7/24 Destek +90 538 211 45 67
göcek kiralık tekne seçenekleri

Göcek Kiralık Tekne Seçenekleri

Her bütçeye uygun Göcek kiralık tekne seçenekleri ile Türkiye’nin cennet koylarında unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi yaşayın. Göcek, Akdeniz’in en nadide incilerinden biridir. Muğla iline bağlıdır. Muğla Göcek arası 98 kilometre olup yaklaşık bir saatlik bir otomobil yolculuğu ile kolayca ulaşılabilinir. Doğusunda kalan Fethiye ilçesine bağlıdır ve batısında Dalaman ilçesi ile komşudur. Karayolu ulaşımının yanı sıra Dalaman Havaalanı üzerinden havayolu ile kolayca ulaşılabilir.  Ayrıca komşu ilçelerden deniz otobüsü, kiralık tekneler ile de keyifle ulaşma olanakları vardır. Her biri cennetten bir parça içeren koyları, yatçık açısında da son derece popüler olup Göcek kiralık tekne ve yatların daimi uğrak yerlerdir. Birçok mavi tur veya özel tekne turlarının önemli uğrak yerlerindendir.

Göcek, birbirinden eşsiz koylarının doğal güzellikleri kadar tarihi kalıntıları ile de çok beğenilen bir yerdir. Göcek kiralık tekne seçenekleri ile keşfedilecek sayısız koy bulunmaktadır. Tarihi kalıntılar için yakınlarındaki Kayaköy ve Tlos özellikle dikkat çekicidir. Doğal güzellikler içinde en başta yer alan eşsiz koyları sadece ülkemizin değil dünya çapında turistlerin ilgi odağıdır. İnlice Plajı, Sarıgerme Plajı, İncirli koy, Bedri Rahmi Koyu, Göbün Koyu, Boynuzbükü Koyu, Kleopatra Hamamı Koyu, Sarsala Koyu Domuz ve Tersane adaları daha ilk nefeste sıralayabileceğimiz doğa harikalarıdır.

Göcek tam olarak sakinlik ve huzur dolu bir tatilin merkezidir. Özellikle kentlerde yaşayan ve trafikten, şehrin boğuculuğundan, iş hayatının yarattığı streslerden kopmak ve kafayı dinleyebilmek amaçlı olarak sakin bir dinlenmeyi tercih edenlerin tercih ettiği bir yerdir. Sizde bu türden stresten uzaklaşabilmek, yeşile, maviye, doğanın saf haline kendinizi atmak istiyorsanız doğru adres Göcek olacaktır.  Göcek tatilinin en heyecan veren ve rüyaları süsleyen şekli Göcek kiralık tekne seçenekleri olanaklarından faydalanma rüyasıdır. Belli bir bütçeyi sağladığınızda hayatınızın tatilini burada yapabilirsiniz. Göcek kiralık tekne seçenekleri ile Mavi Yolculuk veya yakın çevre turları cennete adım atarsınız. Güneş, yeşil, mavi, arada tatlı esintiler, gecenin yıldızlar atındaki ihtişamını tam olarak ancak bu yolla mümkün olabilir.

Göcek Kiralık Tekne Seçenekleri – Göcek Hakkında

Göcek yerli yancı birçok tur ve şahsi tekne ve yatların en önemli uğrak yerlerinden biridir. Mavi Turlar veya kiralık tekneler ile yapılan eşsiz gezilerin olmazsa olamaz denilecek yerlerinden biridir. Aynı zamanda yeni bir turun veya tekne kiralamanın da başlangıç noktası olabilir. Göcek kiralık tekne için birçok seçeneklere ve kiralama yapan tur ve organizasyon şirketlerine ulaşabileceğiniz bir yerdir. Göcek kiralık tekne seçenekleri ile yapacağınız turlar için ailenizin veya grubunuzun büyüklüğüne göre değişik boy ve kapasitede kiralık tekne bulabilirsiniz.  Bulacağınız tüm Göcek kiralık tekneler her şeyden önce yetki belgesi bulunan bir kapatan ile sizlere hizmet vermektedir. Yasa ve güvenlik nedeni ile yetki belgeli gerçek bir kaptan bu geziler için zorunludur.

Göcek kiralık tekne seçenekleri
Göcek kiralık tekne seçenekleri

Genelde Göcek Marinada başlayan Göcek kiralık tekne turlarında daha az donanımlı nispeten küçük tekneler kiralayarak günlük çevre turları yapabilirsiniz. Bu tekneler ile Göcek ve çevresinde seçtiğiniz koylara ekonomik olarak günübirlik turlar yapmak mümkündür. Şüphesiz işin en tercih edilen şekli teknede geceleme olanağı sağlanan ve birkaç gün ile haftalı veya dilediğiniz zaman boyunca yapılabilecek turlardır. Bu tür turlar için Göcek kiralık tekneler daha donanımlı teknelerdir. Bu teknelerde kişi sayısı ve ihtiyaca göre 2 wc ve 2 kabinden başlayarak değişik sayıda kişiyi konuk edebilecek kapasiteler vardır. Şüphesiz yemek hazırlama için mutfak olanağı, duşlar, güneşlenme güverteleri, yüzme için kolaylıklar sağlayan tertibatlar gibi temel tüm donanım olanakları sizlere sağlanmaktadır.  Yatma, yemek, hatta her şey dahil olabilen bu turlarda sanki kendi teknenizdeymiş gibi rahat edeceksinizdir. Yemekler teknenin aşçısı tarafından hazırlanır ve gece dilediğiniz içkiniz ile keyifli sohbetler sizleri bekler. Mavinin en özel tonlarında yüzersiniz. Bir cennet koydan diğerine geçer ve programınıza göre burada kalabilir, geceleyebilirsiniz. Ertesi gün bir diğer cennet koyda alırsınız soluğu.

Göcek kiralık tekne seçenekleri ve turları ile en çok tercih edilen turların başında Göcek ve yakın çevresindeki koylar gelmektedir. Bu koylardan en bilinenleri Boynuzbükü Koyu, 12 Adalar olarak bilinen koylardan biridir.  Ulaşımı genelde deniz yolu ile yapıldığından oldukça sakin bir koydur. Bir restoranı da vardır. Bedri Rahmi Koyu bir diğer tercih edilen koydur. Koyun küçük iskelesi sezonunda tamamen dolu olabilir.  Asıl ismi Taşyaka koyu olan bu koyda değerli sanatçımız Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun kayalara yaptığı balık resminde sonra Taşyaka koyu bu değerli sanatçınızın adı ile anılmaya başlanmıştır.

Kiralık Tekne Seçenekleri – Neden Biz?

Sailcharterturkey ve Book2sailing, tekne charter ve turizm alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Türkiye ve yurtdışında, charter sektöründe popüler olan firmaların bölge müdürlüklerini yapmış yatırımcılar firmanın bünyesinde yer almaktadır. Türkiye ve dünyanın her noktasından kiralık tekne sunabilecek gücü ile firmamız, tüm taleplerinize en profesyonel şekilde cevap vermektedir.

Her türlü bütçeye uygun Göcek kiralık tekne seçenekleri ile sizlere charter hizmeti sağlamaktayız. Mürettebatlı teknelerimizde uzman kaptan ve aşçılarımız sizlerin hizmetinizde olacaktır. Bizlere günün her saati kiralık tekne talepleriniz için ulaşabilirsiniz. Kiralık motoryat için Göcek kiralık motoryat sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Katamaran, yelkenli, gulet ve motoryatlar Göcek kiralık tekne seçeneklerini oluşturmaktadır. Yelken performansı isteyen deniz severler monohull veya katamaran modellerini tercih edebilirler. Guletler ise ahşap yapıları ve geniş kabinleri ile daha doğal bir yaşam alanı sunmaktadırlar. Motoryatlar ise yüksek motor güçleri sayesinde daha hızlı manevra ve seyir sunmaktadırlar.  Rotanızı Fethiye veya Marmaris’e doğru çizebilirsiniz. Göcek Marmaris arası yelken seyri ile 5-6 saat sürebilmektedir. Fethiye ise 1.5 saat uzaklıktadır. Bir haftalık bir tur için sadece Göcek koyları bile oldukça yeterli bir rota sunabilmektedir.