• Pzt - Paz 08:00 - 20:00
  • Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Caddesi Fethiye Muğla
  • +90 538 211 45 67

BODRUM KİRALIK YELKENLİ MODELLERİ

available 7Yelkenli
Bodrum Kiralık Tekne Hanse 455
19
€3 000
Bodrum Kiralık Tekne Hanse 455
Bodrum Kiralık Tekne Hanse 415
16
€2 200
Bodrum Kiralık Tekne Hanse 415
Bodrum Kiralık Tekne Beneteau Cyclades 43.4
11
€2 100
Bodrum Kiralık Tekne Beneteau Cycl ...
Bodrum Kiralık Tekne Beneteau Oceanis 41.1
12
€2 400
Bodrum Kiralık Tekne Beneteau Ocea ...
Bodrum Kiralık Tekne Bavaria Cruiser 45
11
€2 750
Bodrum Kiralık Tekne Bavaria Cruis ...
Bodrum Kiralık Tekne Dufour Grand Large 450
13
€2 760
Bodrum Kiralık Tekne Dufour Grand ...
Bodrum Kiralık Tekne Dufour Grand Large 410
11
€2 390
Bodrum Kiralık Tekne Dufour Grand ...

Bodrum Kiralık Yelkenli

Bodrum kasabası güzelliklerle dolu ve iyice büyüleyici atmosfere sahip, yaz aylarında oldukça sıcak ve Bodrum kiralık yelkenlitercih edenlerce yaz boyunca meşgul durumda bütün koylar.Kasaba ayrıca “Bohem” bir şehir olarak bir üne sahiptir, bir dizi sanatçı, şarkıcı ve yazarın buraya sürgün edilmesiyle elde ettiği bir şöhrete sahiptir. En ünlüsü Cevat Şakir. Onun birçok hikayeleri bu kasabada sonra Halikarnas Balıkçısı olarak tanındı. Cevat Şakir 1908’de buraya sürgün edilmiş ve hayatının sonuna kadar Bodrum’da kalmıştır. Bodrum kesinlikle sürgünler için yasaklanmış en güzel yerlerinden biri olmalı.

Yerli turistlerce yazın adeta istila edilen bölgede, İstanbul ve Ankara’dan zengin simaları zaman zamanbölgede görebildiğiniz gibiaynı zamanda da bir turist patlaması yaşanıyor bölgede. Bodrum kiralık tekne talepleriniz için bize ulaşın.

Şehirdeki Sualtı Arkeoloji müzesi mükemmel. Aziz Peter Kalesi Bodrum kiralık yelkenli seçeneğiyle tatilini geçiren misafirlerimizce mutlaka görülmesi gerekiyor. Dr. George Bass ve ekibi tarafından kazılan Osmanlı İmparatorluğu dönemine ait ve Tunç çağından deniz kıyısından kalma kalıntılar, etrafında batıklar buluntular ile Akdeniz’de burayı en iyi müze konumuna getiriyor.

Şimdi Akdeniz’in bu bölgesinde yat marinaları her ne kadar eski olsa da, Bodrum yine dekiralık yelkenli yatların ziyareti için popüler bir liman olmaya devam etmektedir.Yaz aylarında yüksek kapasiteye sahip olan bölgede, liman çevresinde barlar, oteller, restoranlar ve kulüplerde zaman geçirebilirsiniz. Bölgedeki barlar ve gece klüpleri adeta en yüksek desibel rakamlarına ulaşabilmek için birbirileriyle yarışıyor.

Bodrum Kiralık Yelkenli- Bodrum Tersaneleri

Kasabanın çevresinde, birçok günübirlik gezi tekneleri özellikle guletler bulunmakta. Bunların çoğu İçmeler mevkiindedir. İçmeler Koyu’na yakında dalga kırıcı bir duba koymak için planlar var. Bodrum şehir merkezinden İcmeler’e düzenli otobüs seferleri yapılmaktadır ve yaklaşık 20 dakikada bir geri dönmektedir. İçmeler’de birçok mühendislik ve tamir atölyesi bulabilirsiniz. Ayrıca birkaç mini market, restoran ve bar bulunmaktadır.

Bodrum Kiralık Yelkenli – Bodrum Kupası

Her yıl geleneksel ahşap tekneler için Bodrum Cup Regatta, Ekim ayında ikinci veya üçüncü hafta civarında düzenleniyor. Bodrum kaptanlı yelkenli kiralama tekneleriyle kupaya da katılabilirsiniz. Birkaç eski tekne katılıyor ancak filosunun büyük bir kısmı Türkiye’de inşa edilen ahşap guletlerden oluşur. Bazı modern Yatlar ve tekneler ayrı bir sınıfta yarışırlar, ancak nispeten ince gövdelerinin, Bodrum ve yakındaki koyların etrafında sıralanan guletleriyle karşılaşması zordur. Neredeyse bir hafta boyunca bölge yarış boyunca bazıları bugün 50 metreye kadar uzanan tekneler ile, sahile doğru yelken açarak, bu büyük ahşap teknelere bakınca bir film setinden bir sahne gibi görünüyor.

Summary
Bodrum Kiralık Yelkenli
Article Name
Bodrum Kiralık Yelkenli
Description
Bodrum kasabası güzelliklerle dolu ve iyice büyüleyici atmosfere sahip, yaz aylarında oldukça sıcak ve Bodrum kiralık yelkenli tercih edenlerce yaz boyunca meşgul durumda bütün koylar. Bodrum kiralık yelkenli modellerimizi ve fiyatlarımızı sezonun her döneminde sorgulayabilir ve sizin için kiralık tekne kampanyaları.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo
WhatsApp chat