7/24 Destek +90 538 211 45 67

Blog

Kiralık Gulet
Kiralık gulet yazların olmazsa olmaz tatil şeklidir. Sizlere türkiye' nin her bölgesinde gulet seçenekleri sunmaktayız. Haftalık ve günlük fiyatları sorabilirsiniz.
Fethiye katamaran kiralama fiyatları
Her yıl yerli ve yabancı birçok turist Fethiye’ye gelerek Fethiye katamaran kiralama hizmetlerinden yararlanarak tekne ile denize açılmaktadır.
Korfu kiralık yelkenli
Yaz aylarını şahane bir tatil ile taçlandırmak isteyen kişiler için Korfu kiralık yelkenli gibi tercihlerden yararlanmak doğru olacaktır.
Kos kiralık yelkenli
Kos kiralık yelkenli ile, Yunan adaları arasında yer alan Kos eşsiz doğa güzelliği, tarihi ve kültürü ile sizleri bekliyor.
Tekne Kiralama
Dünyada yelken tatili için en iyi destinasyon sayılan Türkiye’nin güneybatısındaki Turkuaz suları sizlere unutulmaz bir tatil vaat ediyor.
Mavi yolculukların vazgeçilmezi Göcek, özellikle Göcek yelkenli kiralama için buraya gelerek deniz tatili ve mavi tur yapan deniz sevdalıların birinci adresidir.
Özellikle Fethiye ve çevresinin güzelliklerini denizden izlemek için Fethiye yelkenli kiralama en çok tercih edilen seçeneklerdendir. 
Marmaris Kiralık Gulet
Geleneksel üretim teknikleri ve tarzları ile üretilen Marmaris kiralık gulet modellerimiz deniz tatilleriniz ve mavi yolculuklarınız için sizlerin güvenliğini,
Kos kiralık yat
En iyi fiyatlarla, Kos kiralık yat hizmetinden yararlanarak bu güzel adanın keyfini doyasıya çıkarmanın avantajını şimdi elde edebilirsiniz.