7/24 Destek +90 538 211 45 67
Korfu kiralık motor yat

Korfu Kiralık Motor Yat

Tatil söz konusu olduğunda elbette herkes tatilini en iyi şekilde geçirmeyi ister. İyi bir tatil için ise pek çok seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerin başında da hiç kuşkusuz yatlar gelir. Sizler de Korfu kiralık motor yat hizmetleri alarak hayatınızdaki en güzel tatili yapmaya başlayabilirsiniz. Yatlar lüks özelliklere ve konforlu özelliklere sahip oldukları için tatile her zaman daha iyi bir anlam kazandırır.

Ülkemizin üç etrafı da denizlerle çevrilidir. Bu nedenle deniz tatili yaz aylarının başında başlar ve kış mevsimlerine kadar aralıksız devam eder. Ama tatil yapmak isteyen kişiler mutlaka Korfu kiralık motor yat tercihlerini değerlendirmelidir. Bu sayede bir otel konforunda denizin üzerinde en iyi şekilde tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

Korfu Kiralık Motor Yat – Yatlarda Bulunan Hizmet Ve Özellikler

Korfu kiralık motor yat modelleri tamamen tatilcilerin konforu ve rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Açık denizde gezmek, deniz üstünde zaman geçirmek isteyen kişiler yatlardan faydalanabilir. Üstelik kişi sayısına göre yatların uzunlukları da değişmektedir. Eğer kalabalık bir tatil planınız varda o halde büyük modellerdeki yatları tercih edebilirsiniz. Daha az kalabalık kişiler için küçük boyutlarda yatlar da mevcuttur. Öte yandan yatların ana gövdeleri ve teknik özellikleri de denizin özelliklerine göre değişmektedir. Yani her denizde kullanılacak yatların özellikleri farklıdır. Bu tür ince detayları düşündükten ve bilgi aldıktan sonra artık kendinizi en iyi şekilde tatile hazırlayabilirsiniz.

Korfu kiralık motor yatlarda bulunan özellikler ise;

Korfu için yatlarda bulunan özellikler oldukça fazladır. Çoğu otellere göre daha kapsamlı olmaları ile beraber, yine 5 yıldızlı otelleri asla aratmaz. Bu gibi yatlarda bulunan özellikler ise;

  • Jakuzi; motorlu yatlarda jakuziler mevcuttur. Sizler de artık vücudunuzu dinlendirmek istediğinizde veya daha eğlenceli bir tatil hayal ettiğinizde jakuzili olan kiralık motor yat tercihlerinde bulunabilirsiniz. Jakuzi boyutları elbette değişmektedir. Bu nedenle Korfu kiralık motor yat kiralamadan önce kontrol edebilirsiniz.
  • Televizyon; yatların nerede ise tüm odalarında televizyonlar mevcuttur. Bu sayede televizyon izleyebilirsiniz. Günlük takip ettiğiniz dizi veya televizyon programlarını da kaçırmanıza gerek kalmaz.
  • Duş; dilediğiniz gibi duş alabilirsiniz. Üstelik sizler için oldukça konforlu ve rahat banyo ve duşakabinler de bu tür motorlu yatlarda mevcuttur.
  • Dilediğiniz yere gidebilirsiniz; motorlu yatların en büyük özelliği sizi istediğiniz yere götürmesidir. Bu sayede denizde özgürce dolaşmanın ve derin maviliğin huzurunu hissetmeniz de mümkün olacaktır.
  • Teknolojik cihazlar; yatlarda her türlü teknolojik cihazlar mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz gibi yatların içinde veya güvertede vakit geçirmeniz mümkün olacaktır.
  • İnternet; sürekli çalışan ve hatta tatilde bile çalışan kişilerin en çok ihtiyaç duydukları hizmetlerden biri de internettir. Korfu kiralık motor yat içinde internette mevcuttur. Yani diz üstü bilgisayarınızdan, tablet veya mobil cihazlarınızdan internete kolayca bağlanıp, tüm işlerinizi dakikalar içinde yapabilirsiniz.
Korfu kiralık motor yat
Korfu kiralık motor yat

Kiralık Motor Yat Avantajları

Korfu kiralık motor yat avantajları sayılmayacak kadar fazladır. Özellikle yat tatilini seven kişilerin vaz geçemeyecekleri şekilde avantajlara sahiptir. Bunlardan birkaçı ise; Hızlıdır; motorlu yatlar yelkenli veya diğer deniz araçlarına göre daha hızlı şekilde hareket eder. Bu sayede açık denizde dilediğiniz gibi gezme olanağına da sahip olabilirsiniz. Hız tutkunları için son derece idealdir. Dilediğiniz rotayı oluşturabilirsiniz; yatlar hem hızlı hem de konforlu oldukları için istediğiniz kadar rota oluşturmanız da mümkün olacaktır. Dilediğiniz kadar fazla yeri daha kısa sürede görebilirsiniz.

Konforlu ve rahattır; kiralık motor yat hem konfor bakımından hem de rahatlık bakımından herkesin seveceği şekilde dizayn edilmiştir. Yani motorlu yatlarda her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü için tatilinizde konforun ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Lükstür; kiralık motor yat özellikleri ve avantajlarından biri de son derece lüks olmalarıdır. Tüm yıl çalışan ve artık yoğunluğunu daha iyi şekilde atmak isteyen kişiler için harika özelliklerle donatılmıştır. Bu nedenle lüks ve ihtişam seven kişilerin birinci tercih sırasında yer almaktadır. Korfu içinde lüks konsept yatlar özellikle yaz aylarında fazlasıyla talep görmektedir. Korfu adası bu açıdan çok popüler haldedir.

Korfu kalabalıktan uzak bir tatil keyfi sunar; salgın hastalıkların da yayılması ile beraber artık pek çok kişi temiz ve yalnız bir tatilin hayalini kurmaktadır. İşte tüm ihtiyaçlarınız için Korfu kiralık motor yat ideal bir seçenek olacaktır. İster kaptanlı ister kaptansız yat kiralaması yapabilirsiniz. Korfu kiralık katamaran modellerimize bakarak deniz tatili alternatiflerinizi çoğaltabilirsiniz.