7/24 Destek +90 538 211 45 67
santorini kiralık katamaran

Santorini Kiralık Katamaran

Kireç ile boyanmış mavi çatılı evleri, müthiş gün batımıyla ziyaretçisi olan herkesi kendine hayran bırakan bir ada Santorini. Özel bir gezintiye çıkmak istiyorsanız sizleri Santorini kiralık katamaran ile bir geziye davet ediyoruz. Yunanistan’ın en çok tercih edilen ve en beğenilen adalarından biri olan Santorini, hayranlık uyandıran bir güzelliğe sahip. Her yıl milyonlarca turist ağırlayan bu ada tüm yoğunluğuna rağmen vazgeçilmez tatil seçimlerinden biri oluyor.

Santorini küçük ada olmasına rağmen büyük bir etkiye sahip. Turizm sembolü olarak karşımıza çıkan bölge; mavi çatılı evleri, hayran uyandıran sokakları, mimarisi ve mutfağıyla dikkatleri çekiyor. İsterseniz günün tamamı bu adada geçirebilir isterseniz de kiralık katamaran diğer bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Bu bölgelerden biri Skala Limanı’ndan yola çıkarak ulaşacağınız volkanik Nea Kameni Adası. Burada şifalı olarak bilinen çamur banyoları turistlerin en çok ilgisini çeken detaylardan biridir.

Görkemli mimarisiyle sevilen adalardan biri olan Santorini, coğrafyası ile Ege adaları arasında farklı yapıya sahiptir. Santorini’ye gitmeyi düşünüyorsanız iki büyük yerleşim yeri olan Fira ve Oia’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Burada yapacağınız pek çok şey bulunmaktadır. Çeşitlilik açısından turistlerin beklentisini karşılayacak zenginliğe sahip olan Santorini, sizlere bambaşka bir tatil planı yapmaya davet ediyor. Santorini kiralık katamaran ile yolculuğa başlayacak olan misafirlerimiz adanın tüm zenginlerini deneyimleme fırsatına sahip olacak.

Santorini kiralık katamaran
Santorini kiralık katamaran

Santorini Kiralık Katamaran – Tatil Cenneti Santorini

Gece hayatı, mutfağı ve tarihi ile kiralık katamaran turu yapan deniz severleri yeni bir yolculuğa davet eden Santorini, lezzet açısından da oldukça iddialı. Farklı lezzetler ve ağırlıklı olarak deniz ürünlerinin yer aldığı mutfağı ile misafirlerin beklentilerini karşılıyor. Burada yemeklere tavernalar eşlik ediyor. Hem güzel yemek yiyeceğiniz hem de eğlenceye doyacağınız bir tatil planına hazır mısınız?

Köyleri, gün batımı, eşsiz mimarisi, tarihi geçmişiyle sizleri yeni bir yolculuğa davet eden Santorini, katamaran yolculukların vazgeçilmez duraklarından biridir. Sevdikleriniz ile dopdolu bir tatil yapmanızı sağlayacak katamaran gezileri, farklı adreslere de uğramanıza olanak sağlıyor. Kendi katamaran deneyiminiz ile dilediğiniz yerde daha fazla konaklama imkanına da sahipsiniz. Dolayısıyla Santorini kiralık katamaran seçeneklerini araştırmadan tatil planınızı yapmayın deriz.

Santorini Adası’nın En Meşhur Noktası Fira’yı Keşfedin!

Yunanistan’ın en popüler tatil merkezlerinden biri olan Santorini, Ege Denizi’ndeki Kiklad takım adalarının içinde yer almaktadır. Sayısı kiralık veya özel tekne sahibi tarafından ziyaret edilmektedir. Santorini, yalnızca Yunanistan için değil, dünyanın geneli için de en çok beğenilen adalardan biridir. Gün batımın en çok yakıştığı, en güzel karelere sahip olan bu bölgeyi keşfetmek farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacaktır. Adayı ziyaret etmek için yola çıktıysanız mutlaka görmeniz gereken yerler bulunmaktadır. Bunlardan biri Fira, yani adanın en meşhur noktalarından biri. Bembeyaz evleri ve manzarası ile kendine hayran bırakan Fira’da gezebileceğiniz birçok nokta bulunuyor. Restoranları, tarihi noktalar ise bu durakların başında yer alıyor.

Adalara yapılan gezilerin en büyük sebebi uzun güzel sahillerdir. Eğer Santorini’ye yolunuz düştüyse beyaz sahillerin aksine kırmızı görüntüsü ile bilinen kızıl sahili ziyaret etmelisiniz. Adanın güneyinden bulununan bu sahil, tatilcilerin uğrak noktalarından biri olarak bölgede dikkat çekmektedir. Dolayısıyla yolculuğunuz sırasında burayı ziyaret etmeyi unutmayın! Santorini kiralık katamaran ile bir gezintiye çıkmaya karar verdiyseniz. Bölgeye yakın olan diğer adaları da ziyaret etmeyi unutmayın! Deniz, kum, güneş üçlüsünün en güzel örneklerini sergileyen Yunan Adaları güzelliği ile mavi yolculuklarının aranan adreslerinden biri oluyor. Siz de kiralık katamaran ayrıcalığından faydalanarak en güzel adalara eşsiz bir yolculuk yapabilirsiniz. Santorini kiralık yelkenli ile bu eşsiz tatil beldesinde başka yelken performansı yaşayın.

Santorini kiralık katamaran turunuz boyunca kaptansız turlarda teknik ekibimiz, mürettebatlı turlarda kaptan ve aşçılarımız hizmetinizde olacaktır. Ehliyete sahipseniz kaptansız/bareboat kiralık katamaran modellerini tercih edebilirsiniz. Deniz üzerinde lüks bir tatil arıyorsanız vip hizmet veren mürettebatlı kiralık katamaran modellerimiz seçebilirsiniz. Kiralık katamaran tatiliniz boyunca kaptanlarımız sizleri Santorini bölgesinin en popüler ve güzel destinasyonlarına ulaştıracaklardır.