7/24 Destek +90 538 211 45 67
atina kiralık katamaran

Atina Kiralık Katamaran

Book2sailing güvencesiyle Yunanistan’ın güzelliklerle dolu başkentini talebinize en uygun Atina kiralık katamaran modelleri ile keşfedin. İster kaptansız isterseniz de mürettebatlı katamaran modelleri ile Yunanistan koylarını keşfedin ve unutulmaz tatil anıları biriktirin. Uzman rezervasyon ekibimiz sizlere en uygun modelleri sunacaktır. Siz sadece bize ulaşın ve her şeyi bize bırakın.

Ege Denizi ile çevrili mavi yolculuğun nabzının attığı bölgelerden biri olan Atina’da Atina kiralık katamaran ile eşsiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Unutulmaz bir tatil, eşsiz güzellikteki koyları ve kıyıları tanımak için en iyi seçeneklerden biri katamaran kiralamaktan geçiyor. Pek çok firma yüzden fazla kataraman bulundurur. Aynı zamanda müşteriye önem veren kataraman hizmeti sağlayan firmalar, isteklerinizi dinler ve sevdiklerinizle asla unutamayacağını bir tatil için ideal ortamı sağlamada yardımcı olur.

Öncelikle yat konusunda bir tecrübe veya bilginiz yoksa katamaran nedir sorusunu sormak daha mantıklı olacaktır. Aslında katamaranların birbirine bağlı iki tekneden oluştuğunu söylemek yanlış olmaz, bu açıdan katamaranların iki katı vardır. Bu sayede katamaran gezileri diğer teknelere göre çok daha stabildir. Mavi denizlerde dilediğiniz rotaya yolculuk için katamaran kiralamak oldukça mantıklı bir seçimdir.

Ayrıca katamaranlar, yelkenlilere göre daha fazla yaşam alanı sunmaktadır. Öte yandan, bu tip bir tekne son derece hafiftir. Gerçekten de katamaranların manevra kabiliyetinin yüksek olduğunu bilmek, kataramaran seçme olasılığınızı arttıracaktır. Tam donanımlı yelkenleri ile seyahat konforu da vaat eden katamaranlar, yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek yegâne deniz araçlarından biridir. Atina kiralık katamaran hizmetinden faydalanarak tatillerinizi ölümsüz anılara dönüştürebilirsiniz.

Atina Kiralık Katamaran Avantajları

Atina kiralık katamaran hizmetleri en sık tercih edilen hizmetlerden biridir. Atina’da eşsiz bir deniz yolculuğu söz konusu olduğunda, birçok yat kiralama seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Pek çok katamaran firması geniş bir filoya sahiptir ve tüm ihitiyaçlar karşılanır. Bu noktada Atina kiralık katamaran, diğer seçeneklere göre farklı özelliklere sahip olduğunu vurgulamak gerekir. Bu doğrultuda katamaran kiralama seçeneklerini kullanarak elde edebileceğiniz avantajları şöyle sıralamak mümkündür:

  • Diğer araçlara göre katamaranlar daha hafif ve dolayısıyla daha hızlıdır. Bu, tatilinizi daha geniş bir rotaya yayar ve birçok koy ve limanda durmanıza izin verir.
  • Hız açısından tatmin edici performansın yanı sıra katamaran kiralama seçenekleri oldukça ekonomiktir.
  • Ek olarak, katamaran kiralama hizmeti, Atina yolculuk güzergahınızı planlamanıza olanak tanır.
  • Son derece uygun fiyata hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek istiyorsanız katamaran kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca katamaranların çoğu oldukça lüks ve konforludur. Bu elbette anlaşma yapılan firmaya göre değişiklik gösterir.
  • Yeterli tecrübeye sahipseniz, katamaranları mürettebatsız da kiralayabilirsiniz.
  • Kiralık katamaranlar aile ve sevdiklerinizle geçireceğiniz muazzam bir tatilin yegâne anahtarıdır.
  • Katamaranlar geniş yaşam alanları sayesinde sizlere deniz üzerinde otel konforu sağlar. Mutfak, salon kısımları kabinlerden tamamen ayrıdır. Misafirlere çok daha özel yaşam alanları sunar. Güverte üzerinde yürüme, güneşlenme alanları bir monohull tekneye göre oldukça fazladır. Ön güvertede bulunan fileler dalgalar üzerinde eğlenceli bir seyir imkanı sunar.
Atina kiralık katamaran
Atina kiralık katamaran

Atina Katamaran Fiyatları

Atina kiralık katamaran seçeneklerindeki fiyat skalası firmadan firmaya ve kiralama süresine göre değişiklik gösterebilir. Deniz turizmi sektöründe son yıllarda yükselen trendlerden biri katamaran kiralama olmuştur. Bu noktada geniş ve lüks katamaran filoları sizlere profesyonel bir hizmet sunabilmektedir. Firmaların sunduğu profesyonel kadrolar tatilinizi en iyi şekilde yaşamanız için size hizmet vermek için özel olarak eğitilirler. Kiralama yapılırken araçların bakımlarının düzenli bir şekilde yapılıp yapılmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Olası aksiliklerde tatilinizin bölünmesi ve zamanınızdan gitmesi kötü bir deneyime neden olacağından katamaran kiralamadan önce firmaları iyice araştırmanız önerilir.

Kendi filomuzdaki tekneleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Acentesi olduğum diğer firma tekneleri için ise en iyi acente fiyatlarını alarak sizlere iletiyoruz. Fiyatlar tekne tipine, yaşına ve hizmet türüne göre değişmektedir. Lüks katamaranlarda her şey dahil sistemi olarak da hizmet verilebilmektedir.

Atina kiralık katamaran fiyatları çoğu şirkette haftalık olup, firmaların sigorta, katamaranlar için giriş ve çıkış limanları ve diğer tüm masraflar dahildir. Bu nedenle seçeceğiniz katamaranın büyüklüğü, kabin sayısı ve benzeri değişkenler kiralama fiyatı üzerinde son derece etkili olduğu için fiyatlar hakkında doğru bilgi almak için çeşitli kiralama seçeneklerini inceleyebilir ve firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Ancak bu noktada bir hatırlatma yapmakta fayda var: katamaranlar yüksek süratte seyretmezler, bu nedenle diğer teknelere göre daha düşük yakıt tüketimi ile yol alabilirler, bu nedenle katamaranların kiralama fiyatlarının diğer teknelere göre nispeten daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Bu onların büyük manevra kabiliyeti ile hareket etmelerini sağlar. Aynı zamanda yakıt tüketimini en aza indireceğinden daha ekonomik bir seçenektir. Katamaran kiralama fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için firmalarla konuşabilirsiniz.

Atina kiralık katamaran hizmetinden faydalanmadan önce planlamanızı iyi yapmanız gerekir. Haftalık kiralama veya daha uzun süre kiralamalar daha uygun fiyatlara denk gelecektir. Bu nedenle sürenizi en başından belirlemelisiniz. Eğer lisansınız yoksa firmalar site kaptan ve mürettebat hizmeti sunacaktır. Bu da ek ücrete tabi tutulmaktadır. Firma seçimi aceleye getirilmemelidir ve her şey ince ayrıntısına kadar planlanmalıdır. Yunanistan hakkında farklı bilgiler için Yunanistan kiralık katamaran yazımıza bakabilirsiniz.

Uzman rezervasyon ekibimiz, tur bölgesindeki teknik ekibimiz günün her saati en mutlu tekne tatilini geçirmeniz için hizmetinizdedir. Turunuz boyunca her türlü soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.