• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

GÖCEK KİRALIK YELKENLİ MODELLERİ

available 49Yelkenli
Göcek Kiralık Tekne Dufour Grand Large 410
11
€2 300
Göcek Kiralık Tekne Dufour Grand ...
Göcek Kiralık Tekne Bavaria Cruiser 51 2015
11
€3 490
Göcek Kiralık Tekne Bavaria Cruis ...
Göcek Kiralık Tekne Bavaria Cruiser 46 2015
11
€2 350
Göcek Kiralık Tekne Bavaria Cruis ...
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau Sun Odyssey 490
10
€3 200
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau S ...
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau Sun Odyssey 419
10
€1 750
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau S ...
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau Sun Odyssey 50 DS
10
€2 340
Göcek Kiralık Yelkenli Jeanneau S ...
Göcek Kiralık Yelkenli Bavaria Cruiser 40
12
KAMPANYA
€1 900
Göcek Kiralık Yelkenli Bavaria Cr ...
Göcek Kiralık Yelkenli Bavaria Cruiser 40
10
KAMPANYA
€1 900
Göcek Kiralık Yelkenli Bavaria Cr ...

Göcek Kiralık Yelkenli ve Fiyatlar

Göcek kiralık yelkenli tercih eden yelkenciler için bazı mekanik onarımlar  buradaki servislerce yapılabilir. Şehirdeki mağazalar içinde birçok iyi mağaza var. Rıhtımlar ve şehir çevresinde iyi restoranlar da dahil olmak üzere iyi restoranlar mevcut. Marmaris ve Fethiye’ye otobüsler bulunmakta. Göcek, Dalaman Uluslararası Hava alanı’na sadece 15 dakika uzaklıktadır.

Göcek, zamanında küçük bir yerden kalabalık bir kiralık tekne üssüne dönüşmüştür. Dalaman havaalanına olan yakınlığı, charter için ideal bir konumdadır. Tamamen keyifli bir spor aktiviteleri, bir yer karışımı, çiftçinin tarımsal ihtiyaçlarını karşılayan verimli vadide ve aynı zamanda yeni gelenlerin, yatçıların ihtiyaçlarının karşılanması için her türden imkanı sunuyor bölge. Göcek kiralık yelkenli talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marinturk Exclusive Marina, Göcek Körfezi’ne yaklaşılınca batı tarafında yer alan ve Göcek kiralık yelkenli tercih eden denizciler için bir seçenek olan Porselen Koyu’nda yeni bir marinadır. Adından da anlaşılacağı gibi, 18m üzerinde daha büyük Yatlar için tasarlanmıştır. Göcek’e yaklaşırken denizdeki iki kavisli ponton kolayca tespit edilir. Körfezin içine gömülmüş olan bu kayadan Gocek Körfezi’ne kadar uzanan bir rüzgârdan bir parça birazcık olsa da, özellikle kuzey-kuzey pontonundaki dış rıhtımlara bir parça eğim yollanmıştır. Tekneniz belirli bir boyuttaysa, bunun pek de önemli olmadığını tahmin ediyoruz. Deniz seyri konusunda daha fazla heyecanlanabilecek deniz severler için rüzgarı yakalamak adına doğuya ve güneye doğru gitmelerini tavsiye ediyoruz. Bu yeni marina, Göcek ve Göcek kiralık tekne tatilinin koşuşturmasından uzak, biraz müstakil bir ortama sahip, rahat bir ortama sahiptir. Bazıları için bu bir artı olacak. Ama o zaman şehir merkezinde taksi hizmeti var, o da planlı restoran ve diğer servislerle birlikte devam ediyor, ama bu her zaman kalabalık Village Port Marina’nın daha sessiz bir bölümüdür.

Göcek belediye yat limanı buranın en fazla servise sahip olmasa da, şehrin ortasındaki konumu ve kıyıdaki tüm tesislere yakın olma avantajına sahip. Bazı iskeleler, iskeleye kuyrukludur. Eğer kendi demirlemenizi kullanıyorsanız, iç tarafındaki barınaklı yatlar için çok sayıda fırsat vardır.

Sarsala Koyu, Bozburun’un kuzeyindeki en büyük koy. Güney tarafında, bir yatın kıyıya uzun bir hatla demirleme ya da demirleme yapabileceği koy sayısı vardır. Ancak buralar oldukça derinde olup, Gocek kiralık kaptanlı yelkenli tatili  yapanlar için 8-15m bir derinlik sunuyor. Alt kısım çoğunlukla kum, kaya ve taştır, her yerde en iyi tutmayı garanti ediyor değil, bu yüzden çapanın iyi olduğundan emin olun.

Summary
Göcek Kiralık Yelkenli
Article Name
Göcek Kiralık Yelkenli
Description
Göcek kiralık yelkenli tercih eden yelkenciler için bazı mekanik onarımlar  buradaki servislerce sunulur. Göcek dalaman uluslararası hava limanına yakınlığı ile yelkenciler tarafından tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Göcek kiralık yelkenli ve tekne kiralama modelleri, fiyatları için indirimler bulabilirsiniz.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo
WhatsApp chat