• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

MARMARİS KİRALIK KATAMARAN MODELLERİ

available 19sonuç
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon 400 S2
17
€3 690
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Astrea 42 Quatuor
17
€3 390
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon 450
23
€4 020
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon ...
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon 420
14
€3 620
Marmaris Kiralık Katamaran Lagoon ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Hélia 44 Quatuor
18
€4 890
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Orana 44 Quatuor
13
€4 090
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Lipari 41
10
€2 890
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Salina 48
18
€4 750
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Helia 44 Maestro
16
€4 350
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...
Marmaris Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Lucia 40 Quatuor
17
€2 790
Marmaris Kiralık Katamaran Fountai ...

Marmaris Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları

Marmaris körfezinde Keci Adası çevresinde iki geçiş vardır ve Marmaris kiralık katamaran tercih eden ziyaretçilerimiz bunlardan birini kullanabilir. Keci Adası’nın her iki yakasında da Sark Boğazı veya Gürup Boğazı üzerinden tekneler geçebilir. Her iki kanal da seyir boyunca iyi derinliklere sahiptir ve tehlikesizdir.

Keci Adası’nın güney ucundaki konut ve ışık yapısı, batı kanalındaki Kara Kaya’da olduğu gibi kolaylıkla gözle tanımlanmaktadır. Nimara Adası’nın kuzeyindeki hafif yapı da kolayca tespit edilir. Marmaris Körfezi’ne ulaşılınca ilçe görülecektir.

Marmaris’e ve marinalara yaklaştıkça şehrin ışıkları göze çarpıyor, Ancak Marmaris kiralık katamarantatili yapan misafirlerimiz şehre yakın olana kadar bu ışıkların bir kısmının şehir ışıklarının olduğunu anlamakta zorluk çekeceklerdir. Her zaman diğer teknelerin demirleme ışıkları görünmediği için, koyların etrafına demirlemiş yatlar ve guletler de dikkat gerektirir.Marmaris çevresinde birçok marina ve bağlama alanı var.

Kasaba rıhtımı genellikle gezi tekneleri, guletler, parasailing ve dalış tekneleri ile dolup taşıyor. Burada özel veya kiralık yatlar için çok az yer var. Marmaris Yat Limanı ve Marmaris Yat Marinası için ayrı girişlere bakınız. Eski şehrin batısına demir atmak mümkünse daha mantıklı deniz trafiğinin kalabalığından ve karmaşasından kaçmak için. Bölge yatlarca, guletler ve diğer tekneler tarafından kullanılır. 8-15 m’de bir yer bulabilmeniz gerekir, ancak bazen daha derin suda demirlenirsiniz. Alt kısım çamur ve ot ve genellikle çapalamak için oldukça yeterli bir alt zemine sahip. Açıkçası güçlü zemin daha çok güney kısımlarda görülüyor.  Burada ise feribotların ve diğer gemilerin sürekli gelip gitmesi de haftalık tatil yapan ve huzur arayan tatilcilerin keyfini bazen kaçırabiliyor. Marmaris katamaran kiralama talepleriniz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.

Kasaba ve çevresinde mekanik, mühendislik ve elektrik onarımları için çeşitli onarım hizmetleri mevcut. Marmaris Limani civarında bulunan çeşitli alan ve servisler için farklı birçok işletmeyi görüyoruz.

Marmaris yaz aylarında adeta kapasite açısından patlayan bir turizm beldesidir. Çam kaplı üçgen körfezindeki yer muhteşemdir ve bot ve yelkenli için korunaklı sular sağlar. Türkiye’nin ana yat kiralama üslerinden biridir ve Marmaris Yarış Haftası, mevsimi rekabetçi bir şekilde tamamlamanın popüler bir yoludur. Marmaris kenti 1958’de meydana gelen bir deprem nedeniyle harap olmuş, bu sayede binaların çoğu o zamandan sonra yeniden inşaata dayanmaktadır. Eski köyün kalıntıları ve kayalık bir kubbenin etrafına inşa edilmiş bir ortaçağ kalesi resmedilmeye değerdir, ancak aynı şey, deniz kıyısındaki yeraltındaki yeni otellerden söz edilemez.

Marmaris Kiralık Katamaran – Marmaris Netsel Marina

Bu marinanın geleceği 2006 yılında Setur’u da içeren konsorsiyum tarafından yapıldı. Setur firamsınca yapılsa da adı halen Netsel Marina olarak geçiyor. Yeni sahiplik kapsamında, yönetim ve personel, tesisleri ve hizmetleri iyileştirmek için çok çalışmaktadır. En iyi tekne seçenekleri için Marmaris kiralık katamaran sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Çok sayıda rıhtım, gemi tekneleri tarafından işgal edilmiştir, ancak burada da önemli sayıda seyir teknesi bulunmaktadır. Düz yat tesislerine ek olarak, marina çevresinde bir kafe ve restoran, bir yat kulübü, seyahat acentesi ve bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Kendinizi ancak kendinizi riske atmamanızı tavsiye etsek de, kendinizi tamamen marina içinde eğlendirmek mümkündür.

Marmaris Kiralık Katamaran- Albatros Marina ve Pupa Yat Otel

Marmaris Körfezi’nde bulunan en huzurlu yerlerin başında gelir ve kıyıya yakın bir otel, iyi yemek ve içecek imkanları sunmaktadır.

Marmaris Kiralık Katamaran – Marmaris Yat Marina

Büyük marina, Isthmus’un ana karaya Nımara Adası’na katıldığı Marmaris Limanı’nın köşesine sıkışmış durumda. Marmaris kiralık tekne. Bu Isthmus’un, Marmaris Yat Denizinin eski marinaları birleştirmeden önce nasıl durduğunu hatırlamak zor ancak günümüzde hem gemiler hem de yatlar için en büyük ve en popüler marinalardan biri haline geldi. Deniz yönetimi, isteyebileceğiniz tüm hizmetleri ve olanakları sağlamak için çok çalışmaktadır ve büyük başarılar kazanmaktadır. Bazıları için şehir dışına biraz uzak olabilir, ancak düzenli olarak Marmaris’e giden servis feribotları ve otobüsler var.

Summary
Marmaris Kiralık Katamaran
Article Name
Marmaris Kiralık Katamaran
Description
Marmaris körfezinde Keçi Adası çevresinde iki geçiş vardır ve Marmaris kiralık katamaran tercih eden ziyaretçilerimiz bunlardan birini kullanabilir. Ayrıca marmaris kiralık katamaran modelleri ve fiyatları için tekne modellerini sorgulayabilirsiniz. Sezon fiyatları ve indirimleri için özel teklifler alabilirsiniz.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo
WhatsApp chat