• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

MARMARİS KİRALIK YELKENLİ MODELLERİ

available 68Yelkenli
Marmaris Kiralık Yelkenli Tekne Dufour 430 Grand Large
17
€3 160
Marmaris Kiralık Yelkenli Tekne Du ...
Marmaris Kiralık Yelkenli Tekne Bavaria Cruiser 42
10
€2 030
Marmaris Kiralık Yelkenli Tekne Ba ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Cyclades 50.5
13
€2 770
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Cy ...
Marmaris Kiralık Tekne Jeanneau Sun Odyssey 479
12
€3 050
Marmaris Kiralık Tekne Jeanneau Su ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 41
11
€2 340
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oc ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 38.1
14
€2 150
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oc ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 45 2018
11
€2 970
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oc ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 45
11
€2 760
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oc ...
Marmaris Kiralık Tekne Bavaria Cruiser 45
12
€2 440
Marmaris Kiralık Tekne Bavaria Cru ...
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Grand Large 410
11
€2 400
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Gran ...
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Grand Large 405
12
€2 090
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Gran ...
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 35
11
€1 810
Marmaris Kiralık Tekne Beneteau Oc ...
Marmaris Kiralık Tekne Archambault 35
14
€1 500
Marmaris Kiralık Tekne Archambault ...
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Grand Large 335
16
€1 740
Marmaris Kiralık Tekne Dufour Gran ...
Marmaris Kiralık Tekne Jeanneau Sun Odyssey 50 DS
12
€3 720
Marmaris Kiralık Tekne Jeanneau Su ...

Marmaris Kiralık Yelkenli Fiyatları ve Modelleri Hakkında

Marmaris Kiralık Yelkenli 

Etrafını çeviren dağların eteklerine doğru uzanan şehir yapısı ve şehir içinden denize de girilebilen sahil boyunca devam eden ana caddesiyle Marmaris, Türkiye’nin otel turizmi yerindekinden ayrıca Yat ve Yelkenli Kiralama sektöründe de dünya çapında isim yapmıştır. Marmaris kiralık yelkenli ve Yat Kiralama denilince bölge adeta bir mavi tur cennetidir. Dalaman Havaliamnı sadece 1 saat uzaklıkta olması bölgeyi charter destinasyonlarında öncü bölgelerden olmasına neden olmuştur. Rodos ise sadece 45 dakika uzaklıkta olup ister feribotla isterseniz ise kiralamış olduğunuz tekne ile de ulaşım çok kolaydır.

Marmaris Kiralık Yelkenli – Bölge Hakkında Detaylı Bilgi

Yüksek dağların arasında orman kaplı koylar fazla derinliğe sahiptir. Kıyı yakınları güvenli demirleme açısından uygundur. Kuzeyden rüzgar alan koyları doğal yapıları sayesinde barınmada sorun yaşatmazlar fakat kış aylarında bölge yoğun yağış aldığı için özellikle Marmaris Limanı içerisinde dikkatli olmakta fayda vardır. Karayolu ile tüm koylarına ulaşım imkanı olan Marmaris her türlü bütçe ve ihtiyaca cevap verebilen restorant, kafe, alış veriş merkezleri, dalış merkezleri, tekne servis ve malzemeleri şirketleriyle turizmin her dalına hizmet sunabilmektedir. Yaz ve kış aylarında dalış yapılabilen başlıca bölgeler;

 Sarı Mehmet Burnu, Abdi Reis Koyu, Yazih Kaya, Baca Mağarası, Aksu Koyu, Kütük Burnu, Kadırga Koyu, Keçi Adası Feneri, İnce Burun Feneri ve Hayıtlı Burundur.

Liman kenti de diyebileceğimiz Marmaris sayısız ve eşsiz güzellikte koylara sahiptir. Yelkenli Kiralama, Yat Kiralama ve Yat turizmi açısından oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Adeta doğal havuz niteliğindeki turkuaz suları ve plajlarıyla, yatçılara her gece farklı koylarda geceleme, demirleme ve tatil imkanı sunar. Akdeniz’in cenneti Marmaris, yat turizmi ile mavi turun en önemli ve popüler merkezleri arasında sayılabilir. Dünya çapında kaliteleri, profesyonel yönetim, alışveriş imkanları, otel ve konaklama ve her türlü boy ve yapıda  tekne ve yatlara hizmet edebilen kapasiteleriyle Marmaris Marinaları şunlardır. Marinalar hakkında detaylı bilgileri bağlantılı linklerden bulabilirsiniz. Fethiye kiralık yelkenli fiyatları için tıklayabilirsiniz.

Marmaris Yelkenli Kiralama – Marmaris Netsel Marina

Bölgenin en merkezi ve popüler bölümünde yer alması marinayı haliyle en popüler marina konumuna getirmiştir. Marmaris koyunun Kuzeyinde yer alır ve yemyeşil çevresiyle oldukça geniş imkanlar sunar.

Marmaris Yelkenli Kiralama –  Marmaris Yat Marina

Marmaris’in Güneydoğusundaki Yalancı Boğazda yer alan marina Türkiye’nin en büyük ve imkanlarına sahip marinalarından biridir. Uluslararası birçok yat fuarına ev sahipliği yapmaktadır.

Marmaris Yelkenli Kiralama – Albatros Marina

Charter firmalarının yoğun oldu marina Yalancı Boğaz yönünde koyun batısında yer alır. Etrafında restoran ve barlar mevcuttur.

Marmaris Yelkenli Kiralama – Martı Marina & Yacht Club – Orhaniye

Yaklaşık 300 yat ve teknelik kapasitesi ile 100 kadar yata da çekek yeri hizmeti sunmakta. 

Marmaris Yelkenli Kiralama  – Belediye Rıhtımı

Diğer marinalara göre daha ucuz fiyat politikasına sahiptir.

Marmaris aynı zamanda bir çok uluslararası yat ve yelken yarışlarına ev sahipliği yapmaktadır.  20 yıldır her Kasım ayında Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından Uluslararası Marmaris Yat Yarışları düzenlenmektedir. Klüp ayrıca Mayıs aylarında Uluslararası Marmaris Yat Festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Festival Marmaris Marina’da düzenlenmekte olup her boy ve tipte tekne için yeterli imkan mevcuttur. Marmaris International Yacht Club ise Uluslararası Marmaris “Yacht Charter Show”  adıyla fuar düzenlemektedir.

Hisarönü körfezi Orhaniye de Yelkenli Kiralama seçeneklerinizden biri olabilir. Simi, Rodos, Tilos, Halki ve Nisiros adaları beldeye oldukça yakındır. Bu nedenle Yunan Adaları turu fikriniz varsa bu beldeden seyre başlamak diğer bir seçenek olacaktır. Marmaris koyları hakkında detaylı bilgilere ilgili linklerden ulaşabilirsiniz.

Baba Adası, Aşı İçi Limanı, Delik Ada /Dalyan, Ekincik Limanı, Kargı ve Semizce Koyları, İçmeler, Turunç, Amos (Asarcık) Koyu, Kumlubük, Kadırga Koyu, Abdi Reis Koyu, Yıldız Adası – Bedir Adası – Boğaz Koyları gezebileceğiniz koylar arasındadır.

Marmaris Kiralık Yelkenli Fiyatları
Marmaris Kiralık Yelkenli Fiyatları
Marmaris Albatros Marina
Marmaris Albatros Marina
Marmaris Martı Marina & Yacht Club
Marmaris Martı Marina & Yacht Club
Summary
Marmaris kiralık yelkenli
Article Name
Marmaris kiralık yelkenli
Description
Etrafını çeviren dağların eteklerine doğru uzanan şehir yapısı ve şehir içinden denize de girilebilen sahil boyunca devam eden ana caddesiyle Marmaris, Türkiye’nin otel turizmi yerindekinden ayrıca Yat ve Yelkenli Kiralama sektöründe de dünya çapında isim yapmıştır. Marmaris kiralık yelkenli ve Yat Kiralama denilince bölge adeta bir mavi tur cennetidir.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo
WhatsApp chat