7/24 Destek +90 538 211 45 67
Kos kiralık yelkenli

Kos Kiralık Yelkenli

Yunan adaları arasında yer alan Kos eşsiz doğa güzelliği, tarihi ve kültürü ile sizleri bekliyor. Kos kiralık yelkenli ile bu eşsiz güzelliği keşfetmenin avantajını elde edebilirsiniz. Plajları, samimi insanları, doğası ile kendine hayran bırakan Kos adası Yunan adalarının incisi olma özelliğine de sahiptir.

Mavi yolculuğa çıkmanın ideali olan yelkenli kiralama hizmetini uzun vadeli ya da kısa vadeli olarak tercih edebilirsiniz. Kos kiralık yelkenli ile daha planlı bir tatil yapmanın ayrıcalığını edinirken aynı zamanda hesaplı bir seçime yer açmanız da mümkün olur.

Kos Kiralık Yelkenli – Kos Adası Gezilecek Yerler

Mavi yolculuğa çıkarak Kos adasını gezmeniz yelkenli kiralama hizmeti ile kolaylıkla edinilebilmektedir. Kos adasının tarihi gezi yerlerinden sahillerine kadar birçok noktası sizde ayrı bir hayranlık uyandıracaktır.

Kos kiralık yelkenli hizmetini alarak ulaştığınız adada birçok noktayı gezerken hem tarihsel geçişleri görmeniz mümkün olacaktır. Adanın adeta simgesi olan Hipokrat ağacının yanında yer alan Hasan Paşa Cami ve Defterdar Camileri Osmanlı tarihinin izlerini de keşfetmenizi sağlayacaktır.

Kos adasında şövalyeler kalesi, ilk sağlık merkezi kabul edilen Asklepion, Roma Evi Müzesi, plaka ormanı, zia köyü, Agia İoannis tapınağı, aspri petra mağarası gibi birçok yeri gezebilirsiniz.

Birçok farklı güzelliği bir arada yaşatan Kos Adası lagada, paradise, markos, mastichari, tigaki, therma, marmari gibi ve daha birçok plajı ile de tatilinizi geçirmenize destek sunuyor. Çabuk derinleşmeyen bir sahile sahip olan Kos aynı zamanda sahilinde inci kumunu da sizlere sunuyor.

Kos kiralık yelkenli hizmetinden yararlanarak Kos adasını bu eşsiz güzelliklerini dilediğinizce yaşayabilirsiniz. Kiralık yelkenli seçimlerinizi yaparak detaylı araştırma yapmanız ve ihtiyacınıza en uygun özellikleri sunan Kos kiralık yelkenli hizmetini almanız önerilir.

Kos Kiralık Yelkenli Avantajları

Kos kiralık yelkenli tercihlerinde farklı yelkenli seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ekonomik yelkenliden lüks yelkenli tercihlerine kadar uzanan listede farklı kamara sayısı da yer almaktadır. Yelkenli seçimlerinde bu denli seçimin olması ise ihtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan tercihi kolaylıkla yapabilmenize de olanak tanımaktadır.

Kos yelkenli avantajları arasında mavi yolculuğa çıkmanın ve hayalinizdeki tatili yapmanın da ayrıcalığını edinebilirsiniz. Sevdikleriniz ile unutulmaz bir tatili gerçekleştirirken yolculuğunuzun her anında farklı bir ambiyansı yaşamanız da mümkün olur.

Konforlu ve kendinize ait olan bir yelkenli ile yapacağınız Kos adası seyahatinizde muhteşem anları yaşayabilirsiniz. Yelkenli yolculuğunuz sonrasında adanın tarihi ve kültürel güzelliklerini gezmenin yanı sıra sahillinde zaman geçirmenin ve dinlenmenin de keyfini sürebilirsiniz.

Kos kiralık yelkenli
Kos kiralık yelkenli

Kos Yelkenli Hizmeti Nasıl Alınır?

Yunan adaları arasında yer alan Kos’ a yapacağınız yolculukta yelekli kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizde ile unutulmaz anları yaşamanın avantajını elde ederken hem dinlenirken hem de keyif yapacağınız hem de hesaplı bir tatile de sahip olabilirsiniz.

Kos yelkenli hizmeti alırken kaptanlı ya da kaptansız olarak seçim yapabilirsiniz. Konforlu bir tatil imkânını edinmenizi sağlayacak olan Kos yelkenli hizmetinde bazı detaylara dikkat ederek seçim yapmanız önerilir. Kaptanlık ehliyetinin yanı sıra deneyiminizin olması kaptansız kiralama için önem taşımaktadır. Henüz bir deneyiminiz yok ise kaptanlı kiralama hizmetinden faydalanmanız tavsiye edilir.

Kos kiralık yelkenli tercihleri arasından seçim yaparken seyahat edecek olan kişi sayısına dikkat ederek buna göre yeterli kamara olup olmadığına yer açmanız tatiliniz için önem taşır. Günlük kiralamadan haftalık ve daha uzun vadeli kiralamaya kadar seçimler bulunmaktadır.

Kos yelkenli kira süresi seçimini tatil planınıza göre belirleyebilirsiniz. Yelkenli seçimlerinde iç donanımdan derinlik göstergesi ve wc banyo alanlarına kadar her bir detayı incelemeniz yolculuğunuzun daha sorunsuz gerçekleşmesi için önem taşır. Hizmetten yararlanırken bu detaylara dikkat ederek tatilinizi gerçekleştirmenin de güzelliğini edinebilirsiniz.

Kos yelkenli hizmeti avantajından yararlanmak için öncelikle ihtiyacınıza hitap eden özelliklere yelkenlinin sahip olup olmadığını araştırmanız son derece önemlidir. Kiralama hizmet süresi de tatiliniz için önem taşımaktadır. Gerçekleştireceğiniz mavi yolculuk için kaptanlı ya da kaptansız olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı kamara sayısı ve büyüklüğe sahip olan yelkenliler aynı zamanda ekonomik seçimin yanı sıra lüks olan tercihlere de sahip olarak kiralanmaktadır. Kos kiralık katamaran modelleri ile de farklı bir mavi tur deneyimi yaşayabilirsiniz.