7/24 Destek +90 538 211 45 67

Göcek Kiralık Yelkenli

Göcek Kiralık Yelkenli ve Fiyatlar

Göcek kiralık yelkenli tercih eden yelkenciler için bazı mekanik onarımlar  buradaki servislerce yapılabilir. Şehirdeki mağazalar içinde birçok iyi mağaza var. Rıhtımlar ve şehir çevresinde iyi restoranlar da dahil olmak üzere iyi restoranlar mevcut. Marmaris ve Fethiye’ye otobüsler bulunmakta. Göcek, Dalaman Uluslararası Hava alanı’na sadece 15 dakika uzaklıktadır.

WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek, zamanında küçük bir yerden kalabalık bir kiralık tekne üssüne dönüşmüştür. Dalaman havaalanına olan yakınlığı, charter için ideal bir konumdadır. Tamamen keyifli bir spor aktiviteleri, bir yer karışımı, çiftçinin tarımsal ihtiyaçlarını karşılayan verimli vadide ve aynı zamanda yeni gelenlerin, yatçıların ihtiyaçlarının karşılanması için her türden imkanı sunuyor bölge. Göcek kiralık yelkenli talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek Kiralık Yelkenli
Göcek Kiralık Yelkenli

Marinturk Exclusive Marina, Göcek Körfezi’ne yaklaşılınca batı tarafında yer alan ve Göcek kiralık yelkenli tercih eden denizciler için bir seçenek olan Porselen Koyu’nda yeni bir marinadır. Adından da anlaşılacağı gibi, 18m üzerinde daha büyük Yatlar için tasarlanmıştır. Göcek’e yaklaşırken denizdeki iki kavisli ponton kolayca tespit edilir. Körfezin içine gömülmüş olan bu kayadan Gocek Körfezi’ne kadar uzanan bir rüzgârdan bir parça birazcık olsa da, özellikle kuzey-kuzey pontonundaki dış rıhtımlara bir parça eğim yollanmıştır. Tekneniz belirli bir boyuttaysa, bunun pek de önemli olmadığını tahmin ediyoruz. Deniz seyri konusunda daha fazla heyecanlanabilecek deniz severler için rüzgarı yakalamak adına doğuya ve güneye doğru gitmelerini tavsiye ediyoruz. Bu yeni marina, Göcek ve Göcek kiralık tekne tatilinin koşuşturmasından uzak, biraz müstakil bir ortama sahip, rahat bir ortama sahiptir. Bazıları için bu bir artı olacak. Ama o zaman şehir merkezinde taksi hizmeti var, o da planlı restoran ve diğer servislerle birlikte devam ediyor, ama bu her zaman kalabalık Village Port Marina’nın daha sessiz bir bölümüdür.

Göcek kiralık tekne hakkında bilgi vermeye devam edecek olursak, kiralık tekne modellerinde dünyanın sayılı destinasyonları arasında yer alır. Bir çok tekne sahibi ve kiralık yelkenli müşterilerinin uğradığı lokasyondur. Sayısız güzellikle bulunan koylar doğa şartları gereği korunaklıdır. Çoğu koy ve adacıklarda restoranlar bulunmaktadır. Yerel halk ve yaşayanlar geçiminin büyük bir kısmını kiralık tekne ve yelkenli gibi sektörlerden geçimini sağlamaktadır. Bu sebeple Göcek tam bir yelkenli yuvasıdır. Harika koyları bulunmaktadır. 1 haftalık tatilinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Göcek belediye yat limanı buranın en fazla servise sahip olmasa da, şehrin ortasındaki konumu ve kıyıdaki tüm tesislere yakın olma avantajına sahip. Bazı iskeleler, iskeleye kuyrukludur. Eğer kendi demirlemenizi kullanıyorsanız, iç tarafındaki barınaklı yatlar için çok sayıda fırsat vardır.

Sarsala Koyu, Bozburun’un kuzeyindeki en büyük koy. Güney tarafında, bir yatın kıyıya uzun bir hatla demirleme ya da demirleme yapabileceği koy sayısı vardır. Ancak buralar oldukça derinde olup, Göcek kiralık kaptanlı yelkenli tatili  yapanlar için 8-15m bir derinlik sunuyor. Alt kısım çoğunlukla kum, kaya ve taştır, her yerde en iyi tutmayı garanti ediyor değil, bu yüzden çapanın iyi olduğundan emin olun.

Yelkenli Kiralama için ve Rezervasyon Nasıl Yapılmalı

Göcek yelkenli kiralama için en güzel lokasyonlardan bir tanesidir. Hem aileniz ile tatil yapmak için hemde arkadaşlarınız ile tekne kiralamak için doğru lokasyondur. Yelkenli tekne modellerin en fazla olduğu marinalar bu bölgededir. Göcek kiralık yelkenli modelleri her marinada bulunmaktadır. Sizler de eğer tatilinizin tarihi belli ise, önceden yelkenli rezervasyonu yapabilirsiniz. Özellikle yaz ayları bölgenin en fazla turiste sahip olduğu aylardır. Türkiye sezon olarak yüksek aralıkta yelkenli hizmeti vermektedir. Göcek te bu sezonun en verimli lokasyonudur. Erken rezervasyon yapmanız durumunda hem yelkenli modellerimizde seçenekleri çok bulacaksınız, hem de kiralık modellerimizi indirimli fiyata kiralayabileceksiniz. Göcek yelkenli kiralama seçeneklerinden en uygun olanı seçmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Yelkenli tekne turunuz boyunca her türlü konunda ve teknik destekte Göcek bölgesinde bulunan ekibimiz 7/24 hizmetinizde olacaktır. Göcek kiralık yelkenli turunda dikkate alınması gereken diğer bir konu da güvenliktir. Güvenlikte sadece bakımlı bir kiralık yelkenli ile sağlanabilmektedir. Bu nedenle sizlere güvenli ve huzurlu bir kiralık yelkenli tatili sunmak için tüm Göcek kiralık yelkenli modellerimiz bakımlı ve ticari lisanslıdır. Ehliyet ve tecrübeniz yok ise kiralık yelkenli tekne talepleriniz için ekstra ücretle kaptan da talep edebilirsiniz.

Kiralık olarak sunulan yelkenli modelleri boylarına ve kabin sayılarına göre değişmektedir. Bütçe, rota ve kişi sayınıza uygun tekneleri size liste olarak göndermekteyiz. Seçtiğiniz tekne için en son fiyatı sunmaya çalışacağız. Göcek marinalarında bulunan tüm kiralık yelkenli modellerini sizlere bakımlı ve ticari lisanslı olarak sunuyoruz. Göcek marinalarında başlayacak kiralık yelkenli turunuz boyunca bölge ekibimiz her konuda sizlere destek olacaktır. Bir kiralık sunulan yelkenli turu boyunca sunulması gereken tüm servisleri eksiksiz yerine getirecektir. Göcek’de kiralık sunulan yelkenli modellerini ehliyet ve tecrübeniz var ise kaptansız olarak kiralayabilir, kendiniz tekne kullanma zevkini yaşayabilirsiniz. İsterseniz de günlük minimum 150€ civarı fiyatlarla kaptan talep edebilirsiniz. Göcek kiralık yelkenli turunuz deneyimli kaptanlarımız sayesinde son derece güvenli olacaktır. Göcek bölgesinde kiralık olarak sunulan yelkenli modellerimiz yıllık olarak bakımlarını yapılmaktadır.