7/24 Destek +90 538 211 45 67
Kiralık Gulet Türkiye

Kiralık Gulet Türkiye

Türkiye gibi doğal güzellikleri harika olan ve deniz turizmi açısından çok popüler olan ülkelerde deniz tatilleri her geçen gün daha fazla ilgi ve talep görmektedir. Bu noktada bizler kiralık gulet Türkiye hizmetlerimiz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bütçenize en uygun çözümleri sunmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz.

Gulet kiralama için sizlerde araştırma yapabilirsiniz. Ya da bizler sizin için en popüler lokasyonlar hakkında bilgi verebiliriz. İstediğiniz tarihleri bizlere vererek o tarihler arasındaki kiralık gulet modellerimizi araştırarak sizlere geri dönüş yapmaktayız. Ege ve akdeniz kıyılarında bulunan modellerimiz hem sizlerin yakınlığı düşünülerek hem de verdiğiniz kişi sayısı ve kabin tipleri düşünülerek sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Özellikle yaz aylarında boş kalmayan guletlerimiz için her zaman erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Çünkü özellikle tekne tatili yapacak misafirlerimiz gulet planlamasını genelde yaz aylarına girmeden yapmaktadırlar. Bilinmektedir ki çok yoğun olan yaz ayları kiralık gulet bulmak için avantajlı olmayabilir. Yerli ve yabancı turistlerin gulet modelleri yüksek olmaktadır. Koylar özellikle sizler için sakin bir tatil yapmanızı sağlayacaktır. Türkiye de bulunan yüzlerce koy guletlerimiz ile renklenmektedir. Kiralık gulet modellerimize yerli misafirlerimizin olduğu kadar yabancı misafirlerimizin de ilgisi yüksek olmaktadır. Bu sebeple özellikle daha önceden gulet tatili yapan misafirlerimiz bilmelidirler ki bir sonraki senenin gulet tatilini erken planlamaktadırlar. Bunun en büyük avantajı hem çok fazla gulet arasından kendileri seçim yapmaktadır. Hem de fiyat olarak son dakikaya kalmadan daha indirimli fiyatlardan faydalanmaktasınız.

Ortalama 4 kabinli kiralık gulet modellerimizi seçtiğinizde 4 aile yada 8 kişi çok rahat bir gulet tatili yapabileceksiniz. Kabin mesafeleri yelkenli modellerimize göre daha uzak aralıklarda bulunmaktadır. Buda daha rahat kullanım alanı sunmaktadır. Kiralık gulet modellerimizde mavi yolculuğa çıktığınızda yemek için ister sizlere bizim menü listemizi sunabiliriz. Ya da sizler geldiğinizde alışverişinizi yapabilirsiniz. Kiralık gulet modellerimizde mürettebatımız içerisinde aşçımız bulunmaktadır. Menülerimiz profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Türkiye kiralık gulet sayfamız için araştırma yaptığınızda tüm sorulara yanıt bulabilmeniz için sayfamızı okuyabilir. Eğer isterseniz bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Kiralık gulet modellerimizde ortalama 3 ile 5 kişi arasında mürettebat olmaktadır. Bu mürettebat sayımız kiralık gulet modellerimize göre değişmektedir. Büyüklüklerine göre gulet tiplerine göre değişmektedir.

Özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerimizde uzun geçen yaz mevsimleri sayesinde sizler tüm yıl çalışıp üzerinizde biriken stresi ve yorgunluğu kiralık gulet Türkiye hizmetlerimiz ile üzerinizden atacak ve yaz aylarının en eğlenceli, en güzel ve en unutulmaz deniz tatillerini yaparak enerji depolayıp bol bol dinleneceksiniz. Her geçen gün daha fazla ilgi gösterilen ve yaz aylarının adeta vazgeçilmezi haline gelen deniz tatilleri ülkemizde ilerleyen turizm olanakları sayesinde daha çok kişiye hizmet verir hale gelmiştir. Kiralık gulet Türkiye ile yapacağınız turlar ve deniz tatilleri sayesinde unutulmaz günler yaşayacak ve muhteşem güzellikteki yerleri görebilme imkanı elde edeceksiniz.

Kiralık Gulet Türkiye
Kiralık Gulet Türkiye

Kiralık gulet Türkiye fiyatları bütçenize en uygun deniz tatillerini bulabilmeniz mümkün olacaktır. Fiyatlar guletlerin boylarına, özelliklerine, donanım seviyelerine, özel ekipmanlarına ve üretim yıllarına göre değişiklikler göstermektedir. Kiralık gulet Türkiye fiyatlarına genellikle guletin kullanacağı mazot, mürettebat ve sigorta ve liman giderleri dahil olmaktadır. Kiralık gulet Türkiye ile geleneksel çizgilere sahip olan el yapımı gemiler ile güzel bir deniz tatili yaşayacaksınız. Guletlerin boyutlarına bağlı olan kıyıya yakın olan gezilerde kullanılabileceği gibi daha uzun deniz seyahatlerinde de kullanılabilir. Hem kıyıya daha yakın hem de daha uzun deniz seyahatlerinizin hepsinde konforlu yolculuklar yapabileceksiniz. Kiralık gulet Türkiye aslen köken olarak Bodrum bölgesine özeldir ancak bu bölgede çok fazla beğenilmesi ve ilgi görmesinden sonra Marmaris, Fethiye ve İstanbul’da da üretilmeye başlanmıştır. Guletlerin üretimleri farklı ve kaliteli ahşaplardan yapılmaktadır.

Kiralık gulet Türkiye araması yapıldığında en çok popüler olan ve en çok bilinenleri mavi yolculuk guletleridir. Guletler, tatilini geçiren misafirler açısından çok konforlu tasarımlara sahip olarak üretilmiştirler. Yemek yemek, dinlenmek için çok uygun olan bu guletler sayesinde unutulmaz bir deniz tatili yaşamanız sağlanacaktır. Kiralık gulet Türkiye modellerinin genellikle kıçtarafları geniş ve yuvarlak olarak tasarlanarak üretilmiştir. Yelken sayıları guletlerin boyutlarına ve modellerine göre değişmek ile birlikte genellikler iki adet yelkene sahiptir. Guletlerin boyutları ise on beş ile altmış metre arasında değişmekte olup, kapasite olarak ise altı ile yirmi beş kişiyi misafir edebilirler. Kamara sayıları da üç ile on iki arasında değişmektedir.

Deniz tatilleri ve mavi yolculuk tutkunları tarafından en çok ve en sık tercih edilen guletlerin güvenliği ve konforunun üst seviyede olması büyük önem taşımaktadır. Kiralık gulet Türkiye fiyatları araştırması yaparken bunları da göz önüne almanızı tavsiye etmekteyiz. Guletlerde yolculuk yapacak misafirlerin güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Üst seviyede konfor sağlamak adına guletlerin kendilerine ait tatlı su depoları ve yolculuk boyunca rahatlıkla yetebilecek kadar yakıt depolamaları için yakıt tankları bulunmaktadır. Ayrıca deniz tatili ve mavi yolculuk yapan misafirlerin imkanlarını ve konforlarını üst düzeyde sağlayabilmek için guletlerde buz makinası, derin dondurucu, mutfak, buzdolabı, televizyon gibi donanımlar yer almaktadır. Bunların yanı sıra yolculuk sırasında meydana gelebilecek olan herhangi bir acil duruma karşı önlem olarak joker bot ve gsm telefonlar, VHF radyo, cankurtaran filikası, navigasyon, yangın tüpü ve can yelekleri bulunmaktadır. Bu ekipmanlar ve önlemler sayesinde deniz tatilinizi ve yolculuklarınızı güvenli bir şekilde tamamlayabilmeniz sağlanmış olmaktadır.

Türkiye Kiralık Gulet
Türkiye Kiralık Gulet

Kiralık Gulet Türkiye Rotaları ve Hakkında

Mavi yolculukları ve deniz tatillerini tercih edenler için deniz turlarının güvenli, rahat, konforlu ve dinlendirici olması büyük önem taşımaktadır, kiralık gulet Türkiye araştırması yapan müşteriler bu özellikleri iyice araştırıp ona göre karar vermeleri güzel ve unutulmaz bir tatil yapabilmeleri adına çok büyük önem taşımaktadır. Kiralık gulet Türkiye araştırması yaparak farklı seçeneklerde bütçenize uygun kiralama alternatiflerine ulaşabilirsiniz. Bu guletleri dilerseniz aileniz ve yakın dostlarınız ile beraber geçireceğiniz deniz tatilleriniz içinde kiralayabilmeniz mümkündür. Farklı kiralama fiyatlarına göre indirimli, standart, lüks ve süper lüks olmak üzere alternatif gulet modelleri bulunmaktadır. Hangi gulet yatı tercih ederseniz edin harika, unutulmaz bir tatil geçireceksiniz. Unutulmaz anılarla dolu bir tatil yaşayacaksınız. Bunun dışında Marmaris kiralık gulet sayfamız için tıklayabilirsiniz.

Kabin kiralama, profesyonel bir ekip tarafından kaptanı ve mürettebatı bulunan bir yelkenli yatta, bireylerin veya küçük grupların kabin kiralayabildiği bir yelken tatili tipini ifade eder. Bu kiralama türü, yatı kullanmaktan kiralayanların sorumlu olduğu mürettebatsız tekne kiralamadan farklıdır. Kabin kiralama ile yat genellikle kendi özel kamaraları olan diğer misafirlerle paylaşılır ve gemideki herkes salon, kokpit ve güverte gibi ortak alanları paylaşır. Kabin kiralama, yelken tatili yaşamak isteyen ancak kendi başına yat kiralama deneyimi veya isteği olmayan yalnız gezginler veya çiftler için harika bir seçenek olabilir. Kabin kiralama birkaç günden birkaç haftaya kadar değişebilir ve Karayipler, Akdeniz ve Güney Pasifik de dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki popüler yelken destinasyonlarında bulunabilir. Bazı kabin kiralama fiyatlarına yemek ve aktiviteler dahildir, bazıları ise isteğe bağlı ekstralar olarak sunar.