7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris kiralık motoryat

Marmaris Kiralık Motoryat

Marmaris kiralık motoryat modellerimiz ile Marmaris koylarında lüks tatilin tadını çıkartın. Her bütçeye uygun motoryat modellerimiz lüks donanımları ve profesyonel mürettebatı ile sizleri bekliyor. Rezervasyon ekibimiz talebinize en uygun tekneleri en kısa sürede size iletecektir. Tur günü ise bölgedeki personelimiz sizi karşılayacak, her konuda yardımcı olacaktır. Profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş mürettebatımız sizlere konforlu bir tatil yaşatacaktır. Motoryatların hız avantajları sayesinde koylar arasında yer değiştirmek çok daha kolaydır. Kaptanlarımız kiralama sürenize en uygun rotayı çizeceklerdir. Aşçı ve hosteslerimiz deniz üzerinde lüks otel tatili benzeri bir servis sunacaklardır.

Ege ve Akdeniz’in birbirine bağlandığı noktada, adeta cennetten bir köşedir Marmaris. Yemyeşil dağların, masmavi denizlerle uyumu, el değmemiş bakir koyların nefes kesen güzelliği ile Türk motoryat turizmin kalbidir. Yerli ve yabancı birçok turist, Marmaris kiralık motoryat hizmeti alarak tüm bu güzelliklerin keyfini çıkarmaktadır. Farklı kapasitelerde motoryatlar ile mavi tura çıkılabilmektedir. Tekne seçimi tamamen müşterilerin beklentilerine, zevklerine ve sayılarına göre belirlenmektedir.  Marmaris kiralık motoryat hizmeti veren firmamız en uygun tekneyi seçme konusunda misafirlerimize danışmanlık hizmeti de vermektedir. Filomuzda ultra lüks teknelerden, ekonomik, standart teknelere kadar her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır.

Marmaris Kiralık Motoryat – Marmaris Mavi Tur Rotaları

Mavi Yolculuk denince akla ilk gelen yerlerden biridir Marmaris. Yerli ve yabancı motoryatların demirlediği farklı kapasitelere sahip marinaları ile ünlüdür. Marmaris kiralık motoryat ile limandan çıkıp kuzey yönüne ilerleyen Mavi Tur rotasında muhteşem manzaralara sahip koylar karşılar deniz yolcularını.  Çam ağaçları ile çevrili, girintili çıkıntılı bu koyların berrak sularına atlamak, doyasıya yüzmek, bol oksijen ve iyot solumak adeta huzur vermektedir yatçılara.

Marmaris kiralık motoryat
Marmaris kiralık motoryat

Marmaris kiralık motoryat ile Sedir Adası, İncekum Plajı, İçmeler Plajı, İztuzu Sahili, Turunç Plajı, Amos Koyu, Baklabükü Koyu, Kumlubük Plajı, Çiftlik Koyu, Gebekse Koyu, Bördübet Koyu, Kız Kumu Plajı, Kızılkum Koyu, Selimiye Koyları, Akvaryum Koyu gibi doğa harikası koyları seyretmenin keyfi başka bir şeyde yoktur. Marmaris kiralık motoryat ile en çok tercih edilen Mavi Tur Rotalarından biri de Yunan Adalarıdır. Marmaris Limanından çıkış yaparak Santorini, Mikonos, İos, Naxos, Paros Adaları’nı, Kos, Simi, Nisiros Adaları’nı ve Rodos Adası’nı kapsayan bir mavi tur, hem yeni yerler görmek, farklı kültürlerle tanışmak, hem de muhteşem manzaralara tanık olmak oldukça keyifli olmaktadır. Yunan Adaları turu için pasaport ve vize gereklidir.

Marmaris kiralık motoryat hizmeti veren teknelerde kişi sayısı ve ihtiyaca göre tüm donanım olanakları bulunmaktadır.  2 kabinden başlayarak değişik sayıda kişiyi ağırlayabilecek kapasitelerde tekneler vardır. Tuvalet, duş, güneşlenme güverteleri, konforlu iç ve dış mekan yaşam alanları, tam teçhizatlı mutfak bulunmaktadır. Yemekler teknenin aşçısı tarafından hazırlanmakta ve mürettebat tarafından servis edilmektedir.

Marmaris Motoryat Kiralama Seçenekleri

Kaç kabin, neler dahil, rotalar, bütçe, hangisi sizin için daha uygun? Hangisi tatil beklentinizi daha iyi karşılıyor? Hangisi bütçenize daha uygun? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar, kusursuz bir deniz yolculuğu yapmanız açısından oldukça önemlidir. Tekne türü ve modellerini tek tek incelemekte fayda olacaktır.

Konforlu yaşam alanlarına sahip motoryatlar, mavi yolculuklar için en çok tercih edilen teknelerdir. Lüks, delüks ve ekonomik motoryat seçenekleri oldukça geniştir. Mavi yolculuk ve kıyı şeridi gezilerinde rahat edeceğiniz tekne tipidir. Hızlı, manevra kabiliyeti yüksek, geniş ve ferah alanlara sahiptirler. Marmaris kiralık motoryat seçenekleri hızları, tasarımları ve lüks hizmetleri ile dikkat çekmektedirler. Kalabalık gruplar, çiftler, aileler için farklı kapasitelerde modelleri bulunmaktadır.  Geniş kamaraları sayesinde otel konforunu aratmamaktadır. Seyir halinde iken sallanma olmadığı için deniz tutması gibi sorunlar yaşatmamaktadır.

Günümüzde motoryat ile deniz tatilinin en büyük avantajı Covid 19 riskinden uzak olmasıdır. Malum kalabalık ortamlardan kaçınmak gerekiyor. Bu durumda en mantıklı seçim yat kiralamaktır. Özgürce tatil geçirmek, rotadan yemek seçimine kadar tüm seçenekleri değerlendirme ve seçme ayrıcalığı bulunmaktadır. Gece gündüz demeden denize girme, açık denizlerde yüzmenin keyfini yaşama, gerektiğinde misafir ağırlama, yıldızları seyrederek uykuya dalma, masmavi sulara uyanma, su sporları yapma, istenen her yerde demir atma imkanları sunmaktadır. Bu güzelliklere diğer tekne seçenekleri ile ulaşmak için Marmaris kiralık tekne yazımızdan bilgi alabilirsiniz.