7/24 Destek +90 538 211 45 67
bodrum yelkenli kiralama fiyatları

Bodrum Yelkenli Kiralama

Bodrum yelkenli kiralama hizmeti alarak Bodrum’un birbirinden güzel koylarında huzuru, mutluluğu, heyecanı, eğlenceyi bir arada yaşamak deniz tutkunlarının sayısı az değildir. Bodrum, Ege’nin incisi, ülkemizin turizm cenneti, mavi turların vazgeçilmez adresidir. Yeşili ile mavisi ile ünlü koyları, plajları, marinaları, tarihi yapıları ve hareketli gece yaşantısı ile yerli ve yabancı turistlerin vazgeçemediği tatil merkezidir. Bodrum Yarımadası’nda birçok yat limanı yerli, yabancı bayraklı tüm yatçılara hizmet vermektedir. Bodrum Yelkenli Kiralama hizmeti alarak siz de ailenizle, yakın arkadaşlarınızla hatta sevgilinizle baş başa Bodrum denizinin ve eşsiz doğasının tadını çıkarabilirsiniz. Yabancılar, kalabalıklar olmadan kendi özgür tatilinizi yaşarken, doyasıya yüzebilir, güneşlenebilir, su sporları yapabilir, yelken kullanmanın heyecanını tadabilirsiniz.

“Sıradan bir tatil istemiyorum” diyorsanız size önerebileceğimiz bir yelkenli kiralamak olacaktır. Bodrum’da çok sayıda Bodrum yelkenli kiralama hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek hem huzuru, hem heyecanı, hem de konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Gün batımında yelkenli teknenizde en taze ve lezzetli balığınızı, mezelerinizi tadarken, içkinizi içerek güneşi uğurlayabilirsiniz. İstediğiniz koyda, dilediğiniz açıkta, dilediğiniz saatte denize girebilirsiniz. Güverte de güneşlenebilir, kağıt oyunları oynayabilir, çılgınca müzik dinleyip dans edebilirsiniz. Dalış yapabilir, balık tutabilir, koylara, plajlara çıkıp yeni yerler keşfedebilirsiniz. Ve de günün yorgunluğunu gece güverteye uzanarak gökyüzündeki sayısız yıldızları izleyerek, denizin sesini dinleyebilirsiniz. Tüm bu güzellikleri yaşayabilmek için tek yapmanız gereken Bodrum yelkenli kiralama ve denize açılmaktır.

Bodrum Yelkenli Kiralama İçin En iyi Zaman

Yazın Bodrum Yelkenli Kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız mart, nisan aylarında rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü çok yoğun talep olmakta ve yaz aylarında kiralık tekne bulmak çok zor olmaktadır. İstediğiniz tarih aralığı için birkaç ay önceden rezervasyon yaptırmanız, tatil programınızı gerçekleştirmek için önemlidir. Bodrum yüksek turizm sezonunda oldukça kalabalık bir tatil bölgesidir.

Bodrum yelkenli kiralama ile yapacağınız tatiliniz sırasında bol oksijen, bol güneş alacak, sağlıklı beslenecek, yüzme, yelken ve su sporları yapacak, bol dinlenecek, bol eğlenecek ve tatil dönüşünde sağlık ve huzur dolu olacaksınız. Bunun yanı sıra içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde risksiz bir tatil yapmış olacaksınız. Kalabalık oteller, plajlar, günlük tekne turlarından farklı olarak yabancılarla temas etmeden kendi güvenli tatilinizi gerçekleştireceksiniz.

Bodrum yelkenli kiralama
Bodrum yelkenli kiralama

Neden herhangi bir tekne değil de yelkenli dediğinizi duyar gibiyiz. Bunun nedenlerinin başında huzur gelmektedir. Yelkenli kiralama ile denize açılmanın huzuru marinadan çıkışta başlıyor. Limandan çıktıktan sonra yelkenli teknenin motorunu durdurduğunuz andan itibaren sadece denizin ve rüzgarın sesi oluyor kulaklarınızda. Zaten günlük hayatımızda yaşadığımız çevrenin şehir gürültüsüne maruz kalıyoruz. Yelkenli tatilinde doğanın kendi sesinden başka ses olmaması huzuru beraberinde getiriyor. Masmavi sularda rüzgar eşliğinde salınarak ilerlemek kesinlikle insanın ruhuna ilaç gibi geliyor.

Bodrum Kiralık Yelkenli – Yelkenli Teknenin Avantajları

Maddi ve ekonomik açıdan yelkenli tekneler hem mazot hem de marina ücretleri açısından çok daha hesaplı olmaktadır. Motoryatlara göre daha dar ve uzun olan yelkenli tekneler marinalarda daha az yer tuttukları için ve de rüzgar gücüyle ilerledikleri için maliyet açısından daha avantajlılardır. Yelkenli modellerimiz için Bodrum kiralık yelkenli sayfamıza bakabilirsiniz.

Eğer Kaptanlık Belgesine sahipseniz Bodrum Yelkenli Kiralama hizmetini kaptansız alırsınız ve ciddi bir ek masraftan kurtulmuş olursunuz. Yelkenli kullanmayı, yelken ve halatlarla uğraşmayı seviyorsanız yelkenli ile açılmak sizin için çok daha keyifli olacaktır. Diğer tekneleri kiralamak için kaptanlı kiralama zorunluluğu vardır. Kaptan ehliyetiniz ile tekneyi kendiniz kullanmanız sadece yelkenli kiralarken mümkündür.

Rüzgarlı, dalgaların yükseldiği sert havalarda yelkenli tekneler çok daha güvenlidir. Mavi yolculuk seyriniz uzun olacaksa yelkenli kiralamak çok daha güvenli olacaktır. Bodrum yelkenli kiralama ile Yunan Adaları ve koylarına seyahat etmekte mümkündür. Farklı kültürleri tanımak, yeni yerler görmek açısından uzun mavi yolculuklar için yelkenli çok daha güvenlidir. Deniz yolculuklarında mazotsuz kalmak en ciddi sorunlardandır. Ama yelkenli teknelerde bu sorun olmaktan çıkmaktadır.

Bodrum Yelkenli Kiralama hizmetinin süresi en az bir haftadır. Cuma günü saat 17:00 de tekne teslim alınır. O gece marinada geçirilir ve sabah yola çıkılır. Dönüşte son gece marinada geçirilir. En geç sabah 09:00 da tekneden ayrılmak gerekmektedir. Bodrum yelkenli kiralama esnasında turizm acentesi belli bir miktarda depozito almaktadır. Tur sonunda teknede hasar ve kayıp olmaması durumunda depozito geri ödenmektedir. Varsa hasarlar depozitodan düşülmektedir.

Bodrum kiralık yelkenli taleplerinizi için uzman ekibimizle iletişime geçebilir ve en uygun fiyat seçenekleriyle en uygun tekneyi seçebilirsiniz. Turunuz boyunca bölgede bulunan teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Günün hangi saati nerede bir sorun veya teknik arıza yaşarsanız ekibimiz hızlı bir şekilde sizlere ulaşacak ve arızayı giderecektir.

Yelkenli tekne kullanmak için yeterli lisans ve tecrübeniz yok ise uzman kaptanlarımız sizlere tur boyunca eşlik edeceklerdir. Tekne içerisinde yemeklerinizi yapmak için yeterli mutfak alanı ve ekipmanları vardır. Lüks bir deniz tatili planınız var ve kendiniz yemek yapmak istemiyorsanız bizlerden aşçı veya hostes talebinde bulunabilirsiniz. Kumanya alışverişini isterseniz kendiniz yapabilirsiniz. İsterseniz de tur gününden önce sizlere kumanya listesi gönderebilirsiniz. Doldurduğunuz listeye göre ekibimiz alışverişi yapar ve tekneye yükler. Check in günü sizlere sunulan fatura ile ödeme yapabilirsiniz. Bodrum yelkenli kiralama ile mutluluğa yelken açın.

Orak Adası, Türkiye’de Bodrum yakınlarında bulunan güzel ve tenha bir adadır. Kalabalıktan kaçmak ve Ege Denizi’nin doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler için popüler bir destinasyondur. Ada ıssız ve kristal berraklığında su ile engebeli bir kıyı şeridine sahip, bu da onu yüzme, şnorkelli yüzme ve dalış için ideal bir nokta yapıyor. Ada, demirlemek ve keşfetmek için mükemmel olan küçük koylar ve koylarla çevrilidir. Ayrıca adada denizin ve çevredeki manzaranın muhteşem manzarasını sunan birkaç yürüyüş parkuru vardır. Ziyaretçiler Bodrum’dan Orak Adası’na ulaşmak için vapura binebilir veya özel tekne kiralayabilir. Bodrum’daki birçok tekne turu şirketi, genellikle yakınlardaki diğer adalarda ve plajlarda mola vermeyi içeren adaya günübirlik geziler düzenlemektedir. Ziyaretçilerin seyahat programlarını özelleştirmelerine ve adayı kendi hızlarında keşfetmelerine olanak tanıyan özel tekne kiralama hizmetleri de mevcuttur. Orak Adası’na gelen ziyaretçiler, adada herhangi bir tesis veya hizmet bulunmadığından, zorlu ve uzak bir ortama hazırlıklı olmalıdır. Doğal güzelliğinin korunmasına yardımcı olmak için kendi yiyecek, su ve diğer ihtiyaçlarınızı getirmeniz ve adayı bulduğunuz gibi bırakmanız önerilir.

Kaptansız yelkenli kiralamada sunulan hizmetler genellikle tüm tekne tipleri için aynıdır. Genel olarak aşağıdaki hizmetler bu tür bir kiralama paketinin bir parçası olabilir: Tekne Kiralama: Kaptansız yelkenli kiralamada ana hizmet, kullanıcının belirli bir süre için bir yelkenliyi kiralamasıdır. Gerekli olan yelken ekipmanları, yelek, can yeleği, yelken direği, halatlar gibi malzemeler firmamız tarafından eksiksiz sağlanmaktadır. Firmamız tecrübeli kaptanlarımız ile deneyimi olmayan misafirlerimize temel denizcilik ve yelken bilgisi sağlamak için eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

Bodrum yelkenli kiralama hizmetlerinde tekne kullanımı sırasında yardımcı olmak amacıyla haritalar, rota bilgisi ve güvenli seyir tavsiyeleri gibi bilgilerin eksiksiz check in sırasında sağlanmaktadır. Teknelerimiz son derece bakımlı ve eksiksiz olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sigortalı ve ticari lisanslı teknelerimiz check out sırasında da eksiksiz kontrol edilmektedir. Yat limanı rezervasyonları gibi kullanıcıların limanlarda konaklama yapabilmeleri için gerekli rezervasyon hizmetleri firmamız tarafında sunulmaktadır. Her kiralama şirketinin sunduğu hizmetler farklılık gösterebilir, bu nedenle potansiyel müşterilerin belirli bir şirketle anlaşmadan önce şartları ve hizmetleri dikkatlice incelemeleri önemlidir.