7/24 Destek +90 538 211 45 67
Korfu kiralık yat

Korfu Kiralık Yat

Soğuk kış günlerinden sonra artık pek çok kişi yaz aylarının tadını çıkarmak istemektedir. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak ve daha pozitif bir şekilde hayata katılmak isteyen kişiler için Korfu kiralık yat ideal bir seçenek olacaktır.  Yat kiralayarak hem kendiniz hem aileniz hem de tüm sevdikleriniz daha güzel ve unutulmaz bir tatile merhaba diyebilirler. Bunun için tek yapmanız gereken yatın özelliklere ve kendi ihtiyaçlarınıza göre yat kiralamak olacaktır.

Yatlar farklı özelliklerde ve farklı boyutlarda olabiliyor.  Bu nedenle hem kalabalık aileler için hem de kalabalık arkadaş gurupları için büyük yat kiralanması tavsiye edilir. Daha küçük guruptaki kişiler için ise yine kişi sayısına uygun yatlar da mevcuttur. Burada önemli olan herkesin kendi ihtiyaçları doğrultusunda yat seçimi yapmalarıdır.

Korfu Kiralık Yat – Yatların Özellikleri Nelerdir?

Yatlar farklı özelliklere sahiptir. Sizler de eşsiz bir tatil deneyimi için lüks ve konforlu yatları tercih edebilirsiniz. Korfu kiralık yat modellerinde sizlere sunulan bazı özellikler ise;

 • Klima; bilindiği üzere her ne kadar deniz serin olsa da yazın güneşi sizi yakabilir. Yatlarda daha eğlenceli ve daha keyifli vakit geçirmek için klimalar mevcuttur. Bu sayede her zamankine göre daha konforlu bir tatil yapabilirsiniz.
 • Yelken ekipmanları; eşsiz bir denizde sonsuz bir yolculuğa çıkmak isteyen kişiler için yatlarda yelken ekipmanları mevcuttur. Bu sayede sizler de artık her zamankine göre daha güzel tatil geçirmeye başlayabilirsiniz.
 • Güvertede masa ve yemek; gerek gün doğuşunu izlemek isteyenler gerekse gün batımını izlemek isteyen kişiler için güvertede yemek yemenin tadı bir başkadır. Açık ve sonuz deniz üzerinde artık güneşle beraber, yemek yiyerek daha eşsiz bir tatil deneyimi geçirebilirsiniz.
 • İnternet; internet hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Yatlarda bulunan internet bağlantıları sayesinde denizin ortasında daha olsanız internette dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Özellikle tatildeyken bile işlerini aksatmak istemeyen kişiler için internet bağlantısı son derece önemli konuların başında gelmektedir.
 • Navigasyon; Korfu kiralık yat donanımında bulunan navigasyon cihazları sayesinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Kaybolma veya rotayı kaybetme gibi endişeler taşımadan dilediğiniz kadar uzaklaşabilirsiniz. Açık denizin tadını çıkarmak için harika bir seçenektir.
 • Güvenlik ekipmanları; denize açılmaktan korkan kişiler için her türlü güvenlik ekipmanları yatlarda mevcuttur. Bu nedenle artık hiç korkmadan dilediğiniz kadar uzaklara gidebilirsiniz.
 • Televizyon; tüm kabinlerde televizyon imkanları sunulur. Bilindiği üzere televizyon için uyduya ihtiyaç vardır. Yatlarda hem televizyon hem de uydu mevcut olduğu için artık tatildeyken bile televizyon keyfinizi atlamanıza gerek kalmaz.
 • Jakuzi; artık tüm yılın yorgunluğunu tatlı bir jakuzi içinde bitirmek istediğinizde yatlarda bulunan jakuzileri kullanabilirsiniz. Sizler için tasarlanan bu konforlu tatil artık, hayatınızda hiç unutamayacağınız anıları biriktirmenize de yardımcı olacaktır.
 • Duşakabin; denizin serin sularında yüzdükten sonra iyi bir duş almak isteyen kişiler için duşakabinler mevcuttur. Bilindiği üzere deniz suyu tuzlu bir su olduğu için cildi yakar. Yatta gezinti yaparken denize girebilirsiniz. Daha sonra yatta bulunan duşakabinde dilediğiniz gibi duş almanız da mümkün olacaktır.
Korfu kiralık yat
Korfu kiralık yat

Yat Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eğer tatilinizi eşsiz kılmak isterseniz mutlaka Korfu kiralık yat fırsatlarından yararlanmanız tavsiye edilir. Ama daha önce hiç yat kiralamayan kişilerin bu konuda dikkat etmeleri gereken birkaç küçük nokta vardır. Bunlar ise;

 • İlk olarak yat kiralarken, kaç kişi olduğunuzu göz önünde bulundurmanız gerekir. Kişi sayasına göre yatların büyüklüğü de değişmektedir. Bu sayede daha rahat bir deniz tatili yapabilirsiniz.
 • Yatın içinde bulundurduğu hizmetlere bakmanızda fayda vardır. Yat kiralamadan önce yatın içinde bulundurduğu hizmetler son derece önemlidir. Bu sayede daha konforlu ve daha iyi bir tatil yapabilirsiniz.
 • Korfu kiralık yat düşünüyorsanız kaptanlı veya kaptansız seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız. Eğer yat kullanma ehliyetiniz yok ise sizler için kaptanlı yat kiralamak daha avantajlı olacaktır. Bu nedenle kaptan konusu son derece önemli konuların başında gelir.
 • Yat kiralama fiyatlarına da dikkat etmeniz tavsiye edilir. Gerek yatın içinde barındırdığı hizmetler, gerekse yatın büyüklüğüne göre Korfu kiralık yat fiyatları da değişir. Bu nedenle ilk olarak hizmete ve yatın büyüklüğüne dikkat ettikten sonra yat kiralama fiyatlarına dikkat etmeniz önerilir.

Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde her zaman daha konforlu ve daha eğlenceli bir tatil geçirmeniz de mümkün olur. Korfu kiralık katamaran modellermiz ile bu güze ladayı bambaşka bir şekilde keşfedin.