• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

FETHİYE KİRALIK KATAMARAN MODELLERİ

available 16sonuç
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 400 S2
14
€3 590
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 4 ...
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 380 S2
13
€3 490
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 3 ...
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 380
17
€2 150
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 3 ...
Fethiye Kiralık Katamaran Leopard 44
12
Fethiye Kiralık Katamaran Leopard ...
Fethiye Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Lavezzi 40
10
Fethiye Kiralık Katamaran Fountain ...
Fethiye Kiralık Katamaran Fountaine Pajot Lucia 40
13
Fethiye Kiralık Katamaran Fountain ...
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 421
12
€4 600
Fethiye Kiralık Katamaran Lagoon 4 ...

Fethiye Kiralık Katamaran Modelleri ve Fiyatları

Fethiye kiralık katamaran modelleri alanında bulabileceğiniz 3 adet Marina bulunmaktadır. Dünya standartlarında bulunan ve hizmet anlayışı yüksek, servis ve ihtiyaçlara yöneliktir. Her geçen gün üzerine koyarak gelişerek hizmet altyapısını geliştirmektedir. Fethiye kiralık katamaran modelleri için Ece Marina, Belediye Marina ve Yat Classic Hotel Marina hizmet vermektedir. Civar Marina’ larda bulunan tekneler ufak miktar karşılığında Fethiye bölgesine transfer edilmektedir. Fethiye özellikle 12 adaları, Turunç Koyu, Soğuksu, Gemiler, Kızıl Ada ve Ölüdeniz Koyları ile sizlere mükemmel zaman geçirebileceğiniz keyif sunmaktadır. Gerek tekneye servisler, gerek ise adaya konumlanmış restoranlar ile 7/24 servis alacağınız ortamlar oluşturulmuştur. Özellikle Akdeniz bölgesinin katamaran turizmi açısından yoğun alanlarından biridir.

Deniz açıklarındaki derinlikler sebebi ile kıyıya yakın bölgeler demirleme için daha güvenli bölgeleri oluşturmaktadır. Koylara yakınlaştıkça çevredeki çam ağaçları ve zeytin ağaçları görsel açıdan huzur seyrinizi arttıracaktır. Fethiye bölgesi dünyada nam salmış tarihi bölgeler ile ünlüdür. Bu bölgede katamaran keyfinizi güvenli ve huzurlu bir şekilde yaparken, tarihe tanıklık etmiş olacaksınız. Akdeniz ikliminin görüldüğü bölgede 4 mevsimde en düşük su sıcaklığı 16 derecenin altında değildir. Fethiye bölgesinde kiralık katamaran ile seyir yaparken, koylar ve adacıkların uzantılarına dikkat etmek gerekir. Kaya kırıntıları olduğundan dolayı seyrinizi açıktan devam ettirmenizde fayda vardır.

Fethiye Kiralık Katamaran – Marinalar Hakkında

Fethiye kiralık katamaran ve fiyatları açısından öğrenebileceğiniz ve fiyat alabileceğiniz marinalar aşağıdaki gibidir. Ece Marina, Belediye Marina, Yat Classic Hotel Marina.

Fethiye Ece Marina
Fethiye Ece Marina
Fethiye Belediye Marina
Fethiye Belediye Marina
Fethiye Yat Classic Hotel Marina
Fethiye Yat Classic Hotel Marina
WhatsApp chat