7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris katamaran kiralama modelleri

Marmaris Katamaran Kiralama Modelleri

Marmaris katamaran kiralama modelleri ile unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşayın. Marmaris Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden bir tanesidir. Yıl boyunca yerli ve yabancı birçok turist Marmaris’e gelerek harika bir tatil keyfi yaşar. Marmaris’in harika doğası, palmiye ağaçlarıyla bezenmiş caddeleri ve denizi gelenleri kendine hayran bırakır. Marmaris gündüz olduğu kadar gece de oldukça canlı ve cıvıl cıvıldır. Marmaris’e geldiğinizde günün her saati eğlenmenin keyfine varabilirsiniz. Bunun yanı sıra tarihi dokusu, eski sokak ve caddeleri ve sahip olduğu kültürel mirası da görülmeye değer niteliktedir.

Turizmin can damarlarından birisi olan Marmaris’i biraz da yakından tanıyalım. Deniz, kum, güneş üçlüsü, tarihi kültürel yapısı, doğası ve ışıltılı bir gece hayatı olan Marmaris’in koyarını teknelerle keşfe çıkabilirsiniz. Bu nedenle Marmaris’te yat turizmi de oldukça gelişmiştir. Egenin en büyük yat limanı olan Netsel Marina da Marmaris’te bulunmaktadır. Burası yat sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olup tam teçhizatlı ve yaklaşık 750 yat kapasitesine sahip bir yerdir. Geçmişten günümüze birçok uygarlığın gemilerine ev sahipliği yapan Marmaris Limanı ve denizlerimiz şimdilerde katamaran tatilcilerine sıkça ev sahipliği yapıyor. Siz de Marmaris katamaran kiralama modelleri kiralama hizmetinden faydalanarak Marmaris’in eşsiz koy ve körfezlerinde gözlerden uzak bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Marmaris katamaran kiralama modelleri
Marmaris katamaran kiralama modelleri

Marmaris Katamaran Kiralama Modelleri – Rotalar

Marmaris’e geldiğinizde gezip keşfedecek birçok yerin olduğunu görürsünüz. Mavi turlara katılarak Marmaris’i gezebileceğiniz gibi yürüyerek turlayacağınız birçok yeri de mevcuttur. Daha sakin bir tatil geçirmek isterseniz de Marmaris katamaran kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Marmaris İçmeler bunun için harika bir tercih olacaktır. Sonbahar ve ilkbahar aylarında daha sakin ve serin olan Marmaris İçmeler yelkencilerin ve katamaran kiralayan kişilerin tercih ettiği yerlerdendir. İçmeler çok büyük bir yer olmadığından yürüyerek de gezebilirsiniz. Oradan deniz taksi ile Amos, Kumlubük gibi yerlere de geçebilirsiniz.

Ayrıca günlük turlara katılarak da Turgut köyü, Şelale, Bakır Köyü gibi Marmaris’in en güzel yerlerini görebilirsiniz. Marmaris gelen ziyaretçilerine oldukça çok aktivite imkânı sunar. Parasailing, flyboard, muz, kano, ve jeep safari turları bunlardan sadece bir kaçıdır. Jeep safari turları ile Gökova Körfezi, Kızkumu, Bozburun, Hisarönü, Turunç, Akbük gibi yerlere gidebilirsiniz. Böylece unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı bulursunuz. Marmaris katamaran kiralama modelleri ile tekne tatilini seçenler için Amos Koyu harika bir tercih olacaktır. Burası Turunç ve Kumlubük arasında yer alan ve sadece deniz yoluyla ulaşılabilecek bir yerdir. Akvaryum koyu özelliğinde olan Amos koyu kiralık katamaran tatilcileri için güzel bir destinasyon alanıdır. Bir diğer özelliği de buranın antik kent olmasıdır. Amos Antik Kenti kalıntılarına sahiptir. Marmaris Baklabük Koyu da Turunç içinde yer alır. Berrak bir denize sahip olan Baklabük Koyunu zeytin ve çam ağaçları çevreler. Marmaris katamaran kiralama tatilcileri burayı sakinliğinden dolayı çokça tercih ederler.

Katamaranlar da konfor ön plandadır. Çok ve sık dalgalı yerler için uygun değildir. Bu nedenle sakin yerlerde kafa dinlemek isteyen kişiler Marmaris katamaran kiralama tatilini seçerek aileleri veya arkadaş grupları ile Marmaris’in keyfini çıkarırlar. Marmaris kiralık tekne tatili yapmak isteyenlerin seçtiği diğer mekân ise Selimiye ve Cennet Koylarıdır. Buralar yat turizmiyle tanınır ve yelkencilerin çokça uğradığı yerlerdir. Geçmişten günümüze bozulmadan gelen doğal yapılara sahiptirler. Öyle ki sadece patika yollarla buralar ulaşım mümkündür. İşletme bile bulunmayan, gözlerden uzak ve ışıl ışıl denize sahip olan bu koylar sessizliği ve dinginliği seven misafirlerimizin uğrak noktasıdır. Marmaris katamaran kiralama modelleri tatili ile bu rotaları mutlaka keşfedin.

Katamaran tercihleri için bir diğer yer ise Abdi Paşa Koyudur. Burası su altı zenginlikleriyle tanınır ve tam manada dalış noktasıdır. Burada istediğiniz kadar yüzerek su altı dünyasını keşfedebilirsiniz. Su altı dünyasının muhteşem güzelliklerini kaydetmek için dalış gözlüğü ve denizaltı kamerası bulundurmanızı öneririz. Görüldüğü gibi Marmaris keşfedilmeyi bekleyen istiridye kabuğundaki bir inci gibidir. Türkiye’nin tatil cennetlerinden birisi olan Marmaris’e gelerek birçok aktivite yapabilirsiniz. Covit-19 nedeniyle Marmaris katamaran kiralama modelleri ile tekne kiralama hizmetine olan talep artmıştır. Hem sakinliği seven hem de sağlıklı bir tatil geçirmek isteyenler için biçilmiş bir kaftan gibidir. Sizler de arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte Marmaris katamaran kiralama tatili yapmak istiyorsanız Marmaris’i tercih edebilir ve uzman ekibimize ulaşarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. 0538 211 45 67 numaralı telefondan bizi arayarak veya Whatsapp üzerinden bize ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.