7/24 Destek +90 538 211 45 67

Fethiye Kiralık Gulet

Fethiye Kiralık Gulet Modelleri ve Fiyatları

Fethiye kiralık gulet filosundan guletlerimizle, Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinin keyfine varacaksınız ve Türkiye’nin Karadeniz kıyılarından, Türkiye’nin kuzey sahilinden, Marmara Denizi’nden, Ege ve Akdeniz kıyılarına kadar Suriye sınırına kadar farklı seyir alanlarını keşfetme imkanına sahip olacaksınız. Kıbrıs adası da bu bölgelere dahil edebiliriz. Karadeniz’de seyir yatları yaz aylarında bile nispeten azdır; daha çok Çanakkale Boğazı, Marmara Denizi ve İstanbul’da görülür yat yoğunluğu. Ancak Ege’nin etrafında bulunan yatların sayısı diğer hiçbir bölgeyle karşılaştırılmaz. Kuşadası’ndan Antalya’ya, derin girintili kıyı şeridini seyreden yat ve tekneler ve Türk guletleri yoğunluğunu bulacaksınız. Fethiye ye iki buçuk saatlik uzaklıktaki Antalya’nın ötesinde, sayılar yeniden düşüşe geçmeye başladı ve Suriye sınırına doğru seyir yatları nispeten az. Kıbrıs’ın, hem Kuzey’den hem de Güney’den gelen ziyaretçiler tarafından her yıl gelişen ve artan seyir  tekneleri toplulukları göze çarpar.

Türkiye’nin antik mirasını göze çarparken, kıyı boyunca uzanan arkeolojik alanlar, Konstantinopolis’ten, Troya’dan ve Efes’ten Carian ve Likya sahillerine kadar, çoğu kıyıda bir ziyareti organize etmek için veya Fethiye kiralık gulet teknenizi bağlamak için güvenli yerler vardır. En ilginç olanı ise bazı yerlerde demirlemenizi antik bir limanda yapacaksınız ve suyun üstünde ve altında, Tunç Çağı’na uzanan arkeolojik alanları keşfedebileceksiniz. Şimdi Fethiye kiralık gulet veya Bodrum kiralık gulet sayfamızdan sizin için en uygun guleti tercih edin ve aileniz veya arkadaşlarınızla unutulmaz bir Fethiye kiralık gulet tatili geçirin. Eğlenirken çevredeki hiç kimsenin rahatsız edilmemesi, insanların huzurunun kaçırılmaması gerekir. Güvenlik açısından ise en küçük bir riskin bile alınmaması gerektiğini belirtmek gerekir. Fethiye kiralık gulet turu boyunca mürettebatın bildireceği kurallara uymak büyük önem arz eder.

Fethiye kiralık gulet
Fethiye kiralık gulet

Fethiye Kiralık Gulet Sektörü Hakkında

Turizm sektörünün gelişimi, Türk kıyı şeridinin bazı bölümlerini değiştirirken, yatçılık ve gulet altyapısı da gelişti. Türkiye’de artık 25’ten fazla marina var, daha fazlası tamamlanacak ve en çok 5 yıldızlı düzene sahip olacaklar. Balıkçı limanları, restoran iskeleleri ve aralarında tenha demirlemelerle, eğimlerinize bağlı olarak bol seçenek vardır. Özellikle Güneydoğu Anadolu’daki iyileştirilmiş uluslararası bağlantılar, birçok kruvazörün kış aylarında Türkiye’de yatlarını bıraktığını, kimi zaman da iyi huylu iklim bulduklarını ve misafirperver insanların kışın yaşamak için iyi bir yer olduğunu gösteriyor. Fethiye kiralık gulet filosunda olduğu gibi guletler, tam servisli tersaneler, iyi stoklanmış servis işletmeleri ve deniz ticaretindeki vasıflı işçiler son on yılda önemli ölçüde artmış, bu sayede süper yatlar İstanbul yakınlarında inşa edilmiş ve birçok büyük yelkenci burada özel teknelere sahiptir. Günümüzde sektörün büyümesiyle kiralık gulet ve tekne fiyatları yükseldi ve en iyi kaliteyi ve değeri elde etmek için durmaksızın bir talep oluşmakta.

Guletlerin Avantajları

Fiber veya saç teknelere kıyasla ahşap yapılarıyla guletler daha huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadırlar. Ahşap yapılarından dolayı doğal malzeme içerdikleri için insan psikoloji ve hissiyatı için huzurlu bir alan imkanı vardır. Fethiye ve diğer bölgelerdeki gulet sahipleri guletler seri üretim tekneler olmadıkları için istedikleri dizaynda gulet ler yaptırabilmektedirler. Geleneksel Türk guletleri teknolojinin gelişimi ile günümüzde 50-60 metreye kadar uzunluğa sahip olabilmektedir. Çok uzun bir gulet çok fazla kabine sahip demektir manasına gelmez. Talebe ve kullanım amacına göre tasarlandıkları için 30 metre bir gulet 3 kabin olabilir. Gulet ler Türkiye’de kiralık tekne sektöründe en çok talep gören kiralık tekne modellerindendir.

Fethiye dahil Türkiye’nin her koy ve marinasında her türlü talebe ve bütçeye uygun diğer bölgeler veya Fethiye kiralık gulet bulma imkanı vardır. Yüksek sezonda koylar kiralık gulet tatili yapan deniz sever tatilcilerle dolup taşmaktadır. Guletler yaşları, boyları ve özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Haftalık üç bin euroya gulet bulunabilirken haftası elli bin eurolara ulaşan de lüks gulet ler de charter sektöründe mevcuttur. Bu lüks gulet ler jakuzi ve benzeri detaylara sahiptir. Guletler mürettebat fiyata dahil olarak sunulur. Kiralık gulet boylarına göre mürettebat sayısı üç ile 5 arasında olabilmektedir. Kaptan, aşçı ve gemici üçlüsünden oluşur mürettebat. Kaptanlarımız ve gemiciler sizlere en güvenli Fethiye kiralık gulet tatilini sağlamak için gerekli tecrübeye sahiptir. Aşçılarımız ise lüks bir otel mutfağından farksız lezzetleri sizlere sunmaktadır.

Guletlerde mavi tur iki şekilde yapılabilmektedir. Özel olarak kiralar iseniz aileniz veya arkadaş grubunuza özel bir tur yapabilirsiniz. Yakıt ve personel fiyata dahildir. Yemek için ise isterseniz kendiniz alışveriş yapabilirsiniz. Aşçımız talebinize göre servis ve yemek yapar. İsterseniz hazır menüleri tercih edebilirsiniz. Diğer bir kiralık gulet opsiyonu ise kabin kiralamadır. Kiralık gulet kabin kiralamayı otelden bir oda kiralamak gibi düşünebilirsiniz. Yani her kabinde başka tatilciler bulunmaktadır. Tur boyunca farklı insanlar tanımak isteyen maceracı kimseler için en uygun mavi tur şeklidir. Güzergah, yeme içme planları sizlere ur öncesi sunulur ve paket olarak satılır. Yüksek bütçelere sahip değilseniz kabin kiralama opsiyonlu Fethiye kiralık gulet turları ile eşsiz bir mavi tur deneyimi yaşayabilirsiniz. Fethiye eşsiz doğa yapısı ve koylarıyla kiralık gulet sektöründe bir marka. Fethiye nin bu güzellikleri keşfetmek ve Fethiye yi doya doya yaşamak için filomuza göz atabilirsiniz.