7/24 Destek +90 538 211 45 67

Blog

oludeniz tekne kiralama
Muhteşem doğa manzarası, tertemiz denizi ve ince altın rengi kumları ile ünlü Ölüdeniz’de Ölüdeniz tekne kiralama tatili yapmanın keyfi bir başkadır.
Kos kiralık motor yat
Kos kiralık motor yat hizmetinden faydalanarak Kos adasını ziyaret edebilir ve tatilinizi adada geçirmenin de avantajını elde edebilirsiniz.
Alanya kiralık tekne
Özellikle günümüz Alanya limanında Alanya kiralık tekne turları için çok sayıda firma ve turizm organizasyonu faaliyet göstermektedir.
marmaris yelkenli kiralama
Marmaris yelkenli kiralama modelleri ile Marmaris’in güzelliklerini keşfedin. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği, olağanüstü doğal güzelliklere sahip bir liman kenti
Kiralık Katamaran
Otelcilik sektörünün yanı sıra kiralık katamaran, tekne ve mavi tur kültürünün hızla arttığı ülkemizde son yıllarda tekne ile tatil talepleri oldukça fazlalaştı.
Özellikle Fethiye ve çevresinin güzelliklerini denizden izlemek için Fethiye yelkenli kiralama en çok tercih edilen seçeneklerdendir. 
Fethiye Kiralık Tekne
Fethiye kiralık tekne sezonu Mart ile Kasım arasında çok yoğun geçmektedir. İsterseniz Fethiye merkezden isterseniz Ölüdenizden kiralama yapabilirsiniz.
Kos kiralık yelkenli
Kos kiralık yelkenli ile, Yunan adaları arasında yer alan Kos eşsiz doğa güzelliği, tarihi ve kültürü ile sizleri bekliyor.