7/24 Destek +90 538 211 45 67
Fethiye Kiralık Tekne Modelleri

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Fiyatları

Özellikle kalabalık gruplar için gelen Fethiye kiralık tekne modelleri çok eğlenceli geçecektir. Aile, arkadaş grupları için normal turların dışında kalabalık tur yapmak istemiyorsanız 2 saatten itibaren teknelerimizi kiralayabilirsiniz. 2 saat 4 saat üzeri veya yarım günlük günlük turlar gibi kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Tekne modellerimizin hepsi kaptanlıdır. 2 saat için 400 tl den başlayan fiyatlar ile turlarınızı oluşturabilirsiniz. İsterseniz bizlerin tavsiye ettiği rotalar üzerinden isterseniz de sizlerin istediği noktalar ile arkadaşlarınız yada aileniz ile tur yapabilirsiniz.

Tatilinizi mavi tur konseptinde yapmak istiyorsanız Fethiye kiralık tekne modelleri sayfası sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Her şeyden önce güne farklı koylarda ve uçsuz bucaksız maviliklerde uyanmak için tekne kiralama sizin için uygun bir tatil seçeneğidir. Fethiye tekne kiralama seçenekleri arasında süre 1 hafta nın altında olmamaktadır. Özellikle de yüksek sezona girildiğinde ve erken rezervasyonunuz yok ise müsait tekne kiralama seçeneği bulmanız zorlaşacaktır. Fethiye’ de kiralayacağınız tekne tipleri arasında, katamaran, gulet ve yelkenli modellerinden ihtiyacınıza göre ve zevkinize göre istediğinizi kiralayabilirsiniz.

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri
Fethiye Kiralık Tekne Modelleri

Türkiye’ nin Akdeniz bölgesinde keşfedilmeyi bekleyen birçok koy ve ada bulunmaktadır. Kiraladığınız tekne ile yapacağınız tatil, koy ve gezilecek yer zenginliği ile her günün keyfini yaşamanız açısından önemlidir. Bir yandan tatilinizi yaparken diğer yandan bilinmedik birçok koy ve adayı keşfediyor olacaksınız.

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Turları
Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Turları

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Tekne Seçimi

Kiralayacağınız her teknenin kendine özgü tasarımı ve dizaynı bulunmaktadır. Farklı boyutlardan oda tiplerine ve tuvalet sayısından yelken tasarımına kadar farklı seçimler sunar. Bu seçimler arasında sizin göz önünde bulundurmanız gereken önemli kriterler vardır. Önceliğiniz tabi ki sevdiğiniz tarzda bir tekne kiralamak olmalıdır. Bunların dışında fethiye kiralık tekne modelleri seçiminiz için kaç kişi olacağınız diğer önemli kriterler arasındadır. Sonrasında tecrübeniz doğrultusunda yeterli tekne kullanım bilgisine sahip değilseniz kaptanlı olarak tekne kiralayabilirsiniz. Farklı bir faktör de hava alanı yakınlığı tekne kiralayacağınız bölgenin seçimine etken olabilir. Fethiye kiralık tekne modelleri arasında aile yada arkadaş gurubu olmanız farklılık göstermez. Burada etkin ve baskın faktör kabin sayısı yani oda sayısıdır. 3 çift 6 kişi olduğunuzu var sayarsak 3 kabinli bir tekne kiralamanız uygundur.

Fethiye Tekne Modelleri
Fethiye Tekne Modelleri

Bilinmesi gereken faktörlerden ise bazı yelkenli modellerinde salondaki oturma gurubu tek kişilik yatağa dönüşebilir. Bu da sizin yapacağınız seyahate 1 kişi daha eklemenize olanak sağlar. Tüm bunların yanında seçim yaparken sizlere tavsiyemiz uzman ekibimizden yardım ve destek almanızdır. Kişi sayınıza, bütçenize ve tarzınıza uygun fethiye kiralık tekne için danışmanızda önem vardır.

Tekne, Katamaran, Yelkenli ve Gulet hepsi kendi alanında farklı konseptlere ait deniz araçlarıdır. Kiralık tekne modelleri haftalık kiralanan birden fazla kabine ait olan deniz araçları değildir. Daha çok siz misafirlerimizin seçimi hangi amaca uygun ise o tarz deniz araçlarını kiralamak olmalıdır. Genellikle kiralık tekne misafirlerimiz aile ve arkadaş çevrelerine sahip olduklarından kalabalık tekne turları yerine private özel tekneler kiralayarak gezmeyi tercih ediyorlar. Bu sebeple Fethiye kiralık tekne modelleri için sizlere birden fazla seçenek sunmaktayız. İster bizim hazırladığımız rota ve güzergah üzerinde gezinizi tamamlayın isterseniz sizlerinde daha önceden çıkarttığı liste var ise bu rotalar üzerinde sizlere eşlik edelim.

Fethiye Kiralık Tekne Fiyatları ve Sezon

Kiralayacağınız tekne modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse; sezon ve sezon dışı fiyatlar farklılık göstermektedir. En yoğun fethiye kiralık tekne için  yaz sezonu temmuz – eylül arasıdır. Genel olarak fiyatları ele aldığımızda sezonun başlangıcı ve bitişi Nisan – Kasım aylarıdır. Sizlerin avantajlı olarak bu aylarda kiralık tekne bulması ve ucuz diyebileceğimiz uygun fiyatlardan yararlanmanız için önerimiz her zaman erken rezervasyon yapmanızdır. Yani Ocak, Şubat aylarında yapacağınız rezervasyonlarda çok farklı indirim ve kampanyalardan yararlanmanız mümkündür. Beneteau, Jeanneau, Bavaria, Elan, Leopard, Lagoon, Fountaine, Alliaura vb modellerdir. Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir.

Boncuklu Koyu, Türkiye’nin güneybatısındaki Fethiye yakınlarında bulunan güzel ve tenha bir koy. Berrak suları, güzel manzarası ve sakin atmosferiyle tanınan koy, yüzmek, güneşlenmek ve dinlenmek için ideal bir noktadır. Boncuklu Koyu’na Fethiye’den tekne ile ulaşılabilir ve bölgede koya günübirlik geziler düzenleyen birkaç tekne turu şirketi vardır. Alternatif olarak, ziyaretçiler kendi hızlarında körfezi keşfetmek için özel bir tekne veya yat kiralayabilirler. Boncuklu Koyu’nun öne çıkan özelliklerinden biri de turkuaz suları ve çamlarla kaplı yamaçları ile büyüleyici doğal güzelliğidir. Ziyaretçiler tenha plajda yüzebilir, şnorkelle yüzebilir veya güneşlenebilir ya da çevredeki manzarayı yürüyerek keşfedebilir. Boncuklu Koyu’nda herhangi bir tesis veya hizmet yoktur, bu nedenle ziyaretçiler kendi yiyecek, su ve erzaklarıyla hazırlanmalıdır. Bitki örtüsüne çöp atmayarak veya zarar vermeyerek doğal çevreye saygı duymak da önemlidir. Genel olarak Boncuklu Koyu, yakındaki kasabaların kalabalığından ve gürültüsünden rahatlatıcı bir kaçış sunan güzel ve huzurlu bir noktadır. Türkiye kıyı şeridinin doğal güzelliklerini sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenler için ideal bir destinasyondur.