• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

BODRUM KİRALIK KATAMARAN MODELLERİ

available 2Yelkenli
Bodrum Kiralık Katamaran Lagoon 421
17
€4 550
Bodrum Kiralık Katamaran Lagoon 42 ...
Bodrum Mürettebatlı Kiralık Katamaran Lagoon 560
17
€9 900
Bodrum Mürettebatlı Kiralık Kata ...

Bodrum Kiralık Katamaran

Güllük körfezinde çok sayıda demir atabileceğiniz ve iyi korunaklı alanlar bulunmaktadır. Bodrum kiralık katamaran için eşsiz güzellikteki koyları keşfetme imkanı sunulacaktır. Buradaki koyların dışında rüzgarın fazla esmediği farklı koylara da ulaşmanız mümkündür.

Bodrum kiralık katamaran için körfezin etrafını dolaştığınızda sizi çevreleyen birden fazla koy görecek ve demir atmanız hiçte uzun sürmeyecektir. İstediğinizde 1 haftanızı bile bu bölgelerde geçirebilirsiniz. Bölgede bulunan dağlar doğu ve güney körfezin sınırını çizmektedir. Güney ve doğu taraflarındaki yamaçlar etkin şekilde çam ağaçları ile ağaçlandırılmıştır.

Son yıllarda, körfezin artık her yerde bulunan tatil köyleri tarafından hemen hemen hiç kapatılmayacak kadar geniş bir kıyı şeridi inşa edilmiştir. Bodrum kiralık katamaran sayfamızdan sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Izgara desenlerinde düzenlenen bu beton kutular, özellikle kuzey tarafında, körfezin cazibesini büyük ölçüde tahrip etmiş olsa da, neyse ki, yatçıların kaçması için birkaç yer bulunmaktadır.

Bölgede çok sayıda antik bölge bulunmaktadır. Bu antik yapılar da bölgenin cazibesini arttırmaktadır. En iyi bilinen iki tanesi Didim ve Iassus’ dur. Didim Marina’dan kısa bir taksi yolculuğu ve Asin Limanı’ndan kolayca ziyaret edebilirsiniz. Körfezin içine giren bir yatın, körfezdeki yerlerin çoğunda elde edilebileceği su, yakıt, gaz vb. ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yaz aylarında rüzgar körfeze çarpmaktadır. Kuzey tarafında körfezlerin bazılarına gusts vardır. Güney tarafında ve özellikle rüzgar, sahilin kıvrımlarını takip etmektedir. Böylece çarpan rüzgar güneybatıdan ve kuzeybatıdan diğer bölgelerden dağılmaktadır. Geceleri rüzgar olabilir. Bu rüzgarlardan dolayı Bodrum kiralık katamaran yapan kişilerin ve  denizcilerin dikkatli olmaları gerekmektedir. Tekağaç Burnu’ nun altında suni koy bulunmaktadır. Doğu girişine ve iki ara noktaya doğru yavaşça ilerleyebilirsiniz. Bu bölgelerdeki kumlar sizi iyi bir şekilde tutmaktadır. Bölgedeki su berraktır ve yakındaki sahil boyunca iyi bir su altı balıkçılığı vardır.

Bodrum Kiralık Katamaran  – Bodrum Gulet Yarışı

Bodrum Gulet Yarışı 1989 yılından itibaren yapılmaktadır. Yarışın her biri, uzun boylu gemiler kadar ve 90’lık teknelerin gösterileri ve heyecan vericidir. Çoğu 18m’den fazla uzunluğa sahiptir. Yelkenler ve guletler her zaman tam olarak kontrolde olmayabilir. Bodrum kiralık katamaran için, Türkiye’ nin en popüler tatil yerlerinden biri olduğu siz deniz severler tarafından bilinmektedir. İnsanların taleplerini karşılayabilecek restoranlar, marinalar ve oteller ile popüler bir turistik alana sahip olması aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında fayda sağlamaktadır.

Summary
Bodrum Kiralık Katamaran
Article Name
Bodrum Kiralık Katamaran
Description
Güllük körfezinde çok sayıda demir atabileceğiniz ve iyi korunaklı alanlar bulunmaktadır. Bodrum kiralık katamaran için eşsiz güzellikteki koyları keşfetme imkanı sunulacaktır. Buradaki koyların dışında rüzgarın fazla esmediği farklı koylara da ulaşmanız mümkündür. Bodrum kiralık katamaran için körfezin etrafını dolaştığınızda sizi çevreleyen birden fazla koy görecek ve demir atmanız hiçte uzun sürmeyecektir.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo
WhatsApp chat