7/24 Destek +90 538 211 45 67
istanbul motoryat kiralama

İstanbul Motoryat Kiralama

İstanbul motoryat kiralama seçenekleri ile dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesini en güzel teknelerle keşfedin. Motoryatlar, pratik kullanımları ve konfor ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmış ve gösterişli teknelerdir. Liman giriş ve çıkışları diğer teknelere göre çok daha kolaydır ve sürat olarak en hızlı tekneler bu gruptadır. İstanbul motoryat kiralama işinde kullanılan motoryat çeşit ve tonajları oldukça çeşitlidir. Kiralanacak motoryatların kapasitesi 2 kişiden 25 kişiye kadar değişen kapasitededir. Küçük motoryatlarda yolcu kamarası bulunmaz. Ekonomik sınıfta sayılan bu küçük motoryatlar daha çok kısa süreli ve mesafeler için kiralanmaktadır. Genel olarak motoryatlar büyüdükçe lüks sınıfa girmektedir. Kapasiteye göre bir veya çok sayıda yolcu kamerası ile uzun süreli turlarda konfor düzeyi oldukça yüksek motoryatlar bunlardır. Sadece turistik turlar değil, nişan, iş toplantıları gibi çeşitli organizasyonlar içinde kullanılmaktadır. Her türlü talebiniz için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 532 453 03 63 ve WhatsApp: +90 532 453 03 63

İstanbul motoryat kiralama bir turda sadece kiralayan kişi ve ailesi veya grup gibi belli bir ortak gurubun hizmeti için kiralanır. Hariçten gurupların birleştirilerek karma bir kiralama söz konusu değildir. İstanbul motoryat kiralama özel bir hizmettir. İstanbul motoryat kiralamada kullanılan tekneler temel tüm konfor ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Wc lavabo gibi temel ihtiyaçlar ötesinde sıra dışı ses düzeni, klima ve benzer her türden konfora hizmet verebilecek konfor donanımına sahiptir. Motoryatlar mutlaka beraberinde yetki belgesine sahip deneyimli bir kaptan ve tonaja göre yardımcısı eşliğinde kiralanır. Aşçı, hostes gibi elemanlar tercihe tabidir.

İstanbul Motoryat Kiralama – Tekne Modelleri Nelerdir?

İstanbul motoryat kiralama açısından çok çeşitli olanak ve modellere sahip bir merkezdir. İstanbul motoryat kiralama sistemi olarak birçok tatil merkezlerinde bulunan kiralık motoryat kiralama sisteminden biraz daha farklı bir sisteme sahiptir. Tatil yörelerinde genel olarak mavi turlar gibi haftalık kiralamalar ve nispeten küçük motoryatların günlük turlar için kiralanırken İstanbul motoryat sistemi saatlik, günlük ve uzun süreli kiralamalar gibi bir sistemle çalışmaktadır. Özellikle saatlik motoryat kiralama süresi İstanbul boğazında yapılan turlar için gözdedir. En az 2 saatlik süreler için sizde İstanbul’da motoryat kiralayabilir ve boğazın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kısa süreli motoryat kiralamalarında sadece boğazı gezmekten öte sıkça kullanılan, çiftlerin evlilik teklifleri, boğazda kahvaltının keyfi, özel bir akşam yemeği gibi boğazın nefis havasında özel anları yaşamak için kiralayan hatırı sayıda motoryat kiralayanlar bulunmaktadır.

İstanbul motoryat kiralama
İstanbul motoryat kiralama

Bu en az 2 saat olarak alt sınırı belirlenmiş turlar için daha uzun süreler elbette mümkün olabilmektedir. Genel olarak bu kısa süreli motoryat ile Boğaz turları boğazın sahile yakın hattında yapılmaktadır. Genelde gidiş ve dönüşlerde Asya ve Avrupa yakaları kullanılır ama tercihinize göre gidiş ve dönüşlerinizi aynı yakadan yaptırabilirsiniz.  Motoryat saatlik kiralamaları genel olarak Boğaziçi’nde yapılsa da Adalara yapılan saatlik kiralamalarda diğer bir popüler mekandır.

İstanbul motoryat kiralama için saatlik turları benimseyenler Bebek koyu, Kuruçeşme, İstinye, Arnavutköy gibi motorun bağlı olduğu yerlerden motoryata binerler. Farklı yerlerden binebilmek için mesafeye göre fiyat farkı olabilir. Ayrıca iskelelerden biniş yapmak isterseniz iskeleye yanaşma bağlanma için “palamar” ücretini de sizin ödemeniz gerekir.

Motoryat Kiralama – Günlük Motoryat Kiralama

İstanbul motoryat kiralama sisteminde belki de en çok kullanılan zaman günlük motoryat kiralamalarıdır.  Boğazı şöylesine bir geçip dönmekten öte boğaz Karadeniz çıkışına kadar uzanan hatta Adaları da içine alan mükemmel bir tur için en azından tam bir günü bu keyifli tura ayırmanız gerekir.  Mevsimine ve gurubunuzun veya ailenizin keyfine göre Boğaz Karadeniz çıkışı, Adalar sahil ve koylarında yüzmek, güneşlenmek, balık tutmak ve yemeğin tadını çıkarmak ancak an azından günlük motoryat kiralama ile mümkün olabilir. Motoryat kiralama dahilinde dilerseniz yemeğinizi kendiniz getirebilir veya uğradığınız yerlerde bulunan restoranlarından verdiğiniz siparişler ile yemek meselesini halledebilirsiniz. Dilerseniz bu işlere yardımcı ücretli bir yardımcı kiralayabilirsiniz. Bu size kalmış bir karar.  Dilerseniz ayrıca tutulan bir aşçı ve servis elemanı ile yemeğinizi teknede hazırlatabilirsiniz. Barbekü hariç motoryat mutfağında sizler için nefis yemekler hazırlatmanız mümkün. Saatlik ve günlük fiyatlar hakkında farklı bilgiler için İstanbul tekne kiralama sayfamıza bakabilirsiniz.

Uzun süreli motoryat kiralama olanakları ayrı bir grup olarak değerlendirilir. Gece konaklamaları dahil olan bu turlarda genellikle konforlu donanımları olan bu tekneler çiftlere veya ailelere hizmet vermektedir. Ailelerde oluşan guruplarda bu hizmetten faydalanabilirler.  Uzun süreli İstanbul motoryat kiralama sadece İstanbul çevresini değil Marmara, Ege, Yunan adaları gibi çok geniş bir coğrafyaya hizmet verebilecek bir organizasyondur.  İstanbul dışından gelebilecek konuklar için transfer hizmeti de verilmektedir.

İstanbul’da motoryat kiralama genelde saatlik ve günlük olarak yapılmaktadır. Konaklama yapan motoryat sayısı azdır. Her türlü organizasyon için motoryat kiralayabilirsiniz. Eşsiz boğaz manzarası içinde yemeğinizin tadını çıkartabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak için veya evlilik teklifi yapmak için gece boğaz turlarında köprü altına lazer ile yazı yansıttırabilirsiniz. İstanbul bir kültür hazinesidir. Denizden motoryat ile İstanbul’u keşfetmek İstanbul’da yapılması gerekenlerin başında gelmektedir. Tekneler genelde Karaköy, Haliç ve Bebek’ten turlarına başlamaktadır. İstanbul motoryat modeli kiralama sadece siz ve ailenize özeldir. Toplu tur yapma söz konusu değildir.