7/24 Destek +90 538 211 45 67
Mikonos kiralık katamaran modelleri

Mikonos Kiralık Katamaran Modelleri

Mikonos kiralık katamaran modelleri hizmetinden sıklıkla yararlanan yerli ve yabancı turistler Ege’nin harika denizde keyifli vakit geçirmektedir. Yelkenliler arasında iki gövdede oluşan katamaran geniş alanı sayesinde kalabalık aileler tarafından en çok tercih edilen deniz araçlarıdır. Yelkenlilerin üç tip modeli bulunur. yelkenlinin gövde sayısına göre sınıflandırma yapılır. Katamaran çift gövdeye sahip olan deniz araçlarındandır. Monohull yelkenlileri tek gövdeden oluştuğu için kalabalık gruplar için uygun değildir. Son olarak trimaran gibi yelkenliler üç gövdesi olması nedeniyle en çok tercih edilen deniz araçlarına örnek verilebilir.

Mikonos genellikle yeni evli çiftler ve aileler tarafından tercih edilmektedir. Balayı ve tatil mekânı olarak da bilinen Mikonos adası sıkça ziyaret edilir. Mikonos kiralık katamaran modelleri ile unutulmaz bir balayı geçirin. Mikanos Yunanistan’ın sınırları içerisinde bulunan bir bölgedir. Mikanos adasında konuşulan dil Yunancadır.  Genel olarak Ortodoks ve Rum Hristiyan nüfusuna sahiptir. Turistler iletişim kurmak için çevirmenlere ihtiyaç duymaktadır. İtalyanca, Fransızca ve Türkçe tercümanlar ile tarihi mekânları gezebilirsiniz. Tercümanlar ailenizin ve sevdiklerinizin keyifli vakit geçirmesi için hizmet vermektedir.

Mikonos Kiralık Katamaran Modelleri – Kiralama Süreci

Mikonos kiralık katamaran modelleri sürecinde dikkat edilmesi gereken belli noktalar bulunur. Aracın yaşı ve kullanacak kişinin yetkili önemli bir yere sahiptir. Araç kullanımını turistlerde gerçekleştirebilir. Bilindiğini gösteren belge takdirinde bu işleme izin verilir. Ancak hizmetler arasında kaptan hizmeti de vardır. Katamaran yelkenlinin içerisindeki banyo, tuvalet ve kabin sayısına dikkat edilmelidir. günü birlik, haftalık ve aylık kiralanan yelkenlilerin ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmanız gerekmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin Mikonos adasının çevresini keşfedebileceği katamaran sizlere keyifli anlar yaşatacak. Mikonos kiralık katamaran modelleri da hız limiti ve motor gücüne de dikkat etmelisiniz. Kiralık katamaran turunda güvenliğinizi sağladığınızdan emin olur. İşlemler sırasında imkanınız varsa birebir görüşme talep edin. Eğer bunu gerçekleştiremeyecekseniz görüntülü konuşma ile yelkenlinin tanıtılmasını isteyin.

Mikonos kiralık katamaran modelleri
Mikonos kiralık katamaran modelleri

Mikonos Kiralık Katamaran Modelleri – Mikonos Sahilleri

Ege’nin temiz ve berrak suyu turistlerin dikkatini çekmektedir. Ulaşım ve eğlence açısından en uygun yer  Mikonos‘tur. Yunanistan adalarına bağlı olan bölge beyaz evleri ile ilgi çekmektedir. Özellikle Khora şehri begonvilli evleri ile ziyaretçileri için eşsiz bir manzara sunar. Daracık muhteşem sokakları ile beyaz bir dünyaya merhaba demeye hazır olun. Samimi insanlarının yanı sıra sosyal aktivitelerin bol olduğu Mikonos adası su sporları içinde elverişli alanlar sunar. Begonvilli beyaz evler dar sokaklara sıralanışı ile sizleri bambaşka dünyalara götürecek. Bu sokaklar mavi ve beyaz ağırlıklı tasarlanır. Temiz ve lüks olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Restoran ve kafelerin müşterileri için uyguladığı bir durum vardır. Örneğin yemek sipariş ettiniz. Fiyatı yüksek gelen yemeği yemeden kalkabilirsiniz. Bunun için ek bir ücret talep edilmez. Mikonos kiralık katamaran modelleri ile bu eşsiz güzellikteki sahilleri keşfedin.

Mikonos’un Görülecek Yerleri

Belediye Kütüphanesi

Belediye kütüphanesi 18. yüzyıldan kalma bir yapıdır. 8.000’i aşan ciltler pek çok turistin dikkatini çekmektedir. Fotoğraf arşivleri bulunan alanda 18. ve 19. yüzyıla ait anılar bulunur. Kiklad Amerikan sanatçısının belge ve çalışmalarının yanı sıra kişisel kütüphanesi ile dikkat çekmektedir. Tarihi madeni para e eşyalarda sergilenmektedir. Kütüphane Chori bölgesinde merkezde yer alır. Burası Ayia Kyriaki Meydanı’dır. Petros The Pelikan ise Adanın eski sakinlerinden olan “Petros” aslında bir pelikandır. 60 yıla dayanan süreçte adanın maskotu haline gelmiş olan Petros ölümünden sonra adadaki yerlilerin anıt yapmalarına sebep olmuştur.

Mikonos Yel Değirmenleri

Mikonos şehrinin Chora bölgesinde yer alan yel değirmenleri adanın sembolü haline gelmiştir. Beyaz ve şirin yapıları sebebi ile eşsiz bir manzara sunar. Yerli ve yabancı çoğu turist bu alanı tercih etmektedir. Güçlü kuzey rüzgarlarından etkilenen yel değirmenleri denize bakan alanda sıra sıra dizilmiştir. Mikonos kiralık katamaran modelleri ile yel değirmenlerinin uzaktan görüntüsünü inceleyebilirsiniz.  Ahşap ve saman kaplı olan yel değirmenlerinin ilk yapıldığındaki amacı farklıdır. Venedikliler tarafından yapımı gerçekleşen yel değirmenleri un öğütmek için kullanılmıştır. 16. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar kullanılan yel değirmenleri günümüzde restore edilmiş haliyle hala ayaktadır. Tarihi belgelerin korunduğu mekanlar arasında yer alan yel değirmenleri yerel halkın konakladığı alanlardır.

Mikri Venetia (Küçük Venedik)

Sıra sıra dizilen balıkçı evlerinin yanı sıra denize bakan balkonları ile turistlerin ilgi odağıdır. Evlerin ilki 18. yüzyılda inşa edilmiştir. İlk zamanlarda zengin tüccar ve ailelere ait olan bu evler denize ve yer altı depolarına giriş sağlayabilmektedir. Küçük bodrum kapıları olan evlerin asıl sahiplerinin korsanlar olduğuna inanılırdı. Mikonos kiralık motoryat seçenekleri ile daha hızlı bir şekilde deniz tatili siz bekliyor. Kiralık katamara nile unutulmaz bir tatil yaşamak için uzman ekibimize ulaşın. Kiralık katamaran tatilinde ekibimiz 7/24 hizmetinizde olacaktır. Mürettebatlı kiralık katamaran turunda aşçılarımız eşsiz lezzetler sunacaktır.