7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris tekne kiralama fiyatları

Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları

Sunduğumuz en uygun Marmaris tekne kiralama fiyatları ile unutulmaz bir tekne tatili deneyimi yaşayın. Tekne sektöründe uzman rezervasyon ve bölge ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Talep, kişi sayısı ve bütçenize en uygun Marmaris kiralık tekne modellerini sizlere tüm detay ve resimleri ile gönderiyoruz. Ödemeleriniz garanti altındadır ve rezervasyon için gerekli, adınıza hazırlanmış tüm belgeler sizlere iletilecektir. Tekne tatiliniz boyunca kendinizin çözemeyeceği bir arıza için teknik desteğe ihtiyacınız olursa bölgedeki ekibimiz tekne nerede olursa olsun sizlere ulaşacaktır. Monohull, katamaran, motoryat ve gulet modellerimizden en uygun tekneyi seçebilir, Marmaris koylarını keşfedebilirsiniz. Bareboat teknelerimizi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de kaptan talebinde bulunabilirsiniz. Mürettebatlı teknelerimizde ise mürettebatımız sizlere son derece güvenli, konforlu ve mutlu bir tekne tatili yaşatacaklardır.

Marmaris Yarımadası, Marmaris şehir merkezinden en güneydeki Bozburun ilçesine kadar uzanır ve etrafında sayısız koya ev sahipliği yapar. Marmaris Yarımadası, en uygun Marmaris tekne kiralama fiyatları ile kiralamış olduğunuz tekneniz için sayısız koyları ile çok çeşitli rota imkanları sunar. Turunç, Serçe Limanı, Bozburun, Hisarönü, Orhaniye yarımada etrafında yer alan en popüler yelken destinasyonlarındandır. Bütün bu koylar yüksek sezonda oldukça yoğun olarak günübirlik tur yapan tur tekneleri, özel tekne sahipleri ve kiralık tekne tatilcileri tarafından ziyaret edilir.

Şehir gürültüsünden uzak, doğa ile ile iç içe huzur içinde bir tatil planlıyorsanız Marmaris koyları sizler için adeta biçilmiş kaftandır. Marmaris, Ege ile Akdeniz’in buluştuğu, dünyanın en büyük doğal limanlarından biridir. Şehir merkezi, yarımada ve koylar dağlar ve ormanlarla çevrilidir. Turizm altyapısı, hizmet sektörü işletmeleri ile Türkiye’nin en popüler ve marka turistik şehirlerinden biridir.

Marmaris tekne kiralama fiyatları
Marmaris tekne kiralama fiyatları

Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları – Marmaris Tekne Turizmi Sektörü

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bölgenin yarımada şeklindeki doğal yapısı burada tekne sektörünün yer alması ve gelişmesinin en önemli nedenidir. Koylarda bulunan büyüklü küçüklü marinalar, oteller, restorantlar ve benzeri işletmeler ile Marmaris, denizcilerin her türlü taleplerine en profesyonel şekilde cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Bizler de burada bulunan teknelerin resmi acentesi olarak en uygun Marmaris tekne kiralama fiyatları politikası ile bu profesyonelliğe katkıda bulunmaya çalışmaktayız.

Tüm koylara karayolu ile ulaşım mümkündür. Bu nedenle koylar günübirlikçi tatilciler nedeniyle oldukça yoğundur. Turkuvaz renkteki bu koylar, yüksek turizm sezonunda günlük tur teknelerinin yoğun kullanımındadır. Sessiz ve huzurlu bir şekilde koyların tadını çıkarmak istiyorsanız 10.30-16.30 saatlerinin dışındaki zamanlarda gelmenizi tavsiye ederiz. Günlük tur tekneleri kaptanları da sahip oldukları yüksek tekne turizmi kültürleri ile diğer yatçıları rahatsız etmemek için gerekli özeni göstermektedirler ve müşterilerini uyarmaktadırlar. Ayrıca tüm bu koylar sahip oldukları su altı zenginlikleri ile de önemli birer dalış merkezi niteliğindedirler.

Bölgenin en büyük ve popüler marinası Netsel Marina’dır. Marinanın en önemli özelliği bir şehir marinası olmasıdır. Şehir merkezinde hemen Marmaris Kalesi’nin ve barlar sokağının yanında yer alır. Torunlar GYO ve Koç Grubu’nun ortak işletmesi olarak denizcilere hizmet vermektedir. Netsel Marmaris Marina, konum olarak doğal açıdan korunaklı liman yapısı ile kötü hava koşullarına karşı en güvenli marinalardan birisidir.

Marmaris Tekne Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Marmaris tekne kiralama fiyatları teknenin boyuna, kapasitesine, hizmet şekline, yaşına, tipine, kiralama süresine ve benzeri unsurlara göre değişmektedir. Marmaris’te kiralık olarak yelkenli, katamaran, motoryat ve gulet tipi tekneler bulunmaktadır. Yelkenli ve 50 fte kadar katamaranlar kaptansız sunulurken, 50 ft üstü katamaranlar, guletler ve motoryatlar kaptanlı ve mürettebatlı olarak sunulmaktadır.

Firma filolarında Beneteau, Bavaria, Jeanneau, Hanse, Dufour, Elan gibi markaların yelkenli modelleri yer almaktadır. Tekne boyutları 32-62 ft arasında değişmektedir ve bu yelkenli tekneleri kaptansız olarak kiralamak mümkündür. Lagoon, Fountaine Pajot, Leopard, Bali gibi katamaran modelleri de katamaran filolarında bulunmaktadır. Yeterli ehliyetiniz ve tecrübeniz varsa 50 fte kadar olan katamaranları kendiniz kullanabilirsiniz. 50 ft üstü katamaranlar ise mürettebatlı olarak hizmet vermektedirler.

Yelkenli ve katamaran kiralarken şu fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Teknenin kiralama ücreti, check in günü nakit olarak ödeyeceğiniz service pack ücreti, geri ödemeli güvenlik depozitosu ve yakıt ücreti. Kaptan talep ederseniz günlük 125-200 € arası bir kaptan ücreti ödemeniz gerekecektir. Check in günü tekneniz size yakıt tankı full olarak teslim edilir. Tur sonu, check out günü olan Cuma günü teknenin yakıtını fullersiniz ve check out işlemleri sonrası tekneyi firmaya teslim edersiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Marmaris kiralık katamaran yazımıza bakabilirsiniz.

Kiralık olarak sunulan tekneler ticari lisansın yanı sıra ticari sigortaya da sahip olmak zorundadırlar. Yelkenli ve katamaranlarda sigortada yer alan tekne bedelinin binde biri kadarı sizden güvenlik depozitosu olarak alınır. Eğer kullanıcı tarafından bir hasar veya malzeme kaybı var ise ücreti bu depozitodan kesilir. Hasar tutarı depozitodan fazla ise tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Tüm masraf ve depozitodan muaf olmak istiyorsanız tıpkı araç kiralamadaki gibi güvenlik depozitosu sigortası / damage waiver yaptırabilirsiniz.

Guletlerde ise Marmaris tekne kiralama fiyatları her şey dahil olarak belirlenmektedir. Mürettebat ve yakıt ücretleri kiralama ücretlerine dahildir. Sadece yeme içme sizlere aittir. İsterseniz alış verişi kendini yapabilirsiniz. Aldığınız ürünler ve talebinize göre aşçınız yemekleri hazırlayacaktır. Alış veriş ile uğraşmak istemiyorsanız sizlere menü sunulmaktadır. Lüks ve Delüks guletler her şey dahil olarak sunulmaktadır.

Motoryatlar da guletler gibi mürettebatlı olarak sunulmaktadır. Bazı motoryatlarda yakıt ücreti ekstra olabilmektedir. Motoryatlar hızları sayesinde bir noktadan bir noktaya diğer tekne modellerine göre çok daha kısa sürede ulaşabilmektedirler. Bütçeniz yeterli ve 1 haftalık turda çok fazla yer görmek istiyorsanız motoryat kiralamak en uygun seçenek olacaktır.