7/24 Destek +90 538 211 45 67
Mikonos kiralik katamaran

Mikonos Kiralık Katamaran

Mikonos Ege Denizinde bulunur ve Yunanistan adalarındandır. Yunanistan’a uzaklığı 175 km olan Mikonos Adası sanki bir masal diyarını andırır. Beyaz badanalı, mavi kapı ve pencereli evleri ile balkonlardan sarkan sardunyaların tüm sokakları hatta caddeleri kapladığı Mikonos tam bir Akdeniz esintisi yaratır. Mikonos kiralık katamaran modelleri ile bu eşsiz tatil bölgesi sizleri bekliyor.

Ege denizinde bulunan bu sevimli küçük adacık beyazın ve deniz mavisinin harmanlandığı masal diyarı gibidir. Birçok insan buraya gezmek için gelir. Mikonos Adasına gelmek için genellikle hava yolu ve deniz yolu kullanılır. Türkiye üzerinden geçecek kişilerin ise en çok tercih ettiği seçenek deniz yolu ulaşımı oluyor. Bunun için misafirlerimiz Mikonos kiralık katamaran tatilini tercih ediyorlar. Katamaranlarla Türkiye üzerinden başlayan yolculuk tahmini olarak bir saat sürüyor.

Mikonos Kiralık Katamaran Tatili Hakkında

Katamaranlar sizler için farklı bir tatil deneyimi yaşatırlar. Konfor alanı yüksek olan bu tatil tekneleri yüksek kişi kapasitesine imkân veren aynı zamanda da konforlu tarzından ödün vermeyen yapıdadırlar. İçlerinde bulundurduğu çok sayıda kamarası ve her kamarada tuvalet ve banyosu bulunur. Her kamarada ihtiyaç görecek kadar komodin ve dolaplar da mevcuttur. İçindeki ekipmanlar tatil boyunca bütün ihtiyacınızı karşılar. Buzdolabı tv vb. Ayrıca kaptan ve personel kamaraları misafirlerimizin kamaralarından uzak bir yerde bulunur. Böylece Mikonos kiralık katamaran tatilindeki misafirlerimiz rahatsız olmazlar. Bu özelliğinden dolayı katamaranlar arkadaşlar ve aile ile birlikte kalabalık tatil yapma olanağı sağlar. Mikonos Adasının turkuaz denizi üzerinde Yunanistan ve Türkiye’ye karşı balayınızı yapmak, güzel bir evlilik teklifi veya evlilik yıldönümünüzü kutlamak çok farklı bir seçenek olacaktır.

Mikonos kiralık katamaran tatili konforun yanı sıra sizlere güvenli bir tatili de beraberinden sunar. Katamaranlarımızın içerisinde can yelekleri, can kurtaran filikaları, yangın söndürme tüpleri, gsm operatörleri, telsizler vb. de bulunur.

Mikonos kiralık katamaran
Mikonos kiralık katamaran

Masal Diyarı Mikonos’da Katamaran Rotası

Yel değirmenlerinin beyaz evleri tamamladığı ve rengârenk çiçeklerle bezenmiş caddelerinde gezmek size kendinizi çok iyi hissettirecektir. Mikonos kiralık katamaran tatilinde ilk rotamız Küçük Venedik olacaktır. Bu adı ise Venedik’i andırdığı için almıştır. Ardından kalabalıktan uzak yel değirmenleri ile meşhur olan Aro Mera Köyüne doğru yola çıkılır. Burada beyaz evler ve masmavi denize karşı bir kahve keyfi harika gidebilir. Mikonos kiralık katamaran tatilinde mutlaka uğranılan bir diğer yer ise Folklor Müzesi oluyor. Burası Pelikan Petrus heykeli ile meşhurdur. Ayrıca Mikonos Adasına geldiğimizde görmeden gidemeyeceğimiz diğer yerler arasında Arkeoloji Müzesi ve Deniz Müzesi bulunuyor.

Adada en çok dikkat çeken yapı ise Parapotani Kilisesi oluyor. Burası adanın en yüksek bölgesindedir ve adaya tepeden bakar. Beş tane küçük kilisenin birleşmesinden oluşan değişik bir mimariye sahiptir. Bu nedenle Adaya gelenler burayı özellikle görmek ve bol bol fotoğraf çekmek isterler.

Tüm bunların yanı sıra Mikonos katamaran tatili sayesinde adanın sıcak sularında harika bir yüzme keyfi sizleri bekliyor. Tourlos Plajı, Malalianose Plajı, Paradise Plajı, Ella Plajı, Super Paradise Plajı, Agrari Plajarı Mikonos Adasının en ünlü plajlarını oluşturuyor. Mikonos katamaran tatili sayesinde birbirinden güzel bu plajlarda yüzebileceğiniz gibi denizde istediğiniz yere demir atabilir ve istediğiniz kadar duraklayabilir ve hatta balık tutabilirsiniz. Katamaran tatilinizde istediğiniz yerde güneşi karşılarken kahvaltı keyfi yapabileceğiniz gibi, akşam da güneşin kızıllığı altında denizdeki hafif rüzgâr eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Mikonos kiralık katamaran tatil seçeneği kafa dinlemek için ve sıkışık mavi turların kalabalığından kaçmak isteyenlerin tercih edebileceği bir tatil seçeneğidir. Ailenizle, arkadaşlarınızla katılabileceğiniz veya özel günleriniz için çok orijinal olabilecek bir tatil seçeneğidir.

Katamaranların genel dizaynı büyük, kamara sayısı fazla ve iç-dış dizaynı konfor merkeze alınarak üretilmiş tatil tekneleridir. Siz de klasik tatil şekillerinden çıkmak ve kendinize bu konforlu tatilin kapılarını aralamak istiyorsanız profesyonel ekibimizle iletişime geçerek sadece katılacak kişi ayısını söylemeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz sizler için en uygun katamaran modellerini sunacaktır. Her bütçeye uygun katamaran seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca yaz dönemine girmeden kiralama işlemlerini yaparsanız indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Mikonos kiralık katamaran tatili hakkındaki tüm sorularınız ve rezervasyon işlemleriniz için 0533 453 03 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yunanistan’ın diğer bölgelerinde katamara nkeyfi yaşamak için Yunanistan kiralık katamaran modellerine bakabilirsiniz.

Mikonos kiralık katamaran tatilini ister kaptanlı isterseniz de kaptansız olarak yapabilirsiniz. Yeterli ehliyetiniz varsa kiralık katamaran modellerini kulanabilirsiniz. Kiralık katamaranı kullanacak tecrübe ve ehliyetiniz yok ise bizlerden kaptan talebinde bulunabilirsiniz. Bütçeniz daha fazla ise mürettebatlı kiralık katamaran tercihinde bulunabilirsiniz