7/24 Destek +90 538 211 45 67
Fethiye gulet kiralama

Fethiye Gulet Kiralama Fiyatları

En iyi Fethiye gulet kiralama fiyatları ile Fethiye’nin eşsiz doğasını, turkuaz rengi denizinden izlemek, bakir koylarını keşfetmek, muhteşem plajlarına denizden ulaşmak ister misiniz? Bu soruya kim hayır diyebilir ki? Siz de evet diyenlerdenseniz Fethiye’nin tüm bu olağanüstü güzelliklerine şahit olmak için Fethiye gulet kiralama hizmeti alarak dilediğinizce yat tatili yapabilirsiniz. Fethiye ve çevresinde ki beldelerde birçok Fethiye gulet kiralama seçeneği bulunmaktadır. Firmamız misafirlerimizin yapacakları tekne tatilinden beklentileri, talepleri ve seyahate katılacak kişi sayısına göre uygun gulet tekne seçme konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Fethiye gulet kiralama fiyatları içinde, mavi tur yolculuğunda hizmet veren kaptan ve mürettebat ücretleri dahildir. Mürettebat kabinleri, misafir kabinlerinden tamamen ayrı yerdedir. Mavi tur programları için genellikle özel tekne kiralama hizmeti tercih edilmektedir. Özel turlarda tekne tamamen hizmet ettiği grup ve kişilere aittir. Rota konusunda müşteri karar verse de güvenlik açısından kaptan gerekli durumlarda güzergah değişikliği yapabilmektedir. Yemek listesi, malzeme listesi müşteri tarafından belirlenmektedir. Talep doğrultusunda ekstra ücretle aşçı da seyahate eşlik edebilmektedir. İstenilen koya ve plajlara çıkma, açık denizde demir atma, istenilen limanda geceleme gibi kararlar tamamen müşteriye aittir. Genellikle arkadaş grupları, çiftler ve aileler özel Fethiye Gulet Kiralama hizmetini tercih etmektedirler.

Fethiye Gulet Kiralama Fiyatları – Gulet Nedir?

Neden özellikle Gulet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunun için guletler hakkında bir bilgilendirme yapalım.

Gulet tekneler, ahşap, motorlu ve yelkenli geleneksel mimari ve teknikte inşa edilen teknelerdir. Hem kıyı şeridine yakın hem de uzun deniz yolculuklarında en çok tercih edilen tekne türüdür. Oldukça konforlu ve güvenilir guletler ile sorunsuz bir mavi yolculuk geçirmek kaçınılmazdır.

Günümüzde mavi tur yolculukları için en çok gulet tekneler tercih edilmektedir. Standart gulet tekneler, yuvarlak kıçlıdır. Kabinler ve güneşlenme güvertesi teknenin ön tarafında bulunmaktadır. Kapalı alanda, kabinlere açılan bir salon ve bu salonda yemek masası vardır. Teknenin teknik odaları kıç tarafında bulunmaktadır. Gulet tekneler 15 ile 55 metre arasında büyüklüktedirler. 2 kişilik tek kabinli guletlerden 6-8 kabinli 25 – 30 kişilik guletlerde bulunmaktadır.

Fethiye gulet kiralama
Fethiye gulet kiralama

En iyi Fethiye gulet kiralama fiyatları ile sunduğumuz guletler için standart guletler dışında aynakıç ve tirhandil guletlerde kullanılmaktadır. Aynakıç guletlerin kıç tarafı yüksek ve köşelidir. Kıç tarafında süit kabin bulunmaktadır. Motorlu ve yelkenli aynakıç guletlerin farkı tasarımıdır. Genellikle ultra lüks bir yolculuk geçirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Tirhandil gulet tekneler ise sivri kıçlıdır. Ortalama uzunlukları 15, 20 metredir ve genellikle yelkenli tutkunlarının tercihlerinden biridir. Diğer gulet tipleri kadar uzun olmasa da kabinler aynı büyüklük ve konfora sahiptir.

Fethiye gulet kiralama fiyatları ile en ideal tekne ile mavi tura çıkacak kişiler için her türlü ihtiyacı karşılayacak donanım bulunmaktadır. Ultra lüks modern guletler, ekonomik guletler gibi farklı dizaynda tasarlanmış gulet tekneler müşterilerin tercihine göre seçenekler sunmaktadır. Standart bir gulette tüm kabinlerde wc, duş, yatak, dolap, şifonyer bulunmaktadır. Salonda yemek masası, koltuk takımı, tv, müzik sistemi yanı sıra talep üzerine ekstra lüks ekipman ve donanımlar da eklenebilmektedir.

Gulet Kiralama Fiyatları

Fethiye gulet kiralama tercih edenler için başka bir seçenekte kabin kiralamaktır. Çok daha ekonomik bir seçenektir ve ne kadar belli bir programa bağlı kalınsa da keyifli bir tatil yapılabilmektedir. Her ne kadar içinde bulunduğumuz covid 19 pandemisi için riskli bir seçenek olsa da normal zamanlarda tercih edilen seçeneklerden biridir.

Fethiye gulet kiralama hem konforlu hem de güvenli bir mavi yolculuk için ideal bir seçenektir. Gulet teknelerde telsiz sistemi, Mobil telefon, yangın söndürücü, can yeleği, bot, ilk yardım malzemeleri, navigasyon sistemi gibi güvenlik ekipmanları bulunmaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında Fethiye kiralık gulet konusunda tereddüt etmeyeceğinizi düşünüyoruz. Fethiye’nin birbirinden güzel koylarını, plajlarını, yeşil ile mavinin iç içe geçerek oluşturduğu muhteşem manzaraları görmeye hazırsanız hemen Fethiye gulet kiralama rezervasyonu yaptırmanızı öneriyoruz. Ayrıca mavi tur rotanıza Yunan Adaları’nı da ekleyebilirsiniz. Pasaport ve vizeniz olduğu müddetçe dilediğiniz ülkenin limanlarına yanaşabilir, kıyıya çıkarak yeni yerler görmenin keyfine varabilirsiniz.

Fethiye, yaz aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Otel tatili kadar tekne tatilini tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Bu yüzden tatil programınızı ne kadar erken planlarsanız Fethiye gulet kiralama fiyatları konusunda sıkıntı yaşamazsınız.