7/24 Destek +90 538 211 45 67
marmaris yelkenli kiralama

Marmaris Yelkenli Kiralama

Marmaris yelkenli kiralama modelleri ile Marmaris’in güzelliklerini keşfedin. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği, olağanüstü doğal güzelliklere sahip bir liman kenti olan Marmaris, yat turizminin en yoğun olduğu cennet köşelerden biridir. Çam ormanlarının yeşili ile denizin turkuaz mavisinin ahenkli uyumu ile görenleri kendine hayran bırakan Marmaris, dört mevsim yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Turistlerin bir çoğunluğu otel ve pansiyon tatilini tercih ederken, büyük bir çoğunluğu da Marmaris Yelkenli Kiralama ile mavi tura katılmaktadır. Modern ve her türlü tekne yolculuğu gereksinimini karşılayan yat limanlarına sahiptir.

Marmaris’in el değmemiş, kara ulaşımı olmayan birbirinden güzel koylarını Marmaris Yelkenli Kiralama hizmeti alarak muhteşem manzaralara tanık olmak, yakın çevresinde ki eşsiz adaları keşfetmek için Marmaris’i tercih eden turist sayısı oldukça fazladır. Özellikle oldukça uzun bir sahil şeridine sahip olması, Havaalanına, Yunan Adalarına yakın olması, Marmaris’i önemli mavi tur güzergahlarından biri haline getirmektedir.

Yelkenli Kiralama hizmeti veren turizm ve yatçılık firmaları, kusursuz bir mavi tur programı için tam donanımlı, farklı boyutta ve modelde yelkenli tekne seçenekleri sunmaktadırlar. Günümüzde motorlu yelkenliler ile denize açılmak her ne kadar çok tercih edilse de, gerçek deniz tutkunları, rüzgar gücü ile yol alan motorsuz tekneler ile mavi tur yapmak istemektedirler. Denizin keyfini ve dinginliğini hissetmenin yanı sıra heyecanını da yaşamak ayrı bir keyiftir. Özellikle yelken eğitimi almış kişiler, Marmaris Yelkenli Kiralama ile yelken açmanın, toplamanın, rüzgara karşı ya da rüzgarın etkisi ile denizde yolculuk etmekten büyük keyif almaktadırlar. Bu yüzden kaptansız Marmaris Yelkenli Kiralama hizmeti almaktadırlar. Tabi ki gerekli ehliyet ve yetkinlik belgesi sahipleri için geçerlidir bu. Yeterli belgeniz yok ise mürettebata da ekstra ödeme yapmak istemiyorsanız Marmaris kiralık gulet modellerine bakabilirsiniz.

Marmaris Yelkenli Kiralama Tatili Avantajları

Günlük hayatta yüklendiğimiz stres ve yorgunluğu üzerimizden atmanın en güzel yolu tekne tatilidir. Yelkenli Kiralama ile tekne turuna çıktığınızda yanınızda sadece aileniz, birlikte tatil yapmayı seçtiğiniz arkadaşlarınız ya da eşiniz, sevgiliniz olacağından bağımsız bir tatilin huzurunu yaşarsınız. Özellikle içinde bulunduğumuz Covid 19 Pandemisi zamanlarının en güvenilir, risksiz tatili tekne ile denize açılmaktır. Kalabalık otellerde, plajlarda yabancılarla temas halinde olmak yerine teknenizde dilediğiniz gibi özgürce tatil yapma imkanınız olmaktadır. Bu özgürlük hissi aynı zamanda hem bedensel hem de zihinsel olarak dinlenmenizi, stresten uzaklaşmanızı sağlamaktadır.

Marmaris yelkenli kiralama
Marmaris yelkenli kiralama

Marmaris yelkenli kiralama ile güneşin, denizin tadını doyasıya çıkarırken, daha fazla hareket olanağına sahip olursunuz. Özellikle yelkenler ile uğraşmak spor yapma olanağı sağlarken, gününüze heyecan katacaktır. Doyasıya yüzmek, dalmak ve güneşlenmek imkanınız bulunmaktadır. Su sporları yaparken eğlenceli zaman geçirirsiniz. Bol oksijen, bol iyot kokusu, D vitamini alarak sağlığınıza büyük fayda sağlamış olursunuz. Tüm bunları yaparken muhteşem manzaralara da tanık olursunuz.

Yelkenli Kiralama ile tatiliniz boyunca yemeklerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Deniz ürünlerini bolca tüketebilir, hatta kendi balığınızı kendiniz tutabilirsiniz. Teknenizde yemek yapacak aşçı talebinde bulunabilirsiniz. Kendiniz de donanımlı tekne mutfağında yemek yapabilirsiniz. Yanaştığınız limanlarda o çevrenin yemek kültürünü deneyebilir ve bilmediğiniz birçok yöresel yemeğin tadına bakma şansı elde edersiniz. Sağlıklı beslenme, bol oksijen, güneş ve spor tatilinizden yenilenmiş ve daha sağlıklı olarak dönmenizi sağlayacaktır.

Marmaris Kiralık Yelkenli – Prosedürler

Marmaris yelkenli kiralama ile tatiliniz sırasında işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Hatta iş toplantılarınızı teknenizde yaparak, iş çevrenizde prestijinizi arttırabilirsiniz.

Yelkenli Kiralama hizmetinde kullanılan tekneler, tüm hava şartlarına karşı güvenlidir.   Tüm hava şartlarına karşı güvenlidir. Yelkenli teknelerin sığ sulara kolay yanaşma ve manevra kabiliyeti bulunmaktadır. Bu yüzden mavi tur sırasında ünlü plajlara çıkma, birbirinden güzel koylarda vakit geçirme şansı olmaktadır.

Marmaris Yelkenli firmaları, kiralama aşamasında müşterilerine teknenin teknik ve genel özelliklerini, teknenin nasıl kullanılacağının genel tarifini, teknede uyulması gereken konuları yaklaşık bir saatlik brifing ile anlatmaktadırlar.

Marmaris yelkenli kiralama hizmet süresi firmalar arasında değişiklik gösterse de en az 7 gündür ve Cuma günleri saat 17:00 de tekne teslim alınarak başlanır. Genellikle ilk gece marinada geçirilir ve cumartesi günleri saat 09:00 sularında denize açılınır. Tur dönüşünde yine gece marinada konaklanır ve sabahında tekne firmaya teslim edilir. Teknede olası hasar ve kayıplar için kiralama öncesi depozito ödenmektedir. Firma yetkilileri tekneyi teslim alırken iyice incelerler ve eksizsiz teslimlerde depozitoyu geri öderler. Marmaris, Türkiye’de yelken ve tekne gezintisi için popüler bir destinasyondur ve bölgede kiralık birçok yelkenli vardır. Marmaris’te bir yelkenli kiralama, Ege ve Akdeniz’in güzel kıyı şeridini ve turkuaz sularını keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunar. Marmaris’te kiralık yelkenli tekneler, küçük, klasik yelkenlilerden büyük lüks yatlara kadar çeşitlilik gösterir. Yelken deneyim seviyenize ve tercihinize bağlı olarak mürettebatlı veya mürettebatsız olarak kiralanabilirler. Marmaris’te yelken, kıyı boyunca keyifli yolculuklardan adaları gezme ve tenha koylarda gecelemeyi içeren daha maceralı gezilere kadar çok çeşitli deneyimler sunar. Bölgede yelken için popüler destinasyonlar arasında Datça Yarımadası, Hisarönü Körfezi ve Göcek Adaları bulunmaktadır. Marmaris’te yelkenli tekne kiralarken, bakımlı tekneler ve deneyimli mürettebat sunan saygın bir şirket seçmek önemlidir. Birçok şirket çeşitli paketler ve güzergahlar sunar, bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçeneği bulmak için biraz araştırma yapmaya değer.

Marmaris yelkenli kiralama turunuz boyunca her türlü konuda destek için bizimle sürekli iletişime geçebilirsiniz. Ofis ve marina çalışanlarımız her konuda yardımınızda olacaktır.