7/24 Destek +90 538 211 45 67
Atina kiralık motor yat

Atina Kiralık Motor Yat

Atina kiralık motor yat modelleri ile Yunanistan’ın eşsiz güzellikteki mavi tur merkezlerini keşfedin. Her bütçeye uygun motor yat seçenekleri ile sizlere deniz üzerinde lüks bir tatil fırsatı sunuyoruz. Deneyimli kaptanlarımız ile en iyi rotayı gezerken, aşçılarımızın hazırladığı eşsiz lezzetleri tadacaksınız. Tek yapmanız gereken uzman rezervasyon ekibimize ulaşmak ve eğlencenin planlarını yapmak. Lüks donanımları ile motor yat modellerimiz sizlere denizde lüks ve sınırsız konfor sunuyor. Motor yatlar üzerinde bulunan su oyuncakları ile de tatiliniz boyunca adrenalini en üst düzeyde hissedin.

Motor yatlar ile eşsiz bir yolculuğa çıkmak ve Atina kiralık motor yat hizmetlerinden faydalanmak için birçok farklı deniz aracı türü bulunmaktadır. Motor yatlar, Ege ve Güney kıyılarını keşfetmek için en uygun tekne kiralama alternatiflerinden biridir. Deniz kenarında bir tatilin olmazsa olmazı rahatlık ve rahatlıktır. Mavi yolculuk gemilerinin en çok tercih edilen türlerinden biridir.

Motor yatlar ile beraber Mavi Yolculukta kiralanabilecek pek çok deniz aracı çeşidi vardır. Motor yatlar Ege ve Güney kıyılarını gezmek için en uygun tekne kiralama alternatiflerinden biridir. Denize ulaşım kolaylığı vardır ve konforudur. Koy ve benzeri yolculuklarda en çok aranan tekne türlerinden biridir.

Motor yat kiralama diğer tekne türlerine göre daha sığ sularda demirleyebilir. Bu özellik yolculuk sırasında koyları daha yakından gözlemlemenizi sağlar. Atina, Olympos, Yunan Adaları ve daha birçok yeri Atina kiralık motor yat ile daha fazla keşfedebilirsiniz.

Günümüz yoğunluğunda yazın plajlarda ve koylarda tatil yapmak en çok ihtiyaç duyulan dinlenme yöntemi haline gelmiştir. Geceyi yıldızların altında derin sularda geçirmek, gündüz balık tutmak ve dalış yapmak, dinlenmek ve güneşlenmek, tarihi ve doğal alanlara kıyı gezileri, mutlak güzellik ve keyif, insanı dinlendiren ve mutlu eden, motor yatlar sunduğu özelliklerdir. Kısa güzergahları ve gezileri ile müşterilerini memnun etmektedir. Atina’da görülmesi gereken her kıyıyı gezmenizi sağlarlar.

Atina Kiralık Motor Yat Hizmetlerinden Faydalanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Atina kiralık motor yat tatilinizi güzelleştirmek için harika bir alternatiftir. Motor yat kiralarken belli başlı kurallara dikkat etmek bu deneyiminizi iyileştirecektir. Motor yat kiralama deneyiminizi maksimuma çıkarmak için dikkat etmeniz gereken maddeler şunlardır:

  • Tarih ve saat dilimlerinizi ayarlayın.
  • Koşullarınıza uygun tekne için ön talepte bulunun.
  • Sorularınızı doğrudan gemi temsilcisine gönderin.
  • Tekne müsait ise talebinizin ardından hemen seçilecektir ve sözleşme yapılacaktır.
  • Sözleşmenin imzalanmasından sonra, konuğun toplam tutarından depozito olarak düşülecek, depozito alındıktan sonra net bir onay gönderilecektir.
  • Yatınıza/teknenize tur gün ve saatinde binerseniz, tur başlamadan önce bakiyeyi kaptana teslim edebilir veya banka havalesi yapabilirsiniz.
Atina kiralık motor yat
Atina kiralık motor yat

Atina Motor Yat Avantajları

Atina kiralık motor yat yaz tatilleri için mükemmel bir seçenek haline gelmiştir. Tatilinizi tamamen özgürce geçirmenizi sağlar. Gulet gibi bir modelle birçok tatil beldesine seyahat edebilir, sahile demirlenen bölgeyi gezebilirsiniz. Hareket özgürlüğü açısından mükemmel bir deneyim vaat eden yat kiralama, karayolu ile ulaşılamayan yerlere ulaşımınızı kolaylaştıran, gezmenizi kolaylaştıran, deniz, Ege ve Ege gibi alanlarda dilediğiniz gibi seyahat etme imkanına sahip olabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile her zaman ziyaretçilerini büyüleyen Atina gibi bölgeleri gezebilir, Atina kiralık motor yat hizmetlerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Türkiye ve Türkiye’ye komşu olan Yunanistan’da pek çok koy bulunmaktadır. Bazı durumlarda bu koyları ziyaret etmek için yata binmek zorunlu hale geliyor. Ayrıca dilediğiniz zaman kalabalıktan uzaklaşıp koyda yüzebilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Özgürlüğün her zaman en üst düzeyde olduğu yat tatilinizde de yeni keşifler yapabilirsiniz. Daha önce hiç ziyaret etmediğiniz koyları keşfedebilir ve eşsiz bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tür geziler için kaptanların yönettiği yat kiralama sistemlerin başvurulabilir.

Sizin Tercihiniz Hangisi?

Özellikle tatil sezonunda birçok şehir oldukça yoğundur. Turistlerin ziyaret ettiği popüler tatil köyleri, banyo ve seyahat konforu gibi faktörler açısından engel olabilmektedir. Atina kiralık motor yat ile seyahat etmek ise tahmin edebileceğiniz gibi yukarıda bahsedilen olumsuzluklardan uzaklaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca denize girip koylarda yıkanmak veya dışarıda yüzerek kafanızı dinlendirmek gibi seçeneklere de sahip olabilirsiniz. Kumsalda da güneşlenebilir, dilediğiniz gibi yata dönebilir, bronz tene kolayca kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bedenen ve ruhen dinlenip deşarj olabilirsiniz.

Boyut ve özelliklerine göre değişiklik gösteren kiralık motor yat fiyatları, genel olarak ekonomik çözümler sunarken net bir rakam verilememektedir. Sebebi de tabi ki tercih edeceğiniz yatın keyfini çıkarabileceğiniz özelliklerine göre fiyatın değişiklik göstermesidir. Çok daha lüks ve konforlu olduğu bilinen guletler, kalabalık ziyaretçi gruplarını ağırlamayı da kolaylaştırmaktadır. Çok daha büyük bir grup adına sınırlı sayıda kişiye kiralanabilen bir yat kiralamak mümkündür. Örneğin iş arkadaşlarınızla bir tatil için veya bir aile tatili için Gulet kiralamayı düşünebilirsiniz.

Atina’yı denizden keşfetmenin bir diğer yolu da katamaranlar. Deniz üzerinde geniş yaşam alanları ile konforlu bir mavi tur planlıyor iseniz katamaran tercihinde de bulunabilirsiniz. En uygun tekne için Atina kiralık katamaran modellerimize bakabilirsiniz.