7/24 Destek +90 538 211 45 67

Marmaris Kiralık Katamaran

Marmaris Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları

Marmaris körfezinde Keci Adası çevresinde iki geçiş vardır ve Marmaris kiralık katamaran tercih eden ziyaretçilerimiz bunlardan birini kullanabilir. Keci Adası’nın her iki yakasında da Sark Boğazı veya Gürup Boğazı üzerinden tekneler geçebilir. Her iki kanal da seyir boyunca iyi derinliklere sahiptir ve tehlikesizdir.

Keci Adası’nın güney ucundaki konut ve ışık yapısı, batı kanalındaki Kara Kaya’da olduğu gibi kolaylıkla gözle tanımlanmaktadır. Nimara Adası’nın kuzeyindeki hafif yapı da kolayca tespit edilir. Marmaris Körfezi’ne ulaşılınca ilçe görülecektir.

Marmaris’e ve marinalara yaklaştıkça şehrin ışıkları göze çarpıyor, Ancak Marmaris kiralık katamarantatili yapan misafirlerimiz şehre yakın olana kadar bu ışıkların bir kısmının şehir ışıklarının olduğunu anlamakta zorluk çekeceklerdir. Her zaman diğer teknelerin demirleme ışıkları görünmediği için, koyların etrafına demirlemiş yatlar ve guletler de dikkat gerektirir.Marmaris çevresinde birçok marina ve bağlama alanı var.

Kasaba rıhtımı genellikle gezi tekneleri, guletler, parasailing ve dalış tekneleri ile dolup taşıyor. Burada özel veya kiralık yatlar için çok az yer var. Marmaris Yat Limanı ve Marmaris Yat Marinası için ayrı girişlere bakınız. Eski şehrin batısına demir atmak mümkünse daha mantıklı deniz trafiğinin kalabalığından ve karmaşasından kaçmak için. Bölge yatlarca, guletler ve diğer tekneler tarafından kullanılır. 8-15 m’de bir yer bulabilmeniz gerekir, ancak bazen daha derin suda demirlenirsiniz. Alt kısım çamur ve ot ve genellikle çapalamak için oldukça yeterli bir alt zemine sahip. Açıkçası güçlü zemin daha çok güney kısımlarda görülüyor.  Burada ise feribotların ve diğer gemilerin sürekli gelip gitmesi de haftalık tatil yapan ve huzur arayan tatilcilerin keyfini bazen kaçırabiliyor. Marmaris katamaran kiralama talepleriniz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.

Marmaris kiralık katamaran
Marmaris kiralık katamaran

Kasaba ve çevresinde mekanik, mühendislik ve elektrik onarımları için çeşitli onarım hizmetleri mevcut. Marmaris Limani civarında bulunan çeşitli alan ve servisler için farklı birçok işletmeyi görüyoruz.

Marmaris yaz aylarında adeta kapasite açısından patlayan bir turizm beldesidir. Çam kaplı üçgen körfezindeki yer muhteşemdir ve bot ve yelkenli için korunaklı sular sağlar. Türkiye’nin ana yat kiralama üslerinden biridir ve Marmaris Yarış Haftası, mevsimi rekabetçi bir şekilde tamamlamanın popüler bir yoludur. Marmaris kenti 1958’de meydana gelen bir deprem nedeniyle harap olmuş, bu sayede binaların çoğu o zamandan sonra yeniden inşaata dayanmaktadır. Eski köyün kalıntıları ve kayalık bir kubbenin etrafına inşa edilmiş bir ortaçağ kalesi resmedilmeye değerdir, ancak aynı şey, deniz kıyısındaki yeraltındaki yeni otellerden söz edilemez.

Marmaris Kiralık Katamaran – Marmaris Netsel Marina

Bu marinanın geleceği 2006 yılında Setur’u da içeren konsorsiyum tarafından yapıldı. Setur firamsınca yapılsa da adı halen Netsel Marina olarak geçiyor. Yeni sahiplik kapsamında, yönetim ve personel, tesisleri ve hizmetleri iyileştirmek için çok çalışmaktadır. En iyi tekne seçenekleri için Marmaris kiralık katamaran sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Çok sayıda rıhtım, gemi tekneleri tarafından işgal edilmiştir, ancak burada da önemli sayıda seyir teknesi bulunmaktadır. Düz yat tesislerine ek olarak, marina çevresinde bir kafe ve restoran, bir yat kulübü, seyahat acentesi ve bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Kendinizi ancak kendinizi riske atmamanızı tavsiye etsek de, kendinizi tamamen marina içinde eğlendirmek mümkündür.

Marmaris Kiralık Katamaran- Albatros Marina ve Pupa Yat Otel

Marmaris Körfezi’nde bulunan en huzurlu yerlerin başında gelir ve kıyıya yakın bir otel, iyi yemek ve içecek imkanları sunmaktadır.

Marmaris Kiralık Katamaran – Marmaris Yat Marina

Büyük marina, Isthmus’un ana karaya Nımara Adası’na katıldığı Marmaris Limanı’nın köşesine sıkışmış durumda. Marmaris kiralık tekne. Bu Isthmus’un, Marmaris Yat Denizinin eski marinaları birleştirmeden önce nasıl durduğunu hatırlamak zor ancak günümüzde hem gemiler hem de yatlar için en büyük ve en popüler marinalardan biri haline geldi. Deniz yönetimi, isteyebileceğiniz tüm hizmetleri ve olanakları sağlamak için çok çalışmaktadır ve büyük başarılar kazanmaktadır. Bazıları için şehir dışına biraz uzak olabilir, ancak düzenli olarak Marmaris’e giden servis feribotları ve otobüsler var.

Erken Rezervasyon Fırsatları

Yeni sezonda Marmaris de kiralık katamaran fırsatlarından en iyi yararlanabilmeniz için uzman ekibimizle iletişime geçip erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Yeterli ehliyet ve tecrübe sahibi değil iseniz koylar ve rota hakkında en tecrübeli kaptanlarımız sizlere günlük 125-150 € arası fiyatlarda eşlik edecektir. Marmaris kiralık katamaran filomuzda bütçe ve kişi sayınıza uygun 3 veya 4 kabinli kiralık katamaran lar bulabilirsiniz. Dilerseniz diğer filomuza göz atmak için Fethiye kiralık katamaran sayfamıza göz atabilirsiniz. Denizciliğe merak mı saldınız? Yeni ehliyet sahibisiniz fakat yeterli tecrübeniz yok mu? Marmaris kiralık katamaran turlarınızda kaptanlarımız dilerseniz size güvenlik sorunları yaratmadan ders verebilir ve pratiğinizi geliştirebilir. Katamaran kullanmada bazı püf noktalar önem taşımaktadır. Katamaran lar  tek gövdeli tekneler gibi genelde dümenle kontrol edilmez. Çift motor ve gaz kolları sayesinde manevra ve kullanımları daha kolaydır. Tabi ki geniş en ve kıç kısmını zor görmeniz nedeniyle marinalara yanaşmada biraz daha dikkat gerektirir. Kiralık katamaran turlarınızda tek başınıza manevra ve yanaşma yapacak tecrübeniz yoksa ikinci bir kişinin sizlere gözcülük edip komut vermesi yararlı olacaktır.

Çift Gövde Tasarımın Avantajları

Katamaran lar çift gövde üzerine salon ve gövde içerisinde kabinler şeklinde tasarlanır. Charter sektörü ve filomuzdaki kiralık katamaran lar genellikle bu tarz tasarıma sahiptir. Geniş havuzluk kısmında oturma grubu ve masa ile yazın sıcak sezonda yemek yeme ve yaşam alanı imkanı sunarlar. Mutfak salon kısmında yer alırken salonda da ayrıca oturma grubu ve masa yer alır. Kabinlere salondan aşağı bir merdivenle ulaşılır. Her kabin kendi tuvalet ve duşuna sahiptir. Geniş enleri sayesinde kiralık katamaran lar daha fazla yaşam alanı ve daha fazla mahremiyet sunar. Güverte kısımları da enlerinden dolayı oldukça geniştir. Yelken kullanma daha kolay, güverte üzerinde engelsiz hareket etmek daha çok mümkündür tek gövdeli teknelere göre. Baş güvertedeki oturma grubunda seyir halinde denizin ve üzerinize sıçrayan dalgaların tadını çıkarabilirsiniz. File üzerinde ise adeta deniz üzerinde uçarcasına Marmaris kiralık katamaran turunuzu maksimum zevke yaşarsınız.

Neden Bazı Tekneler Mürettebatlı?

Charter sektöründe genellikle 46 ft ve üstü uzunluktaki katamaran lar kaptanlı olarak hizmet vermektedir. Bu tekneler oldukça pahalı, bakım maliyetleri yüksek ve manevra ve kullanımları zordur. Yeterli lisans ve tecrübeye sahip olsanız bile kaptansız olarak sunmamız tekne sahipleri ile anlaşmamız gereği mümkün değildir. 52-77 ft gibi katamaranlar deniz üzerinde adeta lüks bir otel konforu sunmaktadır. Bu tarz tekneleri tercih eden deniz severler tekneleri kullanmaktan daha çok lüksün ve hizmetin keyfini sürmek istemektedirler. Kaptan, aşçı ve hosteslerimiz mürettebatlı teknelerimizde sizlere en konforlu ve lüks mavi tur deneyimini sunmak için hizmet vermektedir.

Katamaran Seçerken

Marmaris, güzel kıyı şeridi ve yelken fırsatlarıyla tanınan, Türkiye’de popüler bir turizm merkezidir. Marmaris’te katamaran kiralama, muhteşem manzaraların ve berrak mavi suların tadını çıkararak Ege veya Akdeniz’i keşfetmenin eşsiz bir yolunu sunar. Marmaris’te kiralık katamaranlar sunan charter şirketimiz en profesyonel şekilde faaliyet göstermektedir. Bize çevrimiçi olarak ulaşabilirsiniz. Katamaranlar birkaç günden birkaç haftaya kadar değişen farklı sürelerde mevcuttur. Tercihlerinize ve seyahat planlarınıza göre katamaran modelini ne kadar süreyle kiralamak istediğinize karar verin. Tekneyi bir kaptan ve mürettebatın yönettiği mürettebatlı kiralama veya gerekli yelkencilik niteliklerine sahipseniz katamaran teknenin kaptanlığını kendinizin üstlendiği mürettebatsız kiralama arasında seçim yapabilirsiniz.

Kabin sayısı, gemideki olanaklar ve tercihlerinizi karşılayan ek özellikler gibi katamaran teknenin boyutunu ve özelliklerini göz önünde bulundurun. Yelken rotanızı planlayın veya destek için bizimle iletişime geçin. Marmaris yakınındaki popüler destinasyonlar arasında Hisarönü Körfezi, Datça Yarımadası ve Yunan adaları bulunmaktadır. Özellikle turizmin yoğun olduğu dönemlerde önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilir. Her zaman, Marmaris’te katamaran kiralama deneyimi olan diğer gezginlerin en son değerlendirmelerini ve referanslarını kontrol edin. Ek olarak, bilgiler değişebileceğinden, en son teklifler, fiyatlar ve koşullar için ayrıntıları doğrudan firmamız veya resmi web sitemiz aracılığıyla doğrulama almayı unutmayın.