7/24 Destek +90 538 211 45 67
Mikonos kiralık motoryat

Mikonos Kiralık Motoryat

Mikonos Adası Yunan Adalarının bir devamı niteliğindedir. Ege Denizinde bulunan ve Atina’ya 157 km uzaklıkta olan Mikonos Adası Türkiye’ye de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Mikonos kiralık motoryat turu ile ulaşmak oldukça kolay.

Burası özellikle yazları birçok turistin ziyaret ettiği ve oldukça da sevimli bir görüntüye sahip bir adadır. Bembeyaz evlerle dolu olan adacık hem evlerdeki mavi dekorlar hem de denizin turkuaz rengiyle harika bir mavi ve beyaz renk cümbüşü oluşturur.

Mikonos Adasına insanlar gelirken genellikle hava yolunu veya deniz yolunu kullanmayı tercih ediyorlar. Ancak Türkiye’den geçecek misafirlerimiz için mesafenin yakın olması sebebiyle deniz yoluyla ulaşım sağlamak çok daha iyi bir seçenek oluyor. Bu nedenle firmamız Mikonos Adasına gitmek için kiralayabileceğiniz motor yatları hizmetinize sunuyor. Mikonos kiralık motoryat kiralayarak yaklaşık bir saat gibi bir sürede Mikonos Adasına Türkiye üzerinden geçiş yapabiliyorsunuz.

Mikonos Kiralık Motoryat – Masal Diyarı Mikonos

Son zamanlarda insanların kalabalık tatiller yerine daha butik ve kişi sayısı az olan tatil seçeneklerini değerlendirdiklerini görüyoruz. Bu durumun oluşmasında da deniz turizminin gelişmesi ile birlikte tatil ulaşım seçeneklerinin de çeşitlenmesi oluyor. Katamaran, yat, yelkenli ve motor yatlar bu tarz tatiller için en ideal tatil tekneleridir. Kalabalıktan uzak daha kişiye özel ve konforlu tatil yapmak isteyen kişiler Miknos kiralık motoryat tatilini seçerek diğer tatil seçeneklerinden farklı bir tatili tercih etmiş oluyorlar. Kalabalık ve sabit bir rotaya sahip mavi turlar yerine aile veya arkadaşlarla birlikte kiralanabilen Mikonos kiralık motoryat size daha konforlu ve kişi sayısı az bir tatil imkânı sağlanıyor.

Ayrıca Mikonos Adası özel günlerinizi değerlendirebilmeniz için harika bir ortam da sunuyor. Beyaz badanalı evleri mavi panjurlar süslerken; sokakları da rengârenk çiçekler süslüyor. Böyle bir ortamda evlilik teklifi, balayı veya doğum günü kutlamaları gibi özel günlerinizi farklılaştırmak sizin elinizde. Bunun için kiralık Mikonos motoryat tatili denemeye değer görünüyor.

Mikonos kiralık motoryat
Mikonos kiralık motoryat

Mikonos Kiralık Motoryat Turundaki Rotalar

Mikonos adeta bir masal diyarından günümüze kalmış bir adadır. Adanın tamamı bembeyaz kiralık veya özel evlerle doludur ve mavi renkli kapıları ve panjurları ile sanki bir İzmir Alaçatı gibidir. Mikonos sokaklarından hafif tınıda bir müzik size eşlik ederken balkonlardan sarkan sardunya kokuları sizi büyüleyecektir. Tam bir Akdeniz havasının hâkim olduğu bu adacığa Mikonos motoryat ile gelebilir ve gezinizin ilk durağı olarak Küçük Venedik’i seçebilirsiniz. Venedik’i andıran görüntüsünden dolayı bu adı almıştır.

Ardından Aro Mera Köyündeki yel değirmenleri adanın tamamlayıcısı gibidir. Kalabalıktan uzaklaşmak isterseniz masmavi deniz sularına karşı bir çay içebilirsiniz.

Bir diğer rotamız ise binası taa 1700’lerden günümüze kalan Folklor Müzesidir. Burası içi doldurulmuş Pelikan Petrus heykeliyle ünlü bir müzedir. Mikonos kiralık motoryat turumuzun diğer durağı ise Arkeoloji Müzesi ve Deniz Müzesi olacaktır. Burada geçmişten izler sergilenir ve sizler de somut bir şekilde görebilirsiniz. Eğer bir fotoğraf tutkunuysanız turumuzun sonraki rotası tam size göre Parapotani Kilisesi. Burası adaya tepeden bakar ve 5 tane küçük kilisenin birleşiminden oluşmuş değişik bir görüntüsü vardır.

Tüm bunlardan sonra bir de Mikonos kiralık motoryat turumuzda gezeceğimiz plaj ve koylara bakabiliriz. Bunların arasında Malalianos Plajı, Tourlos Plajı,Paradise (Cennet) Plajı, Super Paradise Plajı, Ella Plajı, Agrari Plajı ve koyları en meşhur yerler arasındadır.

Mikonos’da Motoryat Tatili Konforu

Kiralık Motoryatlar yelkenlilere ve katamaranlara göre çok daha fazla hızlıdır ve manevra güçleri daha fazladır. Bu nedenle kıyıya diğer tatil teknelerine göre daha fazla yanaşabilirler. Böylece daha fazla yeri keşfetme imkânı bulursunuz. Güvertesinde bir yelkenin olmaması daha fazla alanın size kalmasını sağlar. Mikonos kiralık motoryat hizmetimiz misafirlerimize yüksek konfor alanı sağlamak üzerine kurulmuştur. Gerek yatların hızları, iç dizaynı ve konforlu yapıları gerekse sizlere destek olacak mürettebatlarımız daha yüksek konforda bir tatil geçirmeniz için düşünülmüştür. Kaptanlarımız sizler için en güzel rotayı oluşturabileceği gibi sizler de rota üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Mikonos motoryat seçeneği ile harika bir tatil geçirmek sizin tercihinizde. Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleri için +90 538 211 45 67 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Mikonos kiralık katamaran modelleri ile de bu eşsiz rotayı daha farklı keşfedebilirsiniz.

Kiralık motoryat turlarımızda deneyimli mürettebatımız sizlere lüks bir otel konforu yaşatacak. Mikonos kiralık motoryat modeline adım attığınızda lüksün farkına hemen varacaksınız. Kiralık motoryat deniz üzerinde lüks tatil arayan misafirlerimiz için en iyi seçenek olacaktır. Kiralık motoryat ile koylar arası çok hızlı şekilde yer değiştirebilirsiniz. Kirlaık motoryatlar oldukça süratli hareket kabiliyetine sahiptirler. Kiralık motoryat ile Mikonos lüks, hız fakat konfor ile keşfedilmeyi bekliyor. Kiralık motoryat fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Bütçenize uygun kiralık motoryat seçip unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.