duvara değil bir deniz manzarasına bakar. Tekne tatili sayesinde sayızı koyları keşfetme şansına sahip olursunuz. Dilerseniz rotayı oluşturan bu popüler mavi tur merkezleri kısaca tanıtalım.

Trawler Tekne Rota Seçenekleri Nelerdir?

Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum müsaitliğe göre başlangıç noktanız olabilir. Turunuz nereden başlarsa başlasın karşılama ekibimiz sizleri karşılayacak ve her türlü konuda yardımcı olacaktır. Fethiye ve Göcek diğer bölgelere göre nispeten daha korunaklı ve rüzgarsız koylara sahiptir. Gemiler adası, Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz Fethiye’nin dünyaca ünlü koylarıdır. Seame Beach ve Yazz Collective ise sosyetenin uğrak yeri olan ünlü plajlardır. Göcek ise lüks tekne sektörünün kalbinin attığı bir yerdir. D Marin, Marintürk gibi lük marinalara ev sahipliği yapmaktadır. Göcek koylarında eşsiz manzaralar deniz severleri karşılamaktadır. Bazı koylarda restoran hizmetleri de mevcuttur. Kiralık trawler tekne kabinleri 5 yıldızlı otelleri aratmadığından odalarımızın konforu ve sizlerin rahatlığı düşünülerek modellerimiz üretilmiştir.

Marmaris Yarımadası ise oldukça büyüktür ve ünlü koyları bu yarımada etrafında yerleşmiştir. Bir haftalık bir kiralık trawler tekne turunda Marmaris rotası bile tek başına yeterlidir. Bölge rüzgarlara açıktır ama yine de çok keyifli bir rota sunar. Bodrum ise lüksün merkezi Türkiye’nin Monaco’sudur. Bodrum ve Gökova körfezi turu Bodrum başlangıçlı turlar için yeterlidir. Tüm bunların dışında Fethiye trawler tekne için sayfayı inceleyebilirsiniz.