7/24 Destek +90 538 211 45 67
Bodrum kiralık tekne fiyatları

Bodrum Kiralık Tekne Fiyatları

En uygun Bodrum kiralık tekne fiyatları ile sunduğumuz tekne modellerimiz ile Bodrum’un güzelliklerini keşfetme fırsatını yakalayacaksınız. Tekne kiralama sektöründe büyük tecrübe sahibi Book2sailing ekibi sizlere rezervasyon süreci ve tur boyunca en profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Kendi filosu ile ve diğer filoların resmi acentesi olarak tekne kiralama hizmeti veren firmamız tamamen ticari lisanslı tekneleri size sunmaktadır. İsteğinize en uygun tekne modellerini sizlere gönderdikten sonra seçtiğiniz tekne için bizlerden opsiyon isteyebilirsiniz. Opsiyon süresi içinde kiralamaya karar verirseniz adınıza hazırlanmış tüm gerekli belgeler size iletilecektir. Book2sailing ile ödemeleriniz garanti altındadır. Tur boyunca ise bölgedeki teknik ekibimiz her türlü talepleriniz için hazır bulunmaktadır.

Bodrum sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en popüler turizm ve yelken destinasyonlarından bir tanesidir. Bodrum lüks otelleri, turizm işletmeleri, marinaları ve benzeri bir çok tesisleriyle lüks turizmde marka haline gelmiştir. Bodrum’daki lüks ve modern tekne modellerimiz ve en uygun Bodrum kiralık tekne fiyatları ile siz de bu lüks tatilin adını çıkartabilirsiniz. Tekne kullanmak için ehliyet ve tecrübeniz varsa kaptansız tekneleri yoksa müretebatlı tekneleri kiralayabilirsiniz. Yelkenli, katamaran, motoryat ve gulet modellerimizden bütçenize ve kişi sayısına en uygun olanı seçin ve unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşayın.

Bodrum Kiralık Tekne Fiyatları – Bodrum Yarımadası ve Yelken Rotaları

Bodrum yarımadasını büyüklüğü nedeniyle Güney ve Batı yakası olarak incelemekte fayda vardır. Güneye dönük bu kıyı şeritleri, Güney rüzgarlarına karşı korunaksız, Kuzey rüzgarlarına karşı korunaklı durumdadır. Bu nedenle yelkencilerin ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde bu unsurları dikkate almalarında güvenli bir seyir açısından fayda vardır.

Bodrum yarımadasının Güney tarafı ne yazık ki Türkiye’deki betonlaşma sürecinden oldukça etkilenmiştir. Tıraşlanan dağ yamaçlarına otel ve ev inşaatları hızla devam etmektedir. Bodrum’un simgesi haline gelen beyaz Bodrum yapılarını bu inşaatlar oluşturmaktadır. Lüks oteller, villalar, turistik tesisler bu kıyı şeridinde bulunmaktadır. Betonlaşmaya rağmen deniz son derece temiz ve hava oldukça güzeldir. Günlük tur tekneleri ile dolu Güney kıyıları turizm tesisleri, restorantları, eğlence merkezleri nedeniyle cazip bir uğrak noktasıdır. Renkli gece hayatına ulaşmak için Bodrum kiralık tekne fiyatları ile seçmiş olduğunuz teknenizin rotası buraya doğru yönlendirebilirsiniz.

Bodrum yarımadası Güney tarafı tesisleşmenin merkezi olduğu için haliyle tekne sektörü de burada konumlanmıştır. Çekek yerleri, barınaklar, iskele ve marinalar oldukça fazladır. Teknecilerin ihtiyaç duyacakları her türlü yat malzemesi tedariği sağlayan işletmeler yer almaktadır. Bölgenin rüzgarlı olması nedeniyle Bodrum yelken yarışlarının düzenlenme bölgesidir.

Bodrum Yarımadasının Batı sahilleri ise Kuzeydeki İnce burun ile Güneyde Hüseyin Burnu arasında kalan kıyı şeridinden oluşmaktadır. Dağlar kıyı şeridine doğru dik ve keskin bir şekilde uzanır. Şiddetli rüzgarlar nedeniyle denizler oldukça dalgalıdır. Yeterli tekne seyri ve yelken tecrübeniz yok ise bu bölgeye gitmemenizi tavsiye ederiz. Seyir açısından oldukça dikkat ve tecrübe gerektiren bir bölge olduğu için tecrübeli denizcilerin gitmesi uygun olacaktır.

Bodrum aynı zamanda önemli bir mavi tur destinasyonudur. Bu nedenle guletlerin rotalarında yer alan en önemli bölgelerden biridir. Motor yat imkanları da oldukça fazladır. Büyük Bodrum yarımadasını en hızlı şeklide keşfetmek için motor yat kiralamak en mantıklı yol olacaktır. Lüks motor yatlarımızda vip hizmet veren mürettebatımız sizlere lüks ve konforu sunacaklardır. Motor yat ücretleri diğer tekne modellerine göre yüksektir. Motor yatlar için en uygun Bodrum kiralık tekne fiyatları hizmetlerinden yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmak uygun olacaktır.

Bodrum kiralık tekne fiyatları
Bodrum kiralık tekne fiyatları

Bodrum’daki Marinalar

Bodrum’da 3 marina tekne sahipleri ve kiralık tekne ile seyir yapan tatilcilere hizmet vermektedir. Bodrum şehir merkezinde bulunan Milta Bodrum Marina, Turgutreis D-Marin Marina ve Yalıkavak Marina teknik altyapıları ve modern imkanları sayesinde Türkiye’deki tekne sektöründe popüler marinalar arasında yer almaktadır.

Milta Bodrum Marina, Bodrum Kalesi’nin tam karşısında şehir merkezinde, şehrin kalbinde yer almaktadır. Tıpkı Marmaris Netsel Marina gibi tam bir şehir marinasıdır. O nedenle ulaşımı kolay ve imkanları fazladır. Denizde 425 tekne ve karada 30 tekne kapasitesine sahiptir. Bir yanında Bodrum’un renkli dünyası, diğer yanında Ege’nin cennet koyları ile bir şehir içi marinası niteliğindeki Milta Bodrum Marina’da en küçük boydan süper yatlara kadar her boyutta tekne güvenle barınabilmektedir. Milta Bodrum Marina ayrıca Mavi Bayrak ve 5 Altın Çıpa ödülü sahibidir. En uygun Bodrum kiralık tekne fiyatları ile seyir yapan misafirlerimiz ve tekne sahipleri için en profesyonel ve modern şekilde hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

Turgutreis’de bulunan D-Marin Marina ve Yalıkavak’da bulunan Yalıkavak Marina, yat kulüpleri, beach kulüpleri, duty-free alışveriş merkezleri, helikopter pistleri, şık butikleri, galerileri, restoranları ve otelleri ile denizcilere oldukça lüks hizmet vermektedirler. Dünyada marka haline gelmiş marinalar arasında yer almaktadırlar.

Book2sailing firması olarak filomuza ait bazı tekneler Milta Bodrum Marina’da bulunmaktadır. Mürettebatlı Lagoon 45 ve 62 teknelerimiz burada bağlı bulunmaktadır. Acentesi olduğumuz diğer firma filolarında yer alan tekneler de bu 3 marinada bağlı bulunmaktadır. Bodrum’dan başlayacağınız bir tekne turu için bölge ofislerimizdeki ekiplerimiz sizleri karşılayacak ve check in-check out gibi her türlü işlemlerde en iyi şekilde hizmet vereceklerdir.

Kaptanlı ve kaptansız tekne modellerimizden size en uygun olanını seçmek, rota hakkında bilgi almak, Bodrum kiralık tekne fiyatları bilgisi almak ve mutlu bir tekne tatili geçirmek için tek yapmanız gereken uzman ekibimize ulaşmak olacaktır. Kendinizi uzman ekibimize bırakın ve tatilinizin tadını çıkartın. Bodrum’u lüks katamaranlarımızla keşfetmek isterseniz Bodrum kiralık tekne yazımızdan gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.