7/24 Destek +90 538 211 45 67
salamina kiralık katamaran

Salamina Kiralık Katamaran

Yunanistan adalarından olan Salamina yerli ve yabancı turistlerin gözde mekânları arasında yer alır. Sahil, katedral, kilise ve plajları ile çeşitli aktivitelerin yapıldığı ada eşsiz güzelliği ile sizleri karşılar. Salamina kiralık katamaran hizmeti sayesinde ada çevresini gezebilir, sevdikleriniz ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Katamaran iki tür araçla hizmet verir. Yelkenli ya da yelkensiz şeklinde adaya gelen turistlere çeşitli deneyimler sunar. Bahsedilen deniz araçları iki gövdeye sahip olduğu için kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih edilir. Rahat ve kullanışlı olması da Salamina Adasında kiralık katamaran hizmetinde artışa neden olmuştur.

Agiou Nikola Peristeria sahili turistler tarafından beğenilmenin yanı sıra katamaran ile gezilebilecek bölgelerdendir. Temiz sahili, doğası turunuzun unutulmaz anıları arasında yer alır. Bunun yanı sıra Salamina Adasında Ortodoks kilisesi olarak geçen Panagias Faneromenis adanın inançlarının bir araya toplandığı mekanlardandır. Tarihi atmosferinin yanı sıra köklü bir geçmişe sahiptir.

Salamina Kiralık Katamaran – Salamina Marinaları

Salamina kiralık katamaran deniz araçları için çeşitli marinalar bulunur. Bunun yanı sıra katamaran veya yelkenliler aracılıyla verilen hizmetlerde marinada bulunur. İlk sırada yer alan Leof Salaminos marina kiralık veya özel teknelere gün boyu hizmet verir. Marina uygun fiyatlarla aracınızın bakımını ve güvenliğini garanti altına alır. Afeteria, Salamis Yachting Club gibi pek çok marina adada araç hizmeti verir. Salamina adasının güneyinde bulunan Peristeria marina hizmetinin yanı sıra plajı sayesinde turistlerin dikkatini çeker. Şezlong ve şemsiyeleriyle plajda ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. 24 saat açık olması güvenliğin garantisini verir. Bahsedilen marina ada üzerinde bulunan köyün hemen yanında yer alır. Bu nedenle ulaşım sıkıntısı oluşmaz.

Salamina kiralık katamaran hizmeti ile dünyanın her yerinden deniz severlere hizmet veriyoruz. Ailenizle vakit geçirebileceğiniz araçlar Yunanistan’a özgü yemeklerin servisiyle oldukça hoş hatıralar bırakır. En meşhur olan Yunanistan kebabıdır. Souvlaki özgün Akdeniz yeşillikleriyle servis edilir. Et yemeklerinin yanında vazgeçilmez olan yunan salatası soğan ve feta (koyun ve keçi sütü) peynirini ön planda tutar. Salamina adasında yılbaşı akşamı yunan mutfağına ait olan kurabiyedes dağıtılır. Bahsedilen tatlı kurabiye beyaz görünümü ile kış günlerini simgeler. Bunun yanı sıra deniz ürünlerini sevenler için vazgeçilmez olan midyeli pilav eşsiz lezzetiyle hizmet verir. Titizlikle ayıklanan midyeler biber ve domates ile harmanlanır. Ardından pilav ile birleştirerek sunuma hazır hale gelir.

Salamina kiralık katamaran
Salamina kiralık katamaran

Salamina Gezilecek Yerler

Salamina kiralık katamaran hizmeti adanın keşfedilmeyen doğal güzelliklerini deneyimlemenizi sağlar. Standart turların yanı sıra özel olarak gideceğiniz güzergâhları belirleyebilirsiniz. Kalabalık ailelerin yanı sıra yeni evli çiftlerin de sıklıkla tercih ettiği bu hizmet romantik anlar sunar. Tatil için en uygun zamanlar mayıs ayında başlamaktadır. Temmuz ve ağustos ayların turist sayısı adada zirvededir. Eğer sakin bir Salamina kiralık katamaran tatili geçirmek isterseniz Mayıs ayını tercih edebilirsiniz.

Salamina adasının marinalarında biri olan Giala da balık tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra adanın kiliselerini de ziyaret edebilirsiniz. Eski kiliselerden biri olan Mother of Lord Faneromeni Holy Concvent harika manzarası ile sizi içine çeker. Farklı aurası ziyaretçileri 17. yüzyılın atmosferini canlandırır. Meryem Ana sembolünün bulunduğu alana inşa edilen kilise adanın doğusunda çam ve zeytin ağaçları ile turistleri karşılar. Güzel bir öğleden sonra yürüyüş için en uygun alan Anciet Port of Salamis antik bir limandır. Perslere karşı yapılan mücadelede yunan askerlerinin toplandığı alanlardandır. Adanın ilginç alanlarından biri de Euripides mağarasıdır. Salamina’nın güney kısmında yer lan mağara içerisinde labirente benzer yapılar bulundurur. On küçük odası çağ yazarlarının sığınma alanlarındandır. Gizemli ve acımasız görüntüsü Ege denizinin harika görüntüsüne farklı duygular katar. Salamina kiralık yelkenli ile daha fazla yelken performansı yaşayın. Kiralık katamaran turunuz boyunca her türlü sorun ve destek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kiralık katamaran modellerimiz her türlü güvenlik ekibine ve gerekli ticari lisanslara sahiptir. Mürettebatlı kiralık katamaran tatillerinizde kaptan ile aşçılarımız en profesyonel şekilde sizlere hizmet verecektir.