7/24 Destek +90 538 211 45 67
bodrum kiralık katamaran modelleri

Bodrum Kiralık Katamaran Modelleri

Her bütçeye uygun Bodrum kiralık katamaran modelleri modellerimiz ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşayın. Muğla iline bağlı Bodrum ilçesi, Güllük ve Gökova Körfezleri arasında bulunan bir yarımadadır. 3 tarafı Ege denizi ile çevrili Bodrum’un birbirinden güzel tatil beldeleri dünya çapında ün yapmıştır. Yılın her mevsimi yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Ilıman iklime sahip bu muhteşem güzellikteki yarımada ülkemizin önemli turizm merkezlerinin başlarında bulunmaktadır. Bodrum da tatilini geçiren turistlerin büyük bölümü tekne kiralayarak Bodrum’un yakın çevresinin güzelliklerinin tadını çıkarmaktadır. Bodrum katamaran tercihi ön plandadır. Bodrum katamaranları ile Bodrum’u denizden keşfetmek ve mükemmel bir mavi tur gerçekleştirmek mümkündür.

Bodrum kiralık katamaran modelleri tercih edilmesinin nedenlerinin başında gulet ve motoryat teknelere göre daha ucuz olması, denizde sarsıntı yaşanmaması gelmektedir. Katamaranlar, birbirine bağlı iki gövde olarak tasarlanmış teknelerdir. Diğer tekne türlerine göre daha hızlıdırlar. Ancak diğer teknelere göre ağırlıktan daha fazla etkilendikleri için normalin üzerinde ağırlık söz konusu olduğunda hızları düşmektedir. Bunun için kiralık katamaran hizmetini tercih edenlerin tekneyi gereğinden fazla malzeme ile doldurmalarını önermiyoruz.

Bareboat ve kaptanlı katamaran modellerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Mürettebatlı Lagoon 62 modelimiz ise deniz üzerinde lüks otel konforu yaşamak isteyen misafirlerimiz için hazırlandı. Lüks ekipman ve kabin donanımları, Vip hizmet veren mürettebatımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Katamaran yerine lüks gulet tercihinde bulunmak için Bodrum kiralık gulet modellerimize bakabilirsiniz.

Bodrum Kiralık Katamaran Modelleri – Katamaranların Avantajları

Bodrum kiralık katamaran modelleri tercihinin bir başka nedeni ise diğer teknelere göre limanlara çok daha kolay bir şekilde yanaşırlar. Çift motorlu olmaları nedeniyle manevra kabiliyeti daha fazladır. Gövdelerinin büyük bir kısmı deniz yüzeyinin üzerinde olduğu için sığ kıyılara da çok daha fazla yanaşabilirler.

Konfor açısından düşünecek olursak katamaranlar ilk sırada yer almaktadır. Bunun en belirgin nedeni sallantı olmamasıdır. Kiralık katamaran özellikle deniz tutma sorunu yaşayanlar için en ideal seçenektir.  Çift gövdeli oldukları için diğer teknelere oranla daha geniş güverte ve iç alanlara sahiptir. Otel konforu ile deniz yolculuğunu bir arada yaşamak isteyenler için Bodrum kiralık katamaran kesinlikle en doğru seçim olmaktadır.

Kiralık katamaran tercih nedenleri arasında güvenlik de önemli bir yer tutmaktadır. Katamaranların gövdesinde bir delik açılması durumunda batma tehlikesi bulunmamaktadır. Bu özelliğe sahip olarak üretilmektedirler. Tek gövdeli teknelere göre alabora olma durumunda normale dönmeleri daha zordur. Bu detayları bilerek kiralık katamaran yolculuğuna çıkmak çok daha faydalı olmaktadır. Ayrıca güvenlik açısından telsiz ve GSM telefon seyir cihaz donanımları bulunmaktadır.

Bodrum kiralık katamaran modelleri - Lagoon 62
Bodrum kiralık katamaran modelleri – Lagoon 620

Kiralık katamaran hizmeti veren turizm acenteleri, müşterilerine aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedirler. Yolcu sayısına, müşterilerin beklentilerine göre hangi katamaran tekne modelinin daha uygun olduğu konusunda detaylı bilgi vermekte ve en doğru seçeneği önermektedirler. Kaptan ehliyeti olanlar için kaptansız olarak katamaran kiralanabilmektedir. Kiralık katamaran hizmetinde deneyimli mürettebat bulunmaktadır. Usta aşçısından servis elemanlarına, teknik personelden temizlik personeline kadar herkes işinin ehlidir.

Kiralık katamaranların geniş kamaraları tamamen müşteri konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Geniş iç ve dış mekanlarında yemek yeme, güneşlenme, oturma alanları bulunmaktadır. Kamaralarda duş, wc, tv, müzik sistemleri, salonlarda DVD, LCD TV, müzik sistemleri bulunmakta, keyifli ve huzurlu bir deniz yolculuğu için her detay özenle seçilmiştir. Bodrum kiralık katamaran modelleri tercih eden müşteriler su sporları için kano ve benzeri donanımlardan talep edebilirler.

Kiralık Katamaran  – Kiralama Prosedürleri

Bodrum’dan ve Bodrum’a bağlı beldelerin limanlarından hareket eden Bodrum kiralık katamaran modelleri  ile keyifli bir şekilde mavi tur gerçekleştirmek kaçınılmazdır. Ayrıca pasaport ve vize sorunu olmayan yolcular Yunan Adaları’nı da ziyaret edebilirler. El değmemiş bakir koylarda yüzebilir, muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirler. Bodrum’un ve çevresinin dünyaca ünlü plajlarına yaklaşarak kolayca karaya çıkabilirler. Yeni yerler keşfetmenin ve denizle iç içe olmanın verdiği mutluluk, heyecan ve enerjisi ile hem eğlenceli hem de huzurlu bir tatilin keyfini çıkarmak kaçınılmazdır.

Kiralık katamaran rezervasyonu için Bodrum Limanı’nda bulunan turizm acenteleri ile iletişime geçebilirsiniz. Birçok deniz tutkunu daha kış aylarından rezervasyonlarını yaptırarak yaz ayları için keyifli bir deniz yolculuğunu garanti etmektedirler. İçinde bulunduğumuz Covid 19 pandemi sürecinde kiralık katamaran taleplerinde büyük artış yaşanmaktadır. Bunun nedeni, yabancı kişilerle temas etmeden, risksiz bir tatil yapabilme olanağı bulunmasıdır. Ailenizle, arkadaş grubunuz ile ya da çift olarak kiralık katamaran hizmeti alarak bağımsız bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Rotanızı kendiniz belirleyebilir, istediğiniz yerde demir atabilir, istediğiniz kıyılara ve limanlara çıkabilirsiniz.

Bodrum kiralık katamaran modelleri hizmeti veren turizm firmalarının internet sitelerinden fiyat teklifi almak mümkündür. Konusunda uzman rezervasyon ekibimizle iletişime geçip her türlü bütçeye uygum katamaran seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Fethiye-Bodrum arası tekne talepleriniz için geniş filomuz ile hizmetinizdeyiz. Deniz üzerinde lüks otel konforu sunan kaptanlı katamaranlarımız ve mürettebatlarının vip servisleri ile Türkiye’nin eşsiz güzelliklerindeki koylarında unutulmaz bir deniz tatili deneyimi sizleri bekliyor.

Bodrum ve Gökova körfezi bir haftalık turlar için oldukça yeterli bir rota oluşturmaktadır. İki hafta turlarınız için Marmaris ve Göcek tarafında yelken açabilirsiniz. Bodrum’u diğer insanlardan başka daha lüks keşfetmek isterseniz mürettebatlı Lagoon 620 modelimiz ile kendinizi şımartabilirsiniz. Profeyonel aşçımızın hazırladığı eşsiz lezzetlerle turunuza renk katabilirsiniz. Ya da Bodrum’un en lüks Kempiski otel ve restoran gibi mekanlarda lük menülerin tadını çıkartabilirsiniz. E foil veya jetski gibi su oyuncakları ile eğlenceyi zirveye taşıyabilirsiniz. Lagoon 620 modeli 3 double ve 1 ranzalı kabin ile lüks deniz severlerin zevkine sunulmaktadır.