Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Fiyatları

Marmaris Kiralık Katamaran

September 9, 2019
Posted by: admin

Marmaris Kiralık Katamaran

Merkezinde bulunan kale etrafında yaygınlaşan yerleşim yerleriyle Marmaris, binlerce yıllık tarihi günümüz modern turizm tesisleriyle harmanlamış ve Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan yelkencilerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken eşsiz bir tatil bölgesi. Osmanlı dönemine ait tarihi yapılarıyla, dar sokaklarda yer alan bar ve eğlence mekanlarıyla Türkiye’nin cennet köşelerinden bir tanesi.

Yat turizmi açısından oldukça gelişmiş olan bölge, Güney Ege’nin en büyük ve modern yat limanı olan Marmaris Netsel Marina’yı içerisinde barındırıyor. 720 yat kapasitesi ile marina, yat sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte.Yat limanından Değirmençayı Deresi’ni takip ederek içeri doğru yöneldiğinizde barlar sokağı karşınıza çıkacak. Barlar sağlı sollu dar sokaklar boyunca yer alıyor. Şehir merkezinde ayrıca restore edilmiş eski binalar otel ve pansiyon olarak hizmet veriyor. Uygun bütçeli bu otellerde konaklayabilir, hemen yakınında barlar sokağında eğlenceye doyabilirsiniz. Alışveriş için ise üstü ve araç trafiğine kapalı eski kent meydanı en uygun yer. Sokak boyunca her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar yer almakta.

Bölge, Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan tatilcilere çok sayıda ve etkileyici gezilecek yer imkanı sunmaktadır. Tarihi yerler, doğal güzellikler, milli parklar.

Marmaris Kiralık Katamaran – Gezilecek Yerler

Marmaris’in güzellikleri keşfetmek için en iyi yollardan birisi olarak Marmaris günlük turlara katılmak olacaktır. Günlük turlar ile Bayır Köyü, Turgut Köyü ve şelale’yi, Marmaris cip safari turu ile BozburunYarımadası, Gökova Körfezi, Orhaniye-Kızkumu, Hisarönü, Bozburun, Çiftlik, Turunç, Akyaka ve Akbük bölgeleriniveya günübirlik tekne turları ile Kleopatra Plajı ve Dalyan bölgesini görme şansına sahip olabilirsiniz. Siteler ve Armutalan en çok tercih edilen konaklama bölgeleridir.

Marmaris Kiralık Katamaran modelleri ve fiyatları
Marmaris Kiralık Katamaran modelleri ve fiyatları

Şehrin gürültüsünden uzakta daha sakin bir tatil geçirmek isterseniz, bölgenin en popüler yerlerinden birisi olan İçmeler’i tercih edebilirsiniz. Eski bir balıkçı köyü olan İçmeler son yıllarda artan tesisleşmeleriyle popüler bir yer haline geldi. Marmaris’ e sekiz kilometre uzaklıkta olan bölge şehir merkezine kıyasla daha sakin. Huzurlu bir tatil için Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan yelkenciler burayı tercih edebilirler. Mayıs ve Eylül ayları daha serin havası ve bölgenin daha az kalabalık olması nedeniyle gidilecek en uygun aylardır.

İçmeleryürüyerek keşfedebileceğiniz bir büyüklüktedir. Dilerseniz bisiklet ile de keyifli bir tur atabilirsiniz. Deniz taksi ile hemen civardaki Turunç, Kumlubük ve Amos tatil beldelerine ulaşmak mümkün. Tekne turları da buralara sefer yapmaktadır. Temiz plajında deniz paraşütü, kano, muz gibi su sporları oldukça popüler.

Marmaris’ de yer alan dünyaca ünlü bölgelerden bir tanesi de Dalyan. 80 km uzaklıktaki Dalyan göl ve denizin buluştuğu doğa harikası bir manzaraya sahip. Bölge, sazlık kanal nehirleri, Kaunos kaya mezarları ve çamur banyoları ile birlikte CarettaCaretta isimli deniz kaplumbağalarının üreme alanı olan İztuzu plajı ile dünya çapında üne sahiptir.

Marmaris Kiralık Katamaran – Koylar

Turunç koyu mavi bayraklı denizi ile Marmaris’ in en güzel plajlarından birine sahip. Mavi tur ve günübirlik tur yapan teknelerin uğrak yeri. Özellikle sabah erken saatlerde denizi oldukça soğuk ve berrak. Karayolu ile de ulaşım imkanına sahip koyun varış yolunda bol miktarda yeşillikle ve turunç ağaçlarıyla karşılaşacaksınız. Bölge ismini bu turunç ağaçlarından alıyor. Koyda restoran ve su sporları gibi hizmetlere ulaşmak mümkün.

Amos koyu ise Turunç ile Kumlubük arasında yer alıyor. Bölgedeki akvaryum koylarından bir tanesi. Koya sadece deniz yolu ile ulaşmak mümkün. Bu nedenle yerel halktan uzak sakin ve kaliteli bir zaman geçirmek isteyen Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan yelkenciler için harika bir destinasyon. Koyda Amos antik kenti kalıntıları bulunuyor. Turunç içerisinde yer alan diğer doğa harikalarından bir tanesi de Baklabükü koyu. Çam ve zeytin ağaçları ile çevrili koy turkuaz sulara sahip.

Marmaris’ten günübirlik tekne turlarıyla ya da virajlı karayolu ile gelebileceğiniz Çiftlik Koyu da Marmaris’in sakin plajları arasında yerini alıyor. Çok fazla yerleşim yerleri olmadığı için bugüne kadar bozulmamış ve dolayısı ile  kalabalıklakarşılaşmayacağınız yerlerden. Deniz dalgasız ve berrak. Aynı zamanda soğuk değil. Koyun tam ortasında Çiftlik Adası yer alıyor. Koyda hem ücretli hem de halka açık ücretsiz yüzme bölgeleri yer alıyor. Hemen yakında bulunan Gebekse koyu da alternatif destinasyonlardan bir tanesi. Araç ulaşımı yok. Bu nedenle yelkenciler için sessiz bir demirleme bölgesi. Gebekse koyu aynı zamanda en iyi dalış bölgelerinden bir tanesi.

Marmaris Kiralık Katamaran – Selimiye Koyları

Selimiye günümüze kadar bozulmadan gelen doğal yapısı ile son yılların en popüler rotalarından bir tanesi. Yat turizmi ile öne çıkan Selimiye, Cennet koyu ile yelkencileri bekliyor. Patika yol ile ulaşılan Cennet koyu’ nda işletme bulunmuyor ve oldukça sakin. Akvaryum gibi, pırıl pırıl olan bu koyun suyu soğuk suda yüzmeyi sevmeyenler için biçilmiş kaftan. Halktan uzak, huzurlu ve şehrin gürültüsünden uzak bir Marmaris kiralık katamaran tatili geçirmek isteyen misafirlerimiz için en ideal yerlerden bir tanesi.

Akvaryum koyu da olarak adlandırılan Abdi Reis koyu, Marmaris’te dalış organizasyonlarının merkezi konumunda. Su altı zenginlikleri ve balık çeşitliliği ile oldukça cömert bir koy.

Plajlarının tamamı mavi bayraklı olan Marmaris, günümüz modern turizm ihtiyaçlarının tamamını karşılayacak tesislere sahip. İster aile, ister çift isterseniz de arkadaş gruplarıyla gelin her türlü etkinliğe ulaşabileceğiniz bir turizm cenneti.

Katamaranlar yapıları gereği aşırı dalgalı denizlere gelmeyen, denizde performans yerine konfor arayan deniz severler için uygun bir tekne modeli. Marmaris de sayısız sakin ve korunaklı koylarıyla kiralık katamaran tatili için en uygun destinasyonlardan bir tanesi. Kaptanlı tekne talebinde bulunan misafirlerimiz uzman ekibimize ulaşarak Marmaris koyları hakkında bilgi alabilirler. Kaptanlarımız sizler için en ideal rotayı seçeceklerdir.

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Fiyatları

Leave a Reply

available 8gulet
Marmaris Kiralık Gulet Esma Sultan 2
19
€8 750
Marmaris Kiralık Gulet Esma Sultan ...
Marmaris Kiralık Gulet Esma Sultan
29
€24 500
Marmaris Kiralık Gulet Esma Sultan
Marmaris Kiralık Gulet Derya Deniz
20
€6 230
Marmaris Kiralık Gulet Derya Deniz
Marmaris Kiralık Gulet Diva Deniz
20
€6 965
Marmaris Kiralık Gulet Diva Deniz
Marmaris Kiralık Gulet Sude Deniz
19
€4 550
Marmaris Kiralık Gulet Sude Deniz
Marmaris Kiralık Gulet Azra Deniz
15
€4 060
Marmaris Kiralık Gulet Azra Deniz
Marmaris Kiralık Gulet Laila Deniz
16
€3 430
Marmaris Kiralık Gulet Laila Deniz
Marmaris Kiralık Gulet Dora Deniz
15
€2 275
Marmaris Kiralık Gulet Dora Deniz
Summary
Marmaris Kiralık Katamaran
Article Name
Marmaris Kiralık Katamaran
Description
Merkezinde bulunan kale etrafında yaygınlaşan yerleşim yerleriyle Marmaris, binlerce yıllık tarihi günümüz modern turizm tesisleriyle harmanlamış ve Marmaris kiralık katamaran tercihinde bulunan yelkencilerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken eşsiz bir tatil bölgesi.
Author
Publisher Name
Book 2 Sailing
Publisher Logo