7/24 Destek +90 538 211 45 67
Bodrum tekne kiralama modelleri

Bodrum Tekne Kiralama Modelleri

Türkiye’de Mavi Tur dendiğinde ilk akla gelen yer Bodrum’dur. Bunun nedeni Bodrum yat limanlarının oldukça büyük olması ve her türlü tekne ekipmanlarına kolayca ulaşılması yanı sıra Bodrum ve çevresinin muhteşem doğasıdır.  Mavi ile yeşilin iç içe girdiği olağanüstü koyları, bembeyaz evleri, yat limanları, tarihi yapıları ve kalesi ile Bodrum yerli yabancı tüm turistleri adeta büyülemektedir. Siz de bu güzellikleri denizden izlemek için Bodrum tekne kiralama modelleri ile kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bodrum Tekne Kiralama hizmetinden günlük, haftalık ya da dilediğiniz kadar süre içinde yararlanabilirsiniz. Bodrum’dan hareket ederek Gökova, Hisarönü Körfezi gibi yakın çevreyi, Karaada çamur banyosu, Kleopatra’nın denize girdiği söylenen Sedir Adası, Kisebükü, Çökertme, Mazı, İngiliz limanı, Söğüt, Çatı, Ören gibi muhteşem koyları ziyaret edebilir, açık denizde demir atarak yüzebilir, dilediğiniz koylara çıkabilirsiniz. Daha uzun bir mavi tur için Kos, Symi, Rhodes, Leros, Kalymnos, Patmos veya Lipsi gibi Yunan Adaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Mavi Tura çıkmak istiyor ancak ne tür bir tekneye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız, bu konuda Bodrum tekne kiralama modelleri kiralama firmaları size ücretsiz rehberlik hizmeti verecektir.  Bu hizmeti alabilmek için kaç kişi tura çıkacağınızı, hangi rotaya gideceğinizi, tur sürenizi ve tekneden beklentilerinizi belirlemiş olmanız gerekir. Bunlar doğrultusunda hem hayalinize hem ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun tekne belirlenmektedir. Bodrum Tekne Kiralama için motoryat, gulet, katamaran ve yelkenli tekne seçenekleriniz bulunmaktadır. Bunların her birinin artı ve eksileri olsa da kişisel tercihe göre belirlenmektedir. Eğer kaptan ehliyetiniz varsa ayrıca yelken tercih ediyorsanız, kaptansız olarak tekne kiralayabilirsiniz. Tatil için ayırdığınız süre kısa ise hızlı giden motoryat ve katamaran tekneleri tercih edebilirsiniz.  Beş yıldızlı otel konforu istiyorsanız lüks gulet tekneler sizin için ideal olacaktır.

Bodrum’da çok sayıda turizm ve yatçılık acenteleri Bodrum Tekne Kiralama hizmeti vermektedir. Karar vermeden önce hangi firma ve acentenin daha iyi olduğunu belirlemek ve bunun için de iyi araştırma yapmak önemlidir. Bodrum Tekne Kiralama ücretine hangi hizmetler dahil, hangileri hariç, mürettebat sayısı, kamara sayısı, rota, yemek menüleri gibi önemli detaylar hakkında kapsamlı bilgi almak gerekir. Eğer mavi tur için Bodrum Tekne Kiralama hizmeti alacaksınız yabancı ülke sınırlarına girmek için gerekli belgeler nelerdir ve nasıl elde edilir, öğrenmelisiniz. Eğer kaptan ehliyetiniz varsa Kaptansız Bodrum Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bodrum tekne kiralama modelleri
Bodrum tekne kiralama modelleri

Bodrum Tekne Kiralama Modelleri

Bodrum tekne kiralama modelleri ile mavi tura çıkmak isteyip, bütçesini ayarlayamayanlar için kabin kiralama seçeneğini önerebiliriz.  Dezavantajı, tekneyi yabancı kişilerle paylaşmak olsa da bunu avantaja dönüştürmek mümkündür. Yeni dostlar edinmek, sosyalleşmek açısından belki de çok daha keyifli olabilecektir. Üstelik oldukça hesaplı bir mavi tur yapabilirsiniz. Bunu ailenizle, arkadaş grubunuzla ya da tek başınıza yapabilirsiniz. Bodrum tekne kiralama modelleri turunda kendi kamaranızda seyahat edecek, ortak kullanım alanlarını diğer yolcularla paylaşacak, daha az ödeyecek ve belki de daha fazla eğleneceksiniz.

Bodrum Tekne Kiralama ile Mavi tura katılanlar için teknede çeşitli aktiviteler mümkündür. Bunların başlıcaları, Scuba Diving, su sporları, yüzme ve birbirinden güzel koylarda yürüyüştür. Zorlu ve bıktırıcı iş hayatına ara vererek Bodrum Tekne Kiralama hizmeti alarak denize açıldığınızda sizi saracak huzuru iliklerinize kadar hissedecek, dinlenecek ve hayatınıza kaldığınız yerden ancak daha bir coşkuyla devam edebileceksiniz. Doğanın sakinliği, denizin sesi, pırıl pırıl güneş ışınları, geceleri yıldızların altında romantizm dolu saatler sizi adeta yenileyecek ve aradığınız huzuru, mutluluğu yaşatacaktır. Bodrum Tekne Kiralama hizmetinde menüleri müşteriler belirler. Erzak alışverişi genellikle limanlardan yapılmakta ve müşterinin tercihine uygun olarak usta aşçı tarafından hazırlanmaktadır. Tur sırasında istenilen limanda konaklanabilmekte, liman restoranlarında yemek yenebilmekte ve alışveriş yapılabilmektedir. Tekne temizliği mürettebat tarafından düzenli olarak yapılmakta, hijyen kurallarına uyulmaktadır. Teknelerin tümünde ilk yardım setleri bulunmaktadır.

Bodrum tekne kiralama modelleri hizmeti rotasını her ne kadar müşteri belirlese de son karar kaptanındır. Kaptan her hangi bir tehlikeli durum söz konusu olduğunda rotayı değiştirebilmektedir. Sizde şehir gürültüsünden kaçarak, denizin huzur veren atmosferinde eşsiz bir tatil yapmak istiyorsanız hemen Bodrum kiralık yelkenli hizmeti veren firmaları araştırarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Böylece erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilir, tatilinizi çok daha hesaplı bir şekilde geçirebilirsiniz.