7/24 Destek +90 538 211 45 67
keremetli kiralık katamaran

Keremetli Kiralık Katamaran

Tatil anlayışına yeni bir soluk getiren Keremetli kiralık katamaran ile tekne ve mavi tur kültürünün tadını çıkarabilirsiniz. Yunanistan ve farklı birçok ülkede kiralık katamaran hizmetinden yararlanarak tatilinizi her zamankinden farklı şekilde yapabilirsiniz. Son yıllarda tekne ile yapılan tatil taleplerine siz de katılarak Keremetli da doyasıya eğlenebilirsiniz.

Yunanistan’da Kiralık Katamaran ile Gezilecek Yerler

Yaz tatilini geçirmek için tercih edilebilecek en güzel yerlerden birisi Yunanistan’dır. Tarihi kültürü ve doğal güzellikleriyle yaz aylarını huzurlu ve sakin geçirmek için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Akropolis Müzesi, Syntagma Meydanı, Anafiotika bölgesi gibi görülmeye değer birçok yeri bulunur. Aynı zamanda Yunanistan Keremetli kiralik katamaran tatilini yapmak için de ideal turistik bölgeleriyle tatil severlerin gönlünü kazanıyor. Birbirinden güzel koyları ve adaları sayesinde kusursuz manzaraları ortaya çıkarıyor. Yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu manzaraları sayesinde insanların beğenisini kazanır. Yunanistan’da kiralık katamaran ile yapılabilecek tatil güzergâhı şu şekilde olabilir:

Kos Adası
Valos Adası
Nikiti Adası
Corfu Adası
Haldiki Adası
Mykonos
Keremetli
Thassos Adası

Keremetli kiralık katamaran
Keremetli kiralık katamaran

Keremetli Kiralık Katamaran Tatilinin Avantajları

Thassos adası diğer Yunan adalarına göre daha fazla yeşil ve maviyi bir arada barındırıyor. Yaz aylarında cıvıl cıvıl bir ortam arıyor ve huzurlu günler geçirmek istiyorsanız, Keremetli kiralık katamaran tatilini düşünebilirsiniz. Ailecek tatil yapılabilecek bir ada olması bölgenin en büyük avantajları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Türkiye’ye yakın olması da tercih edilme nedenleri arasında sayılabilir. Adada yer alan köy evleri mimari yapıları ve estetik görüntüsüyle görülmeye değer. Tarihi yapıları da gezmek isteyenler için de ideal bölge olur. Aziz Archangel Michael Manastırını ziyaret edebilir ve Ege denizine tepeden bakan muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Adanın dört bir yanında yer alan plajlar ise katamaran ile tatil yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Thasoss plajları tesis bulunduran ve bulundurmayan olarak ikiye ayrılıyor. İki farklı ihtiyacı da karşılayan plajları sayesinde turistlerin memnuniyetini kazanıyor. Tesis bulunduran plajların bir köşesine havlunuzu atabilir ve şemsiyenizi götürebilirsiniz. O tesisin hizmetini kullanmak zorunda olmadan plajdan yararlanabilirsiniz. Plajlarda yer alan tesislerde enfes Yunan mutfağının tadına bakabilir, sıcak havalarda içinizi soğutacak güzel kokteyller deneyebilirsiniz. Keremetli kiralık yelkenli modelleri ile yelken deneyimini doruklarda yaşayın.

Gezilecek Yerler

Yaz tatillerini Keremetli kiralık katamaran ile gerçekleştirmek isteyenlere Keremetli’de gidebilecek yerleri listeledik. Dilerseniz listeye göz atarak kendi tatil rotanızı belirleyebilirsiniz! İşte sizler için derlediğimiz liste:

Aliki Beach: Adanın güneydoğusunda yer alıyor. Berraklığın ve huzurun yeri diyebiliriz. Denizi ve doğal güzellikleriyle insanların gözlerini kamaştırıyor. Kıyıdan uzaklaşırken sol tarafta yer alan taş yükseltilerin görüntüsü enfes bir manzaranın oluşmasını sağlar.

Kazaviti: “Şarapevi” anlamına geliyor. Bu köyün şarapları meşhur olduğu için kesinlikle görülmeye değer. Köy kahvesi havasında bir restorana sahip olan bu adada oğlak eti yiyerek farklı tatlı deneyebilirsiniz. Adanın ormanlık kısmında yer aldığı için yeşilin enfes manzarasının tadını çıkarabilir ve aynı zamanda treeking etkinliklerine katılabilirsiniz.

Aliki: “Tuz tavaları” anlamına gelen küçük bir balıkçı kasabası olarak biliniyor. Eski çağlardan günümüze kadar yerel mermerin nasıl nakledildiğini göstererek adanın tarihini ön plana çıkarıyor.

Limenas: Adanın merkezi olarak sayılan liman köyüdür. Canlı müziklerin ve eğlencenin olduğu bu bölge birçok turist tarafından tercih ediliyor.

Yeşilin ve mavinin enfes buluşmasını tatilinizde görmek istiyorsanız, Keremetli‘yi tercih edebilirsiniz. Tarihi, kültürü, yemekleri, şarabı ve plajlarıyla unutulmayacak bir tatil yaşayabilirsiniz. Keremetli kiralık katamaran tatili sayesinde mavi sularda sevdiklerinizle beraber unutulmayacak anılara imza atabilirsiniz. Keremetli kiralık katamaran turunuz boyunca mürettebatlı turlarda kaptanlarımız sizleri en güzel destinasyonlara ulaştıracak. Kiralık katamaran turunuz boyunca eğer isterseniz aşçılarımız sizlere eşsiz Yunan Mutfağı lezzetleri sunacak.