7/24 Destek +90 538 211 45 67

Fethiye Kiralık Katamaran

Fethiye Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları

Fethiye kiralık katamaran modelleri alanında bulabileceğiniz 3 adet Marina bulunmaktadır. Dünya standartlarında bulunan ve hizmet anlayışı yüksek, servis ve ihtiyaçlara yöneliktir. Her geçen gün üzerine koyarak gelişerek hizmet altyapısını geliştirmektedir. Fethiye kiralık katamaran modelleri için Ece Marina, Belediye Marina ve Yat Classic Hotel Marina hizmet vermektedir. Civar Marina’ larda bulunan tekneler ufak miktar karşılığında Fethiye bölgesine transfer edilmektedir. Fethiye özellikle 12 adaları, Turunç Koyu, Soğuksu, Gemiler, Kızıl Ada ve Ölüdeniz Koyları ile sizlere mükemmel zaman geçirebileceğiniz keyif sunmaktadır. Gerek tekneye servisler, gerek ise adaya konumlanmış restoranlar ile 7/24 servis alacağınız ortamlar oluşturulmuştur. Özellikle Akdeniz bölgesinin kiralık katamaran turizmi açısından yoğun alanlarından biridir.

Deniz açıklarındaki derinlikler sebebi ile kıyıya yakın bölgeler demirleme için daha güvenli bölgeleri oluşturmaktadır. Koylara yakınlaştıkça çevredeki çam ağaçları ve zeytin ağaçları görsel açıdan huzur seyrinizi arttıracaktır. Fethiye bölgesi dünyada nam salmış tarihi bölgeler ile ünlüdür. Bu bölgede katamaran keyfinizi güvenli ve huzurlu bir şekilde yaparken, tarihe tanıklık etmiş olacaksınız. Akdeniz ikliminin görüldüğü bölgede 4 mevsimde en düşük su sıcaklığı 16 derecenin altında değildir. Fethiye bölgesinde Fethiye kiralık katamaran ile seyir yaparken, koylar ve adacıkların uzantılarına dikkat etmek gerekir. Kaya kırıntıları olduğundan dolayı seyrinizi açıktan devam ettirmenizde fayda vardır.

Fethiye Kiralık Katamaran – Marinalar Hakkında

Fethiye kiralık katamaran ve fiyatları açısından öğrenebileceğiniz ve kiralık tekne fiyatı ve hizmeti alabileceğiniz marinalar aşağıdaki gibidir. Ece Marina, Belediye Marina, Yat Classic Hotel Marina.

Fethiye Ece Marina
Fethiye Ece Marina
Fethiye Belediye Marina
Fethiye Belediye Marina
Fethiye Yat Classic Hotel Marina
Fethiye Yat Classic Hotel Marina

Kiralık Katamaran modelleri için flomuzdaki modelleri sayfamızda görebilirsiniz. Kiralık modellerimiz arasına yeni katamaran ları katmakta ve sizlere sunmaktayız. Katamaran tekne modellerimizin yelkenliye göre en önemli farkı daha yenilikçi ve daha geniş alana sahip olmasıdır. Kabin sayısı gene 4 ve 5 olmaktadır. Mürettebat için ayrıca kabin bulunmaktadır. Ön tarafında büyük güneşlenme alanı bulunurken arka tarafında salon bulunmaktadır. Katamaranların diğer bir avantajı ise kabinlerin birbirine daha uzak olmasıdır. Bu da size kendi alanınızı sunmaktadır.

Fethiye kiralık katamaran modelleri için salon alanında mutfakta bulunmaktadır. Fakat sizler yemeğinizi ister salonda ister havuz dediğimiz katamaran modellerimizin arka kısmında açık alanda da yiyebilirsiniz. Modellerimiz ağırlıklı olarak kaptanlı verilmektedir. Göcek kiralık katamaran modelleri için de en yeni modeller hakkında görselleri bizleri arayarak isteyebilirsiniz. Fethiye de charter yani kiralık tekneler iki marinada bulunmaktadır. Ece marina ve Yat Klasik marina Karagözler mevkiinde bulunmaktadır. Şehir merkezini karagözler mahallesine bağlayan yolun hemen bitiminde belediyeye ait beton marina bulunmaktadır. Beton marinada daha çok guletler bağlıdır. Rodos feribotu da bu marinadan kalkmaktadır. Özel veya kiralık katamaran ınız ile yurt dışı çıkış veya giriş işleminiz varsa tekneniz bu marinaya gelmek zorunda. Fethiye gümrük polisi ve fethiye liman başkanlığı binaları hemen bu marina önünde yer alıyor. Transitlog işlemlerinizi yapan acente görevlisi giriş çıkış işlemleriniz için sizi burada bekleyecektir. Pasaport ve yüz kontrolleri kişi sayınıza göre 15 dk almaktadır. Acente yetkilisi işlemleri devam ettirirken sizler katamaran ınızın bağlı olduğu pontona gidebilirsiniz. Beton iskele ve Ece marinanın otoparkı bitişik şekilde yer almakta. Yüksek sezonda otopark oldukça yoğun. Fethiye kiralık katamaran tatiliniz için marinaya geldiğinizde aracınızı buraya park edemiyorsunuz. Park sadece acente çalışanları ve sahiplerinin kullanımı için müsait.

Ece marina iki bölümden oluşmakta. İlk girişteki bölüm marinaya ikinci giriş ise otele ait. Marina girişinde opet yakıt istasyonu bulunuyor. Check out günü yakıt işlemleriniz de burada yapılacak. İlk ponton olan F pontonu hemen yakıt istasyonu önünde bulunuyor. H pontonu ise buraya birleşerek marinanın en dış kısmını oluşturuyor. İlk 3-4 pontonda kiralık tekne ve katamaran lar bulunurken otel kısmına doğru uzayan A ve diğer pontonlarda ise motor yatlar ve özel tekne katamaran lar bulunuyor. Fethiye kiralık katamaran filomuzdaki bazı tekneler kiralık teknelerin bulunduğu pontonlara bağlıdır. Marina karşısında ak sazlar, küçük samanlık gibi koylara giden yol bulunmakta. Yolun karşında acenteler, küçük kafeler, tepelerde oteller yol boyunca yerleşmiş vaziyette. Kiralık tekne turunuz sonunda marinaya dönerken tepedeki bina ve oteller çam ormanlarıyla beraber muhteşem bir manzara sunuyor. Turunuz öncesi bazı eksik malzemelerinizi buradaki mağazalardan karşılayabilirsiniz. Marina içerisinde teken sahibi acenteler ve mod kafe bulunuyor. Mod kafe denizcilere istedikleri saatte servis sunmakta. Marina içerisinde duşlar ücretsiz ve oldukça temiz ve kullanışlı. Otel bölümü ise Yat klasik marinanın hemen yanında bulunuyor. Fethiye bölgesinin büyük ve önemli otellerinden bir tanesi.

Fethiye kiralık katamaran
Fethiye kiralık katamaran

Yacht Classic Otel ve Marina

Şehrin gürültüsünden uzak, butik ve lüks bir otel arıyorsanız Yat Classic Otel tam size göre. Fethiye körfezini en popüler otellerinden bir tanesi. Şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Otel ayrıca 30 yat bağlama kapasitesine sahip küçük bir marinayı bünyesinde bulunduruyor. Marina ile otel arasında havuz, sauna, restoran ve bar bulunmakta. Gün batımında tekne ve deniz manzarası ile şarabınızı yudumlamanın tadı bir başka. Fethiye kiralık katamaran filomuzdaki bazı katamaran lar da bu marina bulunmakta. Burada sadece iki charter firması bulunuyor.

Fethiye gibi popüler turistik destinasyonlarda katamaran kiralama oldukça yaygındır. Siz de bütçenize uygun Fethiye kiralık katamaran modelleri ile unutulmaz bir tatil yaşayın. Bütçenize uygun katamaran tekneler arasında bizlerin desteği ile karşılaştırma yapın ve doğru seçimi yapın. Kiralama işlemi için genellikle kimlik, ehliyet ve kredi kartı gibi belgeler gerekebilir. Bu belgeleri hazır tutun. Kiraladığınız katamaranın kullanımı hakkında bir eğitim almanız önemlidir. Gerekirse, şirketimiz personeli size denizcilik kuralları, güvenlik prosedürleri ve teknenin kullanımı hakkında bilgi verecektir.

Fethiye ve çevresindeki güzellikleri keşfetmek için bir Fethiye kiralık katamaran rotası planlayın. Türkiye’nin batı kıyısındaki Ege Denizi, muhteşem koyları ve tarihi bölgeleri içerir. Deniz seyahatleri hava koşullarına bağlıdır. Hava durumunu sürekli takip edin ve günlük tahminlere göre planlarınızı yapın. Katamaranızı kiraladıktan sonra, Fethiye’nin güzelliklerinin tadını çıkarın. Koylarda demirlenerek yüzme, şnorkelle dalış yapma ve sahil kasabalarını ziyaret etme şansına sahip olacaksınız. Denizde güvenliği her zaman ön planda tutun. Can yeleği giyin, hava koşullarını dikkate alın ve denizcilik kurallarına uyun. Fethiye kiralık katamaran deneyimi genellikle unutulmaz bir tatil sunar. Bu adımları takip ederek güvenli ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.