7/24 Destek +90 538 211 45 67
kandiye kiralık katamaran

Kandiye Kiralık Katamaran

Girit adasının incisi Kandiye kusursuz mimarisi ve sonsuz güzelliklere sahip manzarası ile kendisine hayran bırakıyor. Kandiye, Girit adasının en büyük şehridir. Tarihi ve estetik mimarisi ile Girit’in en ilgi çeken şehirlerindendir. Şehirde yer alan büyük ticari liman birçok gemiyi misafir olarak ağırlıyor. Her sabah farklı bir güne uyanacağınız Kandiye’de tarihin izlerine rastlayabilirsiniz. Kandiye kiralık katamaran ile adanın her bölgesine kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece geçmişin izlerini çok daha yakından inceleyebilirsiniz.

Tarihi güzelliklerin yanı sıra doğal güzellikleriyle de bilinen Kandiye her yıl binlerce misafirin uğradığı noktalardandır. Yılın her mevsiminde misafir ağırlayan Kandiye, Türk, Bizans ve Venedik izlerini barındırmaktadır. Palmiyelerle çevrili olan Kandiye’de her mevsim güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle tatilcilerin tercihi olan bu şehirde Nisan ayından Ekim ayına kadar yaz mevsimini yaşayabilirsiniz. Eylül ve ekim havasında yaz sıcaklığı görülmese de adanın çeşitli bölgelerini gezmek için en iyi zamandır. Aynı zamanda otel fiyatları da daha uygun olmaktadır. Her mevsim ziyaret edebileceğiniz Kandiye’de deniz yolculuğu için ise katamaranlar size eşlik edecektir. Güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sağlayan katamaranlar deniz yolculuğu sonrası adadaki marinaları ziyaret etme şansı bulundurur. Bu sayede huzurlu bir deniz turu yaptıktan sonra istediğiniz marinada soluklanma keyfini tadabilirsiniz. Şehrin karmaşasından ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenlerin tercihi olan katamaranlar sizlere ev konforunu aratmayacaktır.

Kandiye kiralık katamaran
Kandiye kiralık katamaran

Kandiye Kiralık Katamaran Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Kandiye kiralık katamaran seçenekleri her kitleye hitap eden hizmetler barındırır. Bu hizmetler talebinize göre değişiklik gösterebilir. İster lüks tercihler yapabilir istersenizde ekonomik katamaranlar ile keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Katamaran tercihi yaparken seyahata çıkacak kişi sayısı oldukça önemlidir. Mavi tura çıkacak bireylerin rahat bir yolculuk geçirebilmesi için geniş veya daha küçük katamaran seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda yine tercihinize bağlı olarak mürettabatlı veya mürettabatsız olarakta tercihinizi kullanabilirsiniz. Kiralık katamaran tercihi yaparken bu seçenekleri göz önünde bulundurmanız yolculuğunuzu kusursuz hale getirecektir. Böylece ister tatil ister iş seyahati olsun her türlü yolculukta bu hizmetten memnun kalabilirsiniz. Kandiye şehrine yapacağınız seyahate karar verdikten sonra katamaran kiralamak için rezervasyon yapmanız önerilir. Bu sayede istediğiniz zamanda istediğiniz katamaranda keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yoğun talep gören yaz günlerinde bile herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz süre boyunca yolculuğa çıkabilirsiniz. Böylece Kandiye şehrinin masmavi denizi üzerinde sevdikleriniz ile birlikte huzurlu günler geçirebilirsiniz.

Kandiye kiralık katamaran fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Katamaranda seyahat ederken tercih ettiğiniz özellikler ve kriterler fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Katamaranda bulunacağınız gün sayısı da fiyatı etkileyen önemli bir unsurdur. Bütçenize uygun olarak çeşitli katamaran modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında ultra lüks veya ekonomik katamaran tercihi yapmak tamamen size kalmıştır. Ancak fiyatlar katamaranın içeriğine göre artış veya azalış göstermektedir. Kiralama yapılırken yolculuk yapılacak mesafe uzunluğu ve gün sayısı da fiyatta önemli bir değişiklik yapacaktır. Kandiye şehrinde yapacağınız keyifli tatiliniz için ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan katamaranlardan güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun özelliklere sahip olan katamarana tatil süresince sahip olmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Günlük veya haftalık olarak istediğiniz süre içerisinde katamaran kiralayabilirsiniz. Ancak yaz mevsimlerinde yoğunluk olması dolayısıyla rezervasyon yaptırmamanız durumunda problem yaşayabilirsiniz. Sevdikleriniz ile mutlu bir tatil geçirmek ve masmavi deniz üzerinde huzurlu bir yolculuğa çıkmak için mutlaka katamaran kiralama seçeneklerine göz atın! Kandiye kiralık yelkenli ile bambaşka bir yelken seyri.