7/24 Destek +90 538 211 45 67
Korfu kiralık yelkenli

Korfu Kiralık Yelkenli

Yaz aylarını şahane bir tatil ile taçlandırmak isteyen kişiler için Korfu kiralık yelkenli gibi tercihlerden yararlanmak doğru olacaktır. Bilindiği üzere ülkemizin üç tarafı masmavi denizlerle çevridir. Tüm kış boyu çalışan ve artık rahat bir tatil yapmak isteyen kişiler, bu masmavi denizlerin tadını yelkenliler ile çıkarabilir. Bu sayede artık hayatınızda hiç unutamayacağınız eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz limanları artık yelkenliler ile keşfetmek artık daha kolay bir hale gelmektedir. Sizler de her zaman kusursuz ve adrenalin dolu bir tatil için hemen Korfu kiralık yelkenli kiralayabilirsiniz. Korfu da bulunan yelkenli modellerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle erken talepleriniz için Korfu sizlere birçok avantaj sağlayacaktır.

Korfu Kiralık Yelkenli – Yelkenli Tekne Tatili Avantajları

Gerek kendiniz için gerekse sevdiğiniz insanlar için harika bir tatile merhaba demek istediğinizde o halde hemen bir yelkenli kiralayabilirsiniz. Yelkenli kiralamanın avantajları ise;

  • Kiralık yelkenliler ile iyi bir tatil yapmak isteyen kişiler için idealdir.
  • Kiralık yelkenliler ile mavi denizlerde gezmek isteyen kişiler için kiralık yelkenliler harika bir tercihtir.
  • Hem rüzgarı hem de masmavi denizi hissetmek isteyen kişiler mutlaka yelkenliler ile gezmeye çıkmalıdır. Bu hayatın tadını yakalamak için iyi bir fırsat olacaktır. Korfu size farklı koylar ve güzellikler sunacaktır.
  • Özgür ruhlu kişiler, sıradan sporlardan sıkılan kişiler mutlaka kiralık yelkenliler ile Korfu adasında gezinti yapmalıdır.
  • Yaşam tarzını değiştirmek ve artık daha kaliteli bir yaşama kavuşmak isteyen kişiler için harika bir tatil seçeneği olacaktır.
  • Korfu kiralık yelkenli oldukça uygun fiyatlıdır. Bu nedenle hem bütçesini sarsmandan hem de daha heyecanlı bir tatil yapmak isteyen kişiler için son derece uygun bir yöntem olacaktır.
  • Hafif bir yapıya sahip oldukları için kiralık yelkenli kullanması da zor değildir.
  • Yeni maceralara atılmak isteyen kişiler için yelkenli kiralamaları iyi bir fırsat olacaktır.
  • Diğer önemli bir detay ise her sene farklı lokasyonlarda yapacağınız kiralık yelkenli tatili yeni yerler keşfetmenize ve güzel deneyimler yaşamanıza vesile olacaktır.

Farklılığı seven ve denizin tadını doyasıya çıkarmak isteyen kişiler için kiralık yelkenli kiralamak olağan üstü bir deneyim olacaktır.

Korfu kiralık yelkenli
Korfu kiralık yelkenli

Korfu Kiralık Yelkenli – Mürettebatlı Yelkenli Kiralama Avantajları

Deniz tatilini unutulmaz kılmak isteyen kişiler için Korfu kiralık yelkenli harika bir seçenek olacaktır. Ancak kendi başına denizde açılmak istemeyen kişiler için mürettebatlı yelkenli hizmeti almak daha doğru olur. Özelikle daha fazla eğlenip, daha verimli bir tatil keyfi yaşamak isteyen kişiler için bu harika bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Mürettebatlı yelkenli kiraladığınızda daha önce hiç yelkenli kullanmamış olsanız bile daha rahat bir tatil imkanına kavuşmuş olacaksınız. Bu sayede hiç bilmediğiniz denizlerde bile güvenle yelkenli kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Artık daha güvenli bir şekilde denizlerin eşsiz güzelliğini yakalamak isteyen kişiler mürettebatlı yelkenliler ile gezintiye çıkabilirler. Kaptan gözetiminde daha rahat bir şekilde tatil keyfi yapmak isteyen kişiler için ideal bir seçenek olacaktır. Korfu kiralık yelkenli her bütçeye uygun modeller sunmaktadır.

Mürettebatsız Yelkenli Nedir?

Eğer yelkenli kullanma ehliyetine sahipseniz o zaman mürettebatlı yelkenli kiralamanıza gerek kalmaz. İstediğiniz limanda özgürce tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle tecrübe sahipleri bu türlü yelkenli kiralama fırsatlarını hiçbir zaman kaçırmak istemezler. Mürettebatsız yelkenli tatillerinde mutlaka daha önceden kiralık yada kendi yelkenli tekneniz ile deneyim yaşamış olmanız gerekmektedir.

Önce Korfu kiralık yelkenli ile gezmek istediğiniz rotaları belirlemeniz gerekir. Rotanız doğrultusunda artık kiralamış olduğunuz yelkenliler ile özgürce gezip, eşsiz deniz manzarasının tadını çıkarmaya hazırlanabilirsiniz. Korfu adasında bulunan bir çok koy kiralık yelkenli tatiliniz için harika yüzme alanları sunacaktır. Kendine özgü plajları yada direk kiralık yelkenli hizmetinden faydalanan misafirlerimiz teknesinden atlayarak bu mavi suların tadını çıkartabilirler.

Kiralık yelkenliler her zaman bakımlı ve güvenli bir şekilde tatilcilere sunulur. Bu sayede yelkenli keyfi her zaman daha üst sınırlarda olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer bir yelkenli kiralamak istiyorsanız ilk olarak detaylara bakmanız ve daha sonra sizler için uygun olan yelkenliyi kiralamanız tavsiye edilir. Korfu yada başka bir lokasyonda kiralık yelkenli tercihlerinizde mutlaka bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin tecrübesi ve istediği tatil konseptin uygun modellerimizi danışmanlarımız ile konuşabilirsiniz.

Huzurlu ve daha maceralı bir tatil için Korfu yelkenli seçeneklerini değerlendirmeniz tavsiye edilir. Üstelik her zaman bu tür tatiller kişilerin tüm stresini atmaya fayda sağlarken, hayata daha pozitif bir şekilde bakmanızı da sağlayacaktır. Hal böyle olunca hem daha mutlu bir tatil geçirmek isteyen kişiler hem de daha maceralı bir tatil geçirmek isteyen kişiler için ideal bir seçenek olacaktır. Korfu kiralık yelkenli modelleri için hem sitemizden hem de bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Özellikle erken rezervasyonlarınızda sizlere indirimli fiyatlar sunabilmekteyiz. Fiyatlarımı genellikle kış aylarında sunmaktayız. Kiralık yelkenli için kişi ve kabin sayısını da bizlere belirtmeyi unutmayınız.

Yelkenli Kiralama Avantajları

Bilindiği üzere tatil demek sonsuz denizin tadını çıkarmak demektir. Korfu kiralık yelkenli ile artık sizler de tatillerinizin keyfini daha rahat çıkarabilirsiniz. Tüm sevdiklerinizle veya tek başınıza, yani siz nasıl isterseniz o şekilde tatillerinizim tadını Korfu kiralık yelkenli ile çıkarabilirsiniz. Gerek ilk defa yelkenli kullanmak isteyen kişiler gerekse sürekli olarak yelkenli kullanan ve bu alanda deneyimli olan kişiler, tatillerinde kiralık yelkenli tercihleri yapabilir ve unutulmaz Korfu tatil anıları biriktirebilirler. Kiralık yelkenli modelleri her sene farklı markalar ile pazarda sayısını arttırmaktadır. Bu sebeple her bütçeye uygun modeller ve fiyatlar sizlere sağlamaktayız. Korfu nun diğer bir güzelliği ise Sarande tatil beldesine olan yakınlığıdır. Bilindiği üzere Sarande Arnavutluğun Maldivleri olarak anılır.

Uzman ekibimiz talebinize en uygun tekneyi sizler için sunacaktır. Kiralamaya karar vermek için bizlerden opsiyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kararı verdiğinizde ise adınıza hazırlanmış sözleşme belgeler sizlere iletilecektir. Ödemeleriniz ise güvence altındadır. Turunuz boyunca ofis ve bölge çalışanlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Korfu kiralık katamaran modelleri ile de daha geniş yaşam alanlarıyla tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.