7/24 Destek +90 538 211 45 67

Fethiye Kiralık Yelkenli

Fethiye Kiralık Yelkenli

Fethiye Adası’nın güneyindeki büyük koyda Fethiye ve liman bulunmaktadır. Tatil için Fethiye kiralık yelkenli seçeneğini tercih eden ziyaretçilerimiz, köşedeki burnugeçene kadar şehri ve limanı görmeyecek, ancak şehrin kuzeyindeki plajın çevresinde sayısız otel öne çıkacak.

Göze çarpan Delikliadalar ada grubu ve Kızıl Adası, uzak mesafeden kolaylıkla tanımlanabilir. Kızıl Ada’nın güney ucundaki küçük deniz feneri ve konutlar dikkat çekicidir ve daha yakın bir yerde, beyaz fener ve Sunk Kayası üzerindeki ışık kolayca fark edilir. Fethiye Adası’nın karşısındaki girişin batı tarafındaki villa kompleksi dikkat çekicidir. Fethiye Adası, kıyıları etrafında inşa edilmiş çok sayıda villaya sahip, alçak bir adadır. S şeklindeki yapısı, kanaldan kolaylıkla tanımlanmaktadır. Fethiye kiralık yelkenli tatiliyapan misafirlerimiz Fethiye Körfezi’ne girmesine karar verdikten sonra, şehrin binaları görülecek ve yeni yat limanı kolayca belirlenecek.

Marina, koya girince kolayca görülecektir. Sarı şamandıralar limanın sınırını işaretler.Marina personeli demirleme konusunda yardımcı oluyor marina içerisinde. Barınak rıhtımları daha güçlü rüzgarlarla dalgalanmaya eğilimli olabilir, ancak tehlikeli olmaktan ziyade eski yapısından dolayı daha rahatsız edici. Temizleme prosedürleri için tüm yetkililer marinaya yakındır. Tüm iskelelerde su ve elektrik hizmetleri. Tuvaletler ve duşlar. Marina ile bazı onarımlar halen devam etmekte ve sizin turunuz sırasında da yapılabilir. Körfez boyunca bağımsız tersaneler ve çekme tesisi bulunmakta. Marinada Carrefour süpermarket hizmet veriyor. Marinada da restoranlar var. Yüzme havuzu, güvenlik, butik otel. Fethiye kiralık yelkenli için lütfen bizimle iletişime geçin ya da filomuza ulaşın.

Fethiye Ece Marina’nın batı tarafında yer alan Yacht Classic Hotel limanı, otele bir T-liman şeklinde konumlanmış. Otele tekne ile gelen müşteriler de burada demir atıyor. Etrafında herhangi bir rüzgar varsa bağlama yerlerinde biraz sıkıntı yaşanabiliyor. Yaz aylarında iyi bir sığınak ve burada bir dizi tekne kışı geçirme şansına sahip nispeten korunaklı yapısından dolayı. Marina’da su ve elektrik, duş, tuvalet, bar ve restoran hizmetleri bulunmaktadır. Deniz, Ece Marina’nın batısındaki batığa doğru uzanıyor.Yazın rüzgârla birlikte iyi korunaklı bir yere dönüşen marina rüzgârla birlikte bir parça öğleden sonra esintinin etkisinde kalıyor. Fethiye merkezi bir yürüyüş yapabilir ya da sahil yolunun etrafında çalışan minibüsleri kullanabilirsiniz.

Fethiye Kiralık Yelkenli
Fethiye Kiralık Yelkenli

Fethiye kiralık tekne veya Fethiye kiralık yelkenli kiralamayı tercih eden yelkenlciler, diğer küçük işletmelerden de denizden hizmet alabilirler.Karagözler Parkı Marina Hotel İskelesi’nin üzerinde, körfezin başındaki tersaneler üzerinde bir çok işletme mevcut servis veren gün boyunca. Yatlar burada bir rıhtım bulabilirler, ancak kalıcı rıhtım sahipleri tarafından genellikle yıllık olarak alınır. Güçlü rüzgarlardan iyi korunaklı, ancak doğuya açık. Ayrıca Letoonia Marina, Pacariz Burnu’nun altında bir iskele ve bir atış iskelesi bulunan bir koy var. Berth, yönettiği yerde. Kürek kulübünün merkezi Fethiye‘nin batısındaki bölgede yer alıyor. Alt kısım çamur ve ot. Batı ucunda Yatlar olan bir tersane var. Batıkkaya bükü, Batıkkaya hafif yapısı altında yer almaktadır. Hakim rüzgardan sığınaklı yapısı, harita üzerinde göründüğünden daha elverişsiz bir yapıya sahip. Bunu ancak yaşayarak tecrübe ediyorsunuz. Bu bölge, villa geliştirme tehdidinin üzerine tezahür etmesine rağmen, bir plaj ve ormanlık bir ormanla birlikte, bölgelerin en çekici olanıdır. Fethiye kaptansız kiralık yelkenli sayfasında bulunan tekneler de ziyaretçilerimiz için bir seçenek.

Kiralık Yelkenli Rezervasyonu Hakkında

Özellikle Fethiye bölgesi yelkenli konusunda Türkiye’ nin merkezi bölgeleri arasındadır. Göcek ve Fethiye birçok yelkenli model seçeneği ile sizlere cevap vermektedir. Hem yurt içinden hem de yurt dışında yoğun talep görmektedir. Rezervasyon için fazla geç kalmamanız tavsiye edilmektedir. Kiralık yelkenli modellerimiz sezon başlamadan önce talep almaktadır. Yabancı misafirlerimiz Ocak ile Mart ayları arasında yaz planlarını yapmaktadır. Nisan ayında sezon başlamakta ve Kasım ayına kadar devam etmektedir. Fethiye de iki adet kiralık yapabileceğiniz marina bulunmaktadır. Yeterli sayıda yelkenli bulunmaması durumunda Göcek marinalardan takviye yapılmaktadır.

Yelkenli Tekne Seçimi Nasıl Olmalıdır

Fethiye kiralık yelkenli modelleri arasında seçim yaparken kabin sayısı çok önemlidir. Yani sizlerin kaç kişi olacağı ve oda dağılımı açısından ilk belirlemeniz gereken durum kabin sayısıdır. Yelkenli tekne modellerimiz 2 kabin den başlamaktadır. Fethiye kiralık seçeneğinde yelkenli kabin sayımız 5 kabine kadar çıkmaktadır. Kaç aile olacağınız yada kaç kişi olacağınız bu kabin dağılımı için çok önemlidir. Genelde yelkenli modellerimizde kabin sayımız 4 olarak düşünülmektedir. 4 kabinli yelkenli modellerinde 8 kişi kalabileceğiniz gibi 4 aile mavi tur tatilini gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Göcek kiralık yelkenli modellerimiz için sayfamıza bakabilirsiniz.

Fethiye kiralık yelkenli modelleri içinden talebinize en uygun kiralık yelkenli seçeneğini bizlerin desteği ile en iyi fiyatla seçebilirsiniz. Kiralık yelkenli turunuz boyunca Fethiye bölgesindeki ekibimiz 7/24 yardımınızda olacaktır. Kiralık yelkenli sürecinde güvenlik büyük önem taşımaktadır. Güvenliği de bakımlı bir kiralık yelkenli tekne sağlar. Sunduğumuz tüm kiralık yelkenli modelleri bakımlı ve lisanslıdır. Kiralık yelkenli modelleri boya ve kabin sayısına göre değişmektedir. Ehliyet ve tecrübeniz var ise kaptansız Fethiye kiralık yelkenli modeli seçebilirsiniz. Kaptanlı Fethiye kiralık yelkenli turlarında ise kaptanlarımız size güvenli bir tur sunacaklardır. Sizleri Fethiye ve civarı koylarda unutulmaz bir mavi tur deneyimi bekliyor. Kiralık yelkenli ile denizde ve sessiz doğada huzurun tadını çıkartın.