7/24 Destek +90 538 211 45 67

Göcek Kiralık Katamaran

Göcek Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları

Göcek kiralık katamaran modelleri için bulunan modellerimiz farklı marine’ lerde bulunmakadır. Göcek bölgesi katamaran turizminin yoğun olduğu bölgelerden biridir. Sadece Türkiye’ de değil dünya standartlarında bulunan 6 adet marinaya sahiptir. İçlerinde bulunan D-Marin Göcek dünyanın 3. dalga kıranına sahiptir. Marinalarda hem beton hemde ahşap iskeleler bulunmaktadır. Göcek’ te bulunan marinalar ulaşım kolaylığı açısından kiralık katamaran seçenekleri için çok uygundur. Dalaman hava alanı na bulunan yakınlığı ulaşım açısından sizlere rahatlık sağlayacaktır. Ortalama 22km mesafede bulunan Göcek birçok birçok deniz severe hizmet vermektedir.

Göcek katamaran kiralama seçenekleri arasında her zaman Fethiye büyük rol oynamıştır. Göcek’ te bulunsanız dahi Fethiye’ den çok kısa bir sürede kiralık katamaran hizmetine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Göcek Village Port Marintürk
Göcek Village Port Marintürk
Göcek Exclusive / Marintürk
Göcek Exclusive / Marintürk
Göcek Belediye Marina
Göcek Belediye Marina
D-Marina Göcek
D-Marina Göcek

Göcek Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları – Neden Göcek?

Göcek Fethiye ve Dalaman arasında yer alan adeta bir cennet. Küçük ve sakin şehir merkezinin aksine dünya çapında ün yapmış devasa ve lüks marinaları ile tekne sektörünün önemli destinasyonlarından bir tanesi konumunda. Sırtını yasladığı dağın eteklerinde doğal güzellikleri ve koyları ile yer alan Göcek, koylarında deniz severlere unutulmaz doğa manzaraları ve tatil anıları vaat ediyor. Türkiyede yat turizminin en önemli mekanı halindeki bölge Türkiye’nin lüks marinalarından dördüne sahip. Koyları özel veya günübirlik teknelerle yaz aylarında adeta bir karnaval yeri halini alıyor. Mavi tur dışında dünyada yelken yarışlarının da önemli merkezlerinden bir tanesi.

Gün doğumu ile yelkencilerin koylara aktığı, gün batımında ise koylarda ve merkezdeki restoranlarda eğlendikleri bölgede sezon boyunca çok yoğun bir hareketlilik yaşanmaktadır. Göcek kiralık katamaran filomuzdan bütçenize ve tatil planınıza en uygun tekneyi seçerek sizler de bu eşsiz güzelliklere ulaşabilirsiniz.

göcek kiralık katamaran
göcek kiralık katamaran

Yeterli ehliyet ve tecrübeniz yoksa Göcek kiralık gulet veya kaptanlı katamaran tercihinde bulunabilirsiniz. Kaptanlarımızın en güzel maviliklere dümen kıracağı mavi turunuz boyunca güverte üzerinde rüzgarın dalga sesleriyle armonisini dinleyeceksiniz. Kiralık katamaran modellerimiz ile her koyda sizi birbirinden farklı güzellikler karşılayacak. Tatilinizin sonlarına doğru sizleri tatlı bir hüzün kaplayacak. Çünkü bu güzelliklerden ayrılıp tekrar şehrin ve iş hayatının temposuna alışmak gerçekten zor. Bir günlük bir turun asla yetmediği koylarda günübirlik tekneler ancak birkaç koya ziyarette bulunabiliyor. Bir haftalık mavi turunuz için ise Göcek tek başına koylarıyla yeterli  bir rota olacaktır.

Göcek Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları – Cennet Koylar

Sıralıbük koyuna girişte zeytin ağaçları arasından aşağı inen keçileri görebilirsiniz. Domuz adası ise adını eskiden üzerinde birçok domuz bulunması durumundan alıyor. Rüzgara kapalı koy tekneler için oldukça güvenli bir doğal yapıya sahip. Akvaryum koyu ise mavi yolculuk yapanların, günübirlik teknelerin yemek ve dinlenme yeri. Ayrıca burada tekneler geceleme de yapıyor. Hamam koyunda ise tarihi kalıntılar masmavi sularla iç içe geçmiş durumda. Odalar oda ve labirent gibi ve içerisinde dolaşmak ve yüzmek farklı bir eğlence ve huzur atmosferi sağlıyor. Koyun bir diğer adı da Kleopatra koyu. Kleopatra’ nın burada denize girdiği gibi bir efsaneye sahip koy. Göcek kiralık katamaran modelleri ve fiyatları hakkında tüm gereken desteği uzman kadromuzdan alabilirsiniz. Amacımız sizleri bu eşsiz güzelliklere en uygun fiyatlarla ulaştırmak. Kiralık katamaran modellerimiz ile koyda denizin tadını çıkartırken teknelerden hazırlanan öğle yemeği kokuları koyu sarıyor. Balık ayrı bir lezzette burada.

Gün bitimi dönüşte yan yana sıralanmış Yassıca adaları arasından geçerken fotoğraf makinelerinizi hazır bulundurmanızda fayda var. Gün batımı inanılmaz resimler sunuyor. Göcek te bulunan oldukça sığ sular sayesinde çocuklar için oldukça güvenli ve tam bir eğlence yeri haline dönüşüyor. Gün bitimi Göcek ’e ulaşınca sizleri tatlı bir yorgunluk karşılayacak. Tıpkı katamaran modelinize binerken sizlere nasıl yardımcı olduysak, aynı şekilde geri dönüşte de ekibimiz tarafından karşılanacaksınız. Kiralık katamaran modellerimiz ile ilgili herhangi bir teknik sorun ile karşılaşırsanız tarafımızca sizlere 7/24 teknik ekibimiz hizmet vermek için hazırda bekliyor olacaktır. Bulunduğunuz yer nerede ise oraya ekimiz gelecektir. Unutmamak gerekir ki kiralık katamaran modellerimiz daha geniş ve ferah olmaktadır. Göcek kiralık tekne modellerimiz için tura çıkacağınızda önceden yemek listesi gönderebilirsiniz. Sizler seyahatinizi gerçekleştirirken her gün listeden seçmiş olduğunuz yemekler hazırlanmaktadır. Ayrıca Fethiye kiralık katamaran sayfamız için tıklayabilirsiniz.