7/24 Destek +90 538 211 45 67
Mikonos kiralık yat

Mikonos Kiralık Yat

Mikonos kiralık yat tatili ile unutulmaz anılar biriktirin. Mikonos Ege Denizi içiresinde bulunan şirin bir Yunan Adasıdır. Genellikle beyaz badanalı evleri, patika sokakları ve sardunyalı balkonlarıyla ünlü olan Mikonos şirin bir Akdeniz kasabasını andırır. Yaz aylarından tatillerini geçirmek isteyen birçok insan bu adayı ziyarete gelirler. Tatil amacıyla gelenlerin dışında balayı, evlilik yıldönümü ve doğum günü kutlamaları gibi özel organizasyonlar için de Mikonos Adası birçok misafire ev sahipliği yapıyor. Deniz turizminin gelişmesiyle beraber insanların tatil şekilleri de çeşitlenmeye başlamıştır. Özellikle konforlu tekneler, yatlar, yelkenliler bu amaçlar için oldukça tercih edilir olmuştur. Hız bakımından bakıldığından motor yatlar daha hızlıdır ancak konfor olarak hepsi birbirinden üstün tatil tekneleridir.

Sizler de yaz aylarını değerlendirmek için Mikonos kiralık yat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tam da hayalinizdeki gibi özel bir ortam, yüksek konfor alanı, özgür bir tatil biçimi sunuyor. Kişilerin isteklerine göre ve her bütçeye hitap edecek şekilde çeşitliliğe sahip olan filomuz sizlerin hizmetinizdedir. Mikonos kiralık yat hizmetini kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken ekibimizle iletişime geçmek ve katılacak kişi sayısı hakkında bilgi vermek olacaktır. Onun dışında ekibimiz sizlere kiralayacağınız yatların özelliklerini sunacak ve zevkinize ve bütçenize en uygun olan yatı kiralayabileceksiniz. Yatlar büyüklük, küçüklük, motorlu ve motorsuz yatlar olarak gruplara ayrılırlar. Bazı yatlarımızda mürettebatlarımız da bulunur. Ayrıca eğer sizlerin yat kiralama lisansınız varsa mürettebatsız yatları da değerlendirebilirsiniz. Mikonos kiralık yat hizmetimiz görüldüğü üzere birçok detaya sahiptir. Bu nedenle mutlaka uzman ekibimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

Mikonos Kiralık Yat Tatili

Yaz tatillerinizi geçirdiğiniz tüm tatillerden farklı bir havaya büründürmek için yat kiralama hizmeti harika bir seçenek oluşturuyor. Özellikle lokasyon Mikonos Adası olduğunda bu daha da özel bir hal alıyor. Çünkü hem adanın güzelliklerini doğasını keşfedebiliyorsunuz hem de plajlarını ve koylarını özgürce gezip istediğiniz kadar ve istediğiniz yerde yüzmenin tadını çıkarıyorsunuz.

Mikonos Kiralık yat tatilinde Mikonos Adasını enine boyuna gezme imkânı buluyorsunuz. Ada içerisinde ulaşım biraz zor olsa da bu şirin beyaz badanalı evleri, rengârenk sardunyaların sarktığı sokakları görmek insanı rahatlatıyor.

Mikonos kiralık yat tatiline kadar verdiğinizde adada ilk durağımız Küçük Venedik’i gezmek oluyor. Ardından yel değirmenleriyle tanınan Aro Mera Köyüne gidiliyor. Burası kalabalıktan uzak şirin bir köy… Sanki masallardan çıkıp gelmiş gibi duruyor. Onun haricinde adada gezilecek birkaç kilise ve manastır bulunuyor. Bunların en ilginç olanı Parapotani Kilisesi ve Panagia Tourlanı Manastırı oluyor. Her iki yapı da adaya uygun olarak bembeyaz bir görüntüye sahip… Parapotani Kilisesi beş küçük kilisenin birleşiminden oluşan değişik görüntüye sahip bir yapıda bulurken; Panagai Tourlani Manastırı ise yüzyıllar öncesine ait izlerle dolu… Özellikle fotoğraf tutkunlarının bayılacağı bu iki merkez de Mikonos kiralık yat turumuzda uğradığımız yerlerdendir.

Ardından turumuzun müze kısmı başlar bu kısımda gezilen yerler arasında Folklor Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve Deniz Müzesi bulunur. Şimdi bir de uğrayacağımız plaj ve koylara bakalım.

Paradise Plajı(Cennet Plajı), Super Paradise Plajı, Malalianos Plajı, Tourlos Plajı, Agrara, Plajı ve Ella plajı ve koyları da turumuzda uğradığımız ve bol bol yüzme keyfini yaşayacağınız yerlerdendir

Mikonos yat tatili birçok açıdan insanlara zevk verdiği için çokça tercih ediliyor. Özelikle de zevkine düşkün, farklılık arayan, yüzmeyi, güneşlenmeyi seven, balık tutmayı seven insanlar için harika bir seçenek oluyor. Çünkü diğer mavi turlar kalabalık, kişisellikten uzak ve sabit bir rota üzerinde ilerler. Ancak kiralık yat kiraladığınızda istediğiniz her yer sizin durağınız, manzaranız olabiliyor.

Mikonos kiralık yat
Mikonos kiralık yat

Yat Kiralama Rezervasyon

Egenin sıcak sularına kendinizi bırakmak ve ılık ılık esen rüzgâr eşliğinde güzel bir tatil keyfi için kiralık Mikonos yat hizmetini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yat çeşitleri ve tipleri modellere göre farklılık gösterir. Genellikle yat kiralama tatillerinde 3 temel çeşit yat tercih edilir. Motorlu yatlar, yelkenliler ve guletler. Hepsinin de konforları, motor özellikleri ve sağladığı avantajları birbirinden farklıdır. Bu nedenle Mikonos kiralık yat hizmetinden faydalanmak istediğinizde ilgili telefondan bize ulaşabilir yatlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mikonos kiralık motoryat modelleri ile de lüksün tadını çıkartın. Kiralık yat turu boyunca uzman ekibimiz size en lüks hizmeti sunacaktır. Kiralık yat turu süresince her türlü talep için bize anlık ulaşabilirsiniz.