7/24 Destek +90 538 211 45 67
Kiralık Gulet

Kiralık Gulet

Kiralık gulet yazların olmazsa olmaz tatil şeklidir. Sizlere Türkiye’ nin her bölgesinde gulet seçenekleri sunmaktayız. Haftalık ve günlük fiyatları sorabilirsiniz. Fethiye, Bodrum, Kaş, Göcek, Marmaris için gulet seçeneklerimize bakabilirsiniz. Hangi bölgede Gulet kiralamak istiyorsanız ve kaç kişi kaç kabin gulet arıyorsanız bize sorabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle yaz ayları için erken davranmanızda fayda bulunmaktadır.

WhatsApp üzerinden 0532 453 03 63 ten bizlere ulaşabilirsiniz.
Ya da direk bizi arayarak +90 532 453 03 63 nolu numaradan sorularınızı sorabilirsiniz.

Kiralık guletlerimizin en büyük avantajı diğer teknelere göre büyük olmasıdır. Ahşap olmasından dolayı size sıcak bir hava verecektir. Büyük guletlerimizin oda arasındaki mesafesi diğer teknelere göre daha uzaktır. Mürettebatımızı mümkün olmadıkça göremezsiniz. Güvertemizin geniş ve büyük olması sabahları spor yapmanıza olanak sağlayacaktır. Gulet içerisindeki ahçılarımız profesyonel olduğundan size dünya mutfağından yemekler sunmaktadır.

Kiralık gulet fiyatları, gulet özellikleri ve avantajları hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz gulet nedir öncelikle ondan bahsedelim. Gulet ülkemize özel bir tekne olup Ege ve Akdeniz bölgelerimize özgün bir tekne türüdür. Çok uzun yıllardır ülkemizde yerli üretim olarak üretilen, kendi tersanelerimizde üretilen guletler kuşaktan kuşağa aktarılarak işinde son derece usta ve profesyonel kişiler tarafından imal edilmiştir. Günümüzde Bodrum ve Fethiye bölgelerimizde birçok gulet üretimi yapan tersane bulunmakta olup farklı boyutlarda ve farklı donanımlara sahip birçok farklı türde gulet üretimi yapılmaktadır. Bu sayede farklı bütçelere uygun bir çok farklı türde kiralık gulet bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kiralık Gulet Fiyatları
Kiralık Gulet Fiyatları

Günümüzde klasik tarzda üretilen guletler büyük beğeni toplamaktadır. Ancak gelecek taleplere göre isteğe bağlı olarak farklı tasarımlarda da guletler üretilebilmekte ve kiralık gulet olarak kullanılabilmektedir. Geleneksel tarza üretilen guletler daha çok yığma ağaç kullanılarak üretilir ve bunlara klasik Bodrum guletleri adı verilir. Ancak klasik tarzın dışında özel talep ile üretilmiş olan guletlerde ise daha farklı laminasyon ve daha farklı malzemeler de kullanılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı malzemeler ve farklı teknikler kullanılarak gulet olarak üretilmiş modellerde bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekir ise çelik malzemeden üretilmiş modelleri söyleyebiliriz.

Ege ve Akdeniz kıyılarında kullanılan klasik gulet modellerinde büyük kıç güverteleri, güneşlenmeye uygun geniş güverte ve ferah kabinler tercih edilmektedir. Bu sayede deniz tatilleriniz ve mavi yolculuk turlarınız rahat, konforlu ve keyifli geçecektir.

Günümüzde kiralık gulet olarak kullanılan modeller farklı boyutlarda olabilmektedir. Yolcu kapasiteleri de boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde daha eski zamanlarda üretilen guletler ve günümüzde üretilen guletler arasındaki gelişim farkını çok rahat fark edebilmeniz mümkündür. Mavi tur olarak kullanılan modellerin boyutları on dört metre ile otuz beş metre arasında değişmektedir. Bunlara ek olarak guletler donanımları, sahip oldukları teknoloji, mutfak özellikleri, kabin özellikleri, kabin boyutları gibi bir çok farklı özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Ege ve Akdeniz bölgelerimizde yapılan deniz tatilleri ve mavi yolculuklar ortalama olarak bir hafta sürmektedir. Bu bir haftalık sürede kiralık gulet modelleri misafirlerin tüm ihtiyaç ve taleplerini son derece kaliteli bir şekilde karşılayabilecek seviyededirler. Gulet modelleri her türlü hava koşullarında güvenliğinizi sağlayabilecek olan gelişmiş radar sistemlerine sahiptirler. Ayrıca rahat, konforlu ve geniş yaşam alanları, geniş ve rahat kabinleri ile sizlere son derece kaliteli zaman geçirmenize olanak tanırlar.

Gulet Modelleri
Gulet Modelleri

Kiralık gulet araştırması yaptığınız zaman dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Yaptığınız araştırma sonucunda karşınıza çıkan kiralık guletlerin özelliklerinin dışında, tatil boyunca sizlere sunulacak olan hizmetleri, bu hizmeti veren firma hakkındaki bilgileri, tatil boyunca sizlere hizmet verecek olan personel hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde incelemeniz faydalı olacaktır. Kiralık gulet detaylara önem verilmesi gereken bir iştir. Çıkacağınız deniz tatilinin ya da turun başlama saatine, başlama limanına kadar olan tüm detayların size net bir şekilde verilmesi ve bilgilendirilmeniz çok önemlidir. Tüm bunlar baştan sonra huzurlu, keyifli bir tatil geçirmeniz açısından büyük önem taşımaktadır.  Bu turlarda yolcuların tekneye biniş ve tekneden iniş saatleri bellidir.

Nerelerde Kiralık Gulet Seçenekleri Bulabilirim ?

Ege ve Akdeniz bölgelerimizin eşsiz güzellikte, temiz ve sakin koyları, tertemiz havaya sahip ormanları, tarihi ören yerlerine sahip olması yapacağınız tatilin aynı zamanda bir kültür turu olmasını da sağlayacaktır. Bu türde bir tatil için en doğru seçenek olan kiralık gulet hizmetleri ülkemizde birçok farklı bütçeye uygun deniz tatili seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Ege ve Akdeniz bölgelerimizin yer aldıkları iklim kuşakları, sahip oldukları eşsiz meyve ve sebzeler, sıcakkanlı insanları ile tam anlamıyla bir kiralık gulet merkezidir.

Kiralık Gulet Fiyatları ve Sezon Öncesi İndirim Olanakları

Kiralık gulet çözümleri için firmamız sizin için en doğru adres olarak karşınıza çıkacaktır. Her bütçeye uygun gulet modellerimiz sayesinde sizlere en uygun alternatifleri sunabilmekteyiz. Kiralık gulet modelleri hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek, tatil detayları, sunulacak hizmetler hakkında bilgi almak gibi birçok farklı konuda bizimle iletişime geçebilir ve konusunda uzman personelimizden dilediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek masmavi sularda yüzüp, sizler için özel olarak hazırladığımız lezzetli yemekleri yiyerek huzurlu, keyifli, eğlenceli ve unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız. Kaptanımız ve mürettebat ekibimiz sizlerin rahat bir tatil geçirmesi için profesyonel hizmet vereceklerdir.

Guletler
Guletler

Gulet Tatili Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Her yıl fazlasıyla talep gelmekte ve guletlerimiz hiç boş kalmamaktadır. Kimi misafirlerimiz mavi tur demekte kimi misafirlerimiz gulet kiralamak kelimesini kullanmaktadır. Büyüklüğü, genişliği, rahatlığı ve hizmet sunumu olarak guletler çok avantajlı tatil araçlarıdır. Masmavi sularda her gün farklı bir koyda uyanacaksınız. İstediğiniz koyda denize girecek, listemizden istediğiniz yemeği seçeceksiniz. Lüks gulet modellerimizde havuzunuz dahi olmaktadır. Jet ski guletlerimizin üzerinde bulunmaktadır. Bu kadar lüks bir seyahat aracı ile kim tatil yapmak istemiz ki?

Rezervasyon yapmanız çok önemli bir konudur. Özellikle tatili önceden belli olan misafirlerimiz erken rezervasyon yaparak kiralık gulet aramalarında avantaj sağlayacaktır. Son yıllarda popülerliği artmış ve sezon başlamadan rezervasyonlar yapılmaktadır. Yabancı ve yerli misafirlerimiz yoğun olarak bölgelerimizde olduğundan son dakika gulet bulmanız zorlaşacaktır. Aynı zamanda fiyatları düşündüğünüzden daha yüksek olacaktır. Bu sebeple tatil planınız ya da tatil döneminiz belli ise kiralamak istediğiniz gulet hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hem daha fazla sizlere seçenek sunmuş olacağız hemde fiyat konusunda son dakika da yükselen fiyatlardan mağdur olmayacaksınız.

Gulet aşçısı, tipik olarak Akdeniz’de kiralama için kullanılan geleneksel bir ahşap yelkenli gemi olan guletteki misafirler için yemek hazırlamaktan sorumlu olan profesyonel bir şeftir. Gulet aşçısının rolü, misafirlere kaldıkları süre boyunca lezzetli ve besleyici yemekler sunmakla görevli oldukları için önemlidir. Gulet aşçısı menü planlama, market alışverişi, yemek hazırlama ve misafirler için yemek pişirmeden sorumludur. Genellikle Akdeniz mutfağında deneyime sahiptirler ve taze deniz ürünleri, et, salatalar ve mezeler (mezeler) dahil olmak üzere çeşitli yemekler hazırlama konusunda beceriklidirler. Aşçılık becerilerine ek olarak, bir gulet aşçısı mutfağın (mutfağın) yönetiminden ve kiralama boyunca temiz ve iyi stoklanmış olmasını sağlamaktan da sorumlu olabilir. Ayrıca menüleri planlamak ve özel beslenme ihtiyaçlarını veya tercihlerini karşılamak için kaptan ve diğer mürettebat üyeleriyle birlikte çalışabilirler. Genel olarak, gulet aşçısı, konuklara yerel mutfağı ve kültürü yansıtan lezzetli yemekler sunarak gulette unutulmaz ve eğlenceli bir deneyim yaşamalarında çok önemli bir rol oynar.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *