7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris Kiralık Tekne

Marmaris Kiralık Tekne

Marmaris kiralık tekne kiralaması için 2 saatlik 4 saatlik seçenekler bulunmaktadır. Eğer isterseniz yarım gün yada tüm gün teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Arkadaş grubu, aile yada sakin ve sadece size özel tekne kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekne kiralama fiyatları 1000-5000 tl den başlamaktadır. İstediğiniz tekne modeli ve saatine göre tekne fiyatlarımız değişmektedir. Kiralık tekne için hem birden fazla model hem de uygun bütçeli teknelerimiz bulunmaktadır. Tekne turu rotamızı görebildiğiniz gibi sizler de görmek istediğiniz noktaları bizimle paylaşabilirsiniz. Kaptanlarımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Kiralık tekne ile ilgili direk bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için +90 532 453 03 63 bizi arayabilirsiniz. Marmaris hem otel hem de deniz turizmi açısından Türkiye’nin önemli bölgelerinden biridir. İçerisinde bulunan tesis ve hizmet kurumlarıyla günümüz turizm ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verebilen bir turizm cenneti. Yemyeşil dağlarla çevrili doğal yapısıyla yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğrak yeri. Marmaris’i mavi tur açısından değerlendireceğimiz yazımı okuyup bilgi aldıktan sonra Marmaris kiralık tekne filomuzdan size en uygun tekneleri seçebilirsiniz. Kıyı şeridi boyunca inşa edilmiş olan şehir merkezi içerisinde lüks oteller, restoranlar, yazlık siteler gibi tesisleri bulundurmaktadır.

Marmaris Kiralık Tekne Modelleri
Marmaris Kiralık Tekne Modelleri

Şehrin önünde uzanan kıyı şeridi Marmaris plajı olarak adlandırılmaktadır. Merkez ve sahil iç içe olduğu için yaz ayları oldukça hareketli ve eğlenceli bir hal alır Marmaris. Otelinizden çıkıp hemen sahile ulaşabilir veya teknenizi açığa demirleyip merkeze ulaşabilirsiniz. Plajın arkasında yedi kilometrelik Marmaris-İçmeler yürüyüş yolu bulunur. Yol boyunca kafe ve restoranlar yer almaktadır. Yürüyüş ve spor yapanların uğrak yeridir. Kıyı şeridinin batı tarafında kum ve yosun karışımları bulunmaktadır. Demir atmadan önce dikkatli olmak gerekir. Birçok teknenin alargada kaldığı bu mevkii yüksek sezon aylarında oldukça kalabalıktır. İlkbahar, sonbahar ve kış aylarında etkili olan lodos, yüksek dalgalar oluşturur. Bu gibi durumlarda, liman içinde tekneler için en korunaklı yer, güneydeki Yıldız Adası kuzeyidir. Marmaris kiralık tekne turu için tüm teknelerimiz kaptanlı olarak hizmet vermektedir.

Kıyı şeridi bitiminde ise günlük ve ticari teknelerin yanaştığı büyük Marmaris rıhtımı yer alır. Restoranlar ve barların yer aldığı oldukça hareketli bir bölgedir. Yat turizminin yoğun yaşandığı yüksek sezon aylarında çok sayıda fazla bulunan ticari teknelerden dolayı barınakta pek yer bulma imkanı yoktur. Sessizlik arayan Marmaris kiralık tekne tercihinde bulunan deniz severlerin bu zamanlarda buraya uğramak yerine açıkta alargada kalabilirler. Rıhtımım hemen üstünde bulunan Marmaris Kalesi civarında dar sokaklar ve şirin yapılar dikkat çeker.

Marmaris Kiralık Tekne – Marmaris’ de Yelken Destinasyonları

Dünya çapında kaliteye sahip marinalara sahip Marmaris Türkiye’nin önemli yat turizmi merkezlerinden bir tanesidir. Tekne acenteleri, tekne bakım ve üretim yapan birçok firma bulunmaktadır. Bölge ayrıca oldukça popüler yelken ve yat yarışlarına ev sahipliği yapmaktadır. Sezon başında yeni model ve lüks teknelerin görücüye çıktığı Marmaris Yat Festivali düzenlenmektedir. Haziran ayında ise Channell Regata yarışlarında Türk ve Yunan bayraklı tekneler yarışır. Marmaris bölgesi ayrıca birçok tüplü dalış bölgesine de ev sahipliği yapmaktadır. Kiralık tekne modellerimiz ile dalış yapabileceğinizi de unutmayınız.

Deniz ve yat turizmi açısından Marmaris diğer bölgelerde olduğu gibi uzun sezon dönemlerine sahiptir. Yılın büyük bir bölümü güneşli ve yelken yapmaya elverişli hava koşullarına sahiptir. Marmaris kiralık tekne filomuzdan sizlere en uygun tekne modelini seçip bölgenin eşsiz koylarında unutulmaz tatil anılarına sahip olabilirsiniz.

Bölgede farklı rotalar çizme imkanına sahip olacağınız birçok koy bulunmaktadır. Şimdi koyların özellikleri göz atalım. Bördübet koyu el değmemiş doğal bir yer arayan yelkenciler için adeta biçilmiş kaftandır. Koruma alanı olduğu için hiçbir tesis bulunmuyor. Uzun sürekli tekne bağlama imkanı olmayan koy daha çok günübirlik tur yapan teknelerin uğrak yeridir. Marmaris’ e gelen ziyaretçilerin ilk uğrak yerlerinden bir tanesi de Kumlubük koyudur. Bulunan oteller sayesinde koy oldukça canlı ve hareketlidir. Oteller kıyıya sıfır ve bazıları da yamaçlarda olmak üzere inşa edilmiştir. Çiftlik koyu ise zeytin ağaçlarıyla donanmıştır. Mutlaka görülmesi yerlerden bir tanesidir. Gebekse Koyu ise mavinin bin bir rengiyle boyanmış ve suyu turkuvaz rengiyle ziyaretçileri büyülüyor. Marmaris tekne kiralama turdan önce hangi koyda ne tür hizmetler var gibi sorular hakkında cevap alabilmek sizlere en uygun rotayı çizmek için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Marmaris Kiralık Tekne Fiyatları
Marmaris Kiralık Tekne Fiyatları

Mavi turları boyunca sakinlik arayan yelkencilere Selimiye koyuna gitmelerini tavsiye ediyoruz. Kiralık tekne, yelkenli yada katamaranlar için uygundur. İnsandan, sesten uzak huzurlu bir ortam sunuyor. Abdi Reis koyunda ise deniz, kum ve güneş üçlemesine dalış da ekleniyor. Adeta doğal bir akvaryum niteliğindeki koy bir çok ziyaretçiyi ağırlıyor. Orhaniye bölgesinde bulunan Kız kumu da ziyaret etmeden geçemeyeceğiniz doğal güzelliklerden bir tanesi. Yüzmek ve güneşlenmek dışında bölgeyi otelleri için de tercih edebilirsiniz. Marmaris otellerinin en uygun fiyatlıları burada bulunmaktadır. Amos koyu ise Turunç ile Kumlubük arasında uzanıyor. Amos antik kenti kalıntıları burada bulunuyor. Kiralık tekne ile gezerken Tarihi eserleri ve doğal güzellikleri burada bulabilirsiniz. İçmeler ise Marmaris’in en popüler bölgelerinden bir tanesi. Oteller, restoran ve turistik tesislerle dolu bölge yaz aylarında en yoğun yerlerden bir tanesi. Merkeze on dakikalık uzaklığa sahip. Aynı şekilde İçmeler bölgesi için size kiralık tekne hizmeti sunmaktayız. Bu lokasyonda kalıyorsanız yada konaklıyorsanız sizlere kiralık tekne modellerimizi gönderebiliriz. İçmeler bölgesi de aynı şekilde Marmaris tekne kiralama gibi tatil lokasyonunuzun önemli parçasını oluşturmaktadır.

Marmaris’ de Yelken Zamanı ve Marinalar

Ocak ve Şubat aylarında bol yağmur alan bölgeye Nisan ayında yelken için uygun rüzgarlar ulaşıyor. Göcek ve Fethiye gibi sezon Nisan ortalarında başlayıp Ekim sonuna kadar devam ediyor. Yoğun sezon günlerinde koylar günübirlik tur yapan guletler ile dolup taşıyor. Koylarda sakinlik arayan yelkenciler akşam üstü koylara uğrarlar ise daha sakin bir ortam bulabilirler. Akdeniz’in en prestijli marinalarından biri olan Netsel Marina çam ormanlarıyla kaplı tepenin bitiminde yer alır. Marinanın en büyük avantajı şehir marinası olmasıdır.

Tarihi Marmaris kalesine ve civardaki eğlence yerlerine, otellere ve kafelere komşu olan marinadan, Marmaris şehir merkezine yürüyüş süresi sadece iki dakika sürmektedir. Araçla gelen tatilciler araçlarını park ettikten sonra sorunsuz olarak Marmaris kiralık tekne lerine ulaşabilirler. Netsel Marmaris Marina, inşa edildiği yer aldığı doğal açıdan korunaklı liman yapısı ile kötü hava koşullarına karşı Türkiye’de bulunan en güvenli barınaklardan birisidir. Bölgede ayrıca nispeten daha küçük olan Albatros marina bulunmaktadır. 40 yatlık bir bağlama kapasitesine sahiptir. Marina karada ise 200’e kadar tekneye park imkanı sunar. Kiralık tekne modellerimizin bir kısmı bu alanda bulunurken diğer marinalara eşit sayıda konumlanmıştır. Kiralık modelleri hem marinalarımızdan hem de WhatsAapp üzerinden sizinle paylaşmaktayız.

İçmeler Kiralık Tekne
İçmeler Kiralık Tekne

Marmaris kiralık tekne tercihinde bulunan misafirlerimiz ayrıca Yalancı Boğaz üzerinde bulunan Marmaris Yacht Marina’yı da tercih edebilirler. 1750 tekne kapasitesi bulunan ödüllü marinalardan bir tanesidir.

Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları 2023

Marmariste bulunan tekne filomuzdan günün her saati tekne kiralayabilirsiniz. 2022 yılı için fiyatlarımız modellerimize ve tekne yaşlarına ve özelliklerine göre değişmektedir. Fiyatlarımız 1000-5000 tl den başlamaktadır. Kaç saat istediğinize ve modelimize göre değişmektedir. Kiraladığınız bu süre zarfında koyları ve yüzülecek alanları rahatlıkla gezebilirsiniz. Marmaris kiralık tekne turu için özel talepleriniz olursa sizlere yardımcı olmaktayız. Doğum günü, evlilik teklifi, iş toplantısı gibi istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer sayfamız olan Fethiye kiralık tekne için sayfamıza göz atabilirsiniz.