7/24 Destek +90 538 211 45 67
lefkada kiralık yelkenli

Lefkada Kiralık Yelkenli

Doğallığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Lefkada mimarisi ile de beğeni topluyor. Lefkada Akdeniz’in en doğal marinasına sahip olmak ile beraber aynı zamanda yapay ada bölümündeki doğal etkileri ile de biliniyor. 620 yatın barınabilmesi mümkün olan marina 2002 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Lefkada kiralık yelkenli tekne hizmeti alımı ile beraber marinadan hareket ederek farklı marinaları ziyaret edebilir ya da muhteşem koylarda zaman geçirmenin de avantajlarına sahip olabilirsiniz. Muhteşem güzelliğe ve doğanın etkisine sahip olan Lefkada aynı zamanda tekne ve yat hizmet seçenekleri ile de biliniyor. Yoğun olarak turistlerin ziyaret ettiği yerdir. Lefkada marinasını aynı zamanda diğer marinalardan yapılan ziyaretler ve rota üzerinde konaklama imkânı da sunması ile ideal bir noktadır. Lefkada marinasından tekne kiralama hizmetini almanın sonrasında sizde farklı birçok marina ve koy ziyaretleri yaparak son derece eğlenceli ve farklılığı ile yıllar boyu unutamayacağınız bir tatili yapmaya başlayabilirsiniz.

Lefkada marinasından yelkenli kiralama hizmetini almanın sonrasında Kefalonia, Zakintos, Paxos gibi birçok yeri ziyaret ederek istediğiniz rota seçimini de yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ya da sevdikleriniz ile geçireceğiniz muhteşem kiralık yelkenli tatili keyfi için sizde yelkenli tekne kiralamadan yararlanabilirsiniz. Lefkada kiralık yelkenli tekne hizmetini alarak güzel, keyifli ve eğlenceli bir tatili yapmaya başlayabilirsiniz. Yelkenli tekneler farklı özelliklere sahip olarak hazırlanmaktadır. Boy ve en değişimin yanı sıra yolcu kapasitesi de farklı olabilir. Aynı zamanda kiralık teknelerin yolcuların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmalarında ekonomik ve lüks olan seçenekler sunulabilmektedir.

Lefkada kiralık yelkenli
Lefkada kiralık yelkenli

Lefkada Kiralık Yelkenli

Kiralık yelkenli tekne seçenekleri arasından karar verirken bazı detaylara dikkat ederek sizin için en uygun özellikleri sunan tekneye yer verebilirsiniz. Bunun sonrasında ise tekne ile yapacağınız tatildeki rotanızı belirleyerek buna göre tekne kiralama hizmetinden kaç gün ya da hafta alacağınızın kararını almanız kalır. Böylelikle hizmet sözleşmesinde yer alacak olan hizmet alım süresi belirlenerek akabinde ise hizmet bedeli de saptanmış olur. Lefkada marinadan yola çıkarak farklı birçok koy ya da marinada konaklayabilirsiniz. Rotanızı önceden belirlemeniz ise tatil keyfinizi doyasıya çıkarmanızı ve planlamanızı da doğru şekilde gerçekleştirmenize etki eder. Bu neden ile tekne kiralama işlemi öncesinde mutlaka tatil rota planınızı yaparak keyifli, eğlenceli ve son derece güzel bir tatil yapmanın da ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Lefkada kiralık yelkenli tekne hizmeti alımından yararlanarak istediğiniz tekneye belirlediğiniz süre boyunca sahip olmanın ayrıcalığını da elde edebilirsiniz. Aileniz ile ya da arkadaşlarınız ile Lefkada ve çevresinde keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak olan tekne tatili yapmanız mümkün olurken aynı zamanda doğa ile iç içe bir kiralık yelkenli tekne tatili gerçekleştirmeniz de mümkün olur.

Lefkada marinasından Lefkada kiralık yelkenli tekne kiralama hizmetini alırken ise bazı detaylara dikkat ederek seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Teknenin tüm özelliklerini incelemeniz ise tatiliniz sırasında sorun ile karşılaşma olasılığınızı minimize edecektir. İlk olarak yelkenli tekne seçimlerinde yatak sayısına yer açmanız gerekir. Konaklayacak olan kişi sayısına uygun yatağın bulunup bulunmaması tatil için son derece önemli bir konfor özelliğidir. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarınız ve isteklerinize uygun olan tercihten faydalanmanız içinde detaylı bir araştırma da yapabilirsiniz. Yelkenli tekne kiralama işlemleri için yapılacak olan tercih akabinde ise hizmet sözleşmesini gerçekleştirerek belirlediğini gün kadar muhteşem bir tekne tatili yapabilirsiniz. Hizmet sözleşmesi sayesinde tarafların hakları korunurken aynı zamanda ihtiyaç duyulan birçok hizmeti de almanız mümkün olacaktır. Lefkada kiralık katamaran seçenekleri ile denizde daha fazla yaşam alanı ve konforu yakalayın.

Lefkada kiralık yelkenli turunuz boyunca her türlü arıza durumunda bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede kiralık yelkenli teknenizin bulunduğu konuma gelerek sorunu çözmeye çalışacaktır. Gerekli tecrübe ve ehliyetiniz varsa Lefkada kiralık yelkenli modellerini kaptansız olarak kullanabilir ve kiralık yelkenli üzerinde aileniz veya dostlarınızla mutlu zaman geçirebilirsiniz. Kiralık yelkenli teknelerin hepsi gerekli güvenlik donanımlarına sahiptir. Ehliyetiniz yoksa ve kaptansız kiralık yelkenli sizin için mümkün değilse bizlerden kaptan talebinde bulunabilirsiniz. Günün her saati rezervasyon ekibimize ulaşarak da talebinize en uygun kiralık yelkenli tekneye ulaşabilirsiniz.