• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67
09
Sep
Bölge, Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan tatilcilere çok sayıda ve etkileyici gezilecek yer imkanı sunmaktadır. Tarihi yerler, doğal güzellikler, milli parklar
05
Apr
Marmaris kiralık tekne modelleri ile keşfedeceğiniz sayısız koylara sahip bir bölge. Coğrafi konumu ve elverişli iklimi ile her türlü tatil ve spor aktivitesi için dünyanın en seçkin yerlerinden bir tanesi.
15
Mar
Kiralık katamaran, tekne ve mavi tur kültürünün hızla arttığı ülkemizde son yıllarda tekne ile tatil talepleri oldukça fazlalaştı.
11
Mar
İster Bodrum kiralık tekne alternatifi ile mavi tur yapın, isterseniz dünya çapında ün yapmış otellerinde lüks bir tatil deneyimi yaşayın.
27
Feb
Filomuzun Göcek kiralık tekne bölümünden size uygun tekne modelini seçip bu muhteşem manzaralar içinde eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
27
Feb
Eylülde Göcek kiralık tekne fiyatları yüksek iken düşük sezonlarda daha uygun fiyatlarda tekne bulmak mümkün oluyor.
27
Feb
Ölüdeniz, defalarca dünyanın en iyi plajı ödülünü almasının yanında ayrıca dünyanın en iyi paraşüt sporu merkezidir. Fethiye kiralık tekne tercihinde bulunan yelkenciler Fethiye’ yi marka yapan
25
Feb
Marmaris hem otel hem de deniz turizmi açısından Türkiye’nin önemli bölgelerinden biridir. İçerisinde bulunan tesis ve hizmet kurumlarıyla günümüz turizm ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verebilen bir turizm cenneti.
20
Feb
Deniz severlerin, yelkencilerin yazı iple çektiği ve yaz tatillerinde gidebilmek için can attıkları bir cennet Göcek. Göcek kiralık tekne modelleri arasından kendilerine en uygun seçeneği bulan tatilciler her zaman yeterli tecrübeye sahip olmayabiliyor.
31
Oct
Kiralık gulet fiyatları, gulet özellikleri ve avantajları hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz gulet nedir öncelikle ondan bahsedelim. Gulet ülkemize özel bir tekne olup Ege ve Akdeniz bölgelerimize özgün bir tekne türüdür
31
Oct
Marmaris kiralık gulet modellerimiz deniz tatilleriniz ve mavi yolculuklarınız için sizlerin güvenliğini, konforunu ve rahatınızı sağlamak için sizlerin beğenisine sunulmuştur.
31
Oct
Turizm açısından çok popüler olan bu bölgedeki deniz turizmi de aynı derecede popülerdir. İşte bu noktada firmamız sizlere en uygun ve en kaliteli Göcek kiralık gulet alternatiflerini sunmayı amaç edinmiş bulunmaktadır.
30
Oct
Türkiye gibi doğal güzellikleri harika olan ve deniz turizmi açısından çok popüler olan ülkelerde deniz tatilleri her geçen gün daha fazla ilgi ve talep görmektedir. Bu noktada bizler kiralık gulet Türkiye hizmetlerimiz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bütçenize en uygun çözümleri sunmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz.
30
Oct
Özellikle Fethiye kiralık gulet modelleri her sene filosuna yenilerini eklemeye devam etmektedir. Ahşap yapısı ile profesyonel ustalar tarafından her ince detayı düşünülerek tasarlanmaktadır. Kısa mesafe olduğu kadar uzun mesafe yollarda da gulet tatili yapılmaktadır.
30
Oct
Firmamız bodrum kiralık gulet araştırması yaptığınız zaman keyifli, huzurlu ve kaliteli zamanlar geçirebilmeniz adına sizlere farklı bütçelere uygun gulet modelleri sunabilecek en doğru çözümleri sizlere sunmaktadır.
24
Oct
Dünyada yelken tatili için en iyi destinasyon sayılan Türkiye’nin güneybatısındaki Turkuaz suları sizlere unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Türkiye’de kiralık tekne denilince akla gelen ve eski medeniyetlerin kalıntılarının eşsiz doğa güzellikleriyle buluştuğu koyları filomuzla keşfedin.
07
Jul
Göcek, Fethiye Körfezi'nde yer almaktadır ve Göcek kiralık gulet filosundan teknesini tercih eden ziyaretçilerimiz bu güzellikleri körfezde bulacaktır.
11
Apr
Türkiye’de yelkenli kiralama denildiğinde akıllara öncelikle gelen yerlerden biri de dünya çapında isim yapmış koylarıyla yabancı ve yerli turistlerin akın ettiği Fethiye’ dir.
12
Oct
Soğuk , yağmurlu hatta karlı günlerin ve yoğun iş temposunun sonunda hayal ettiğiniz Göcek Yelkenli Kiralama zamanı geldi. İster charter tarihiniz Nisan ister Ekim’ de olsun Siz halen Avrupa’da kışı yaşarken Göcek’te güneş sizi karşılamaya hazır.
23
Dec
Türkiye’de yelkenli kiralama denildiğinde akıllara öncelikle gelen yerlerden biri de dünya çapında isim yapmış koylarıyla yabancı ve yerli turistlerin akın ettiği Fethiye’ dir.
01
Dec
Bodrum kasabası güzelliklerle dolu ve iyice büyüleyici atmosfere sahip, yaz aylarında oldukça sıcak ve Bodrum kiralık yelkenli tercih edenlerce yaz boyunca meşgul durumda bütün koylar.
WhatsApp chat