7/24 Destek +90 538 211 45 67
Antalya motoryat kiralama

Antalya Motoryat Kiralama

Türkiye’nin popüler tatil beldesi Antalya’yı Antalya Motoryat kiralama ile keşfedin. Türkiye’nin en büyük otel turizmi merkezi Antalya ayrıca eşsiz güzellikteki denizlere sahiptir. Her bütçeye uygun motoryat modellerimiz ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın. Saatlik, günlük veya haftalık kiralama yapabilirsiniz. Mürettebatımız turunuz boyunca eğlenceyi doruklarda yaşamanız için en iyisini yapacaktır.

 Tatil ve cennet… Bu iki kelimeyi aynı anda yaşayan kentimiz Antalya. Sadece ülkemizin değil tüm Akdeniz’in en önemli tatil cennetlerinden biridir Antalya.  Küresel boyutta yarli yabancı turistlerin ilgi odağı Antalya yılda 12 milyona yakın turistin ziyareti ile tam bir turizm destinasyon noktasıdır. Tatilin hemen her türlüsüne ev sahipliğine hitap eder. Sakin doğa içinde dinlenmeden, gece eğlencelerine, her çeşit sportif faaliyete, tarih ve kültür turizmine kadar aradığınız her türden tatil olanağını Antalya sizlere sağlar.

Antalya Motoryat Kiralama Avantajları

Diğer tüm tatil aktivasyonlarının yanı sıra Akdeniz’in muhteşem kıyılarını keşfetmek, yüzmek, dalmak ve keşfetmek için silere her türden tekne turları olanağı sağlar. Yelkenlisinden guletlere, ahşap yatlara, gezi teknelerine ve motoryatlar sizleri Akdeniz’in maviliklerine ve yeşilliklerine götürmeye hazırlar. Her teknenin kendine göre bir keyfi vardır. Bu kişilere göre değişen bir şey. Ancak özellikle son yıllarda ülkemizde de gelişen motoryat yapımı bu türden teknelerin deniz turlarında daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Antalya motoryat kiralama olanakları ile motoryatların güvenli, hızlı konforlu ve sahile olabildiğince yanaşabilecek gövde yapıları ile öncelikle tercih edilmelerini sağlamaktadır.  Ayrıca modern tasarımları ile son derece göz alıcı görünüşleri insanların motoryatları tercih etmelerine neden olmaktadır. Motoryatlar gayet havalı teknelerdir.

Antalya motoryat kiralama
Antalya motoryat kiralama

Antalya motoryat kiralama, Antalya tatillerinde deniz turları yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak ön plana çıkar. Genellikle Antalya motoryat kiralama günlük turlarda da çok tercih edilmektedir. Ancak Antalya sahillerini hatta ötesi Akdeniz sahillerini tam olarak keşfedip denize olan özlemlerinizi giderecek Mavi turlara da olanak sağlar.

Antalya Toros Dağları ile Akdeniz’in arasında Akdeniz’in önemli oldukça uzun bir kısmını kapsar. Başta belirtildiği gibi tatilin her türünü yaşayabileceğiniz Antalya da bir yaz günü Toros Dağları’nda treking, hatta kayak yaparken ertesi gün sahilde Antalya motoryat kiralama olanağına sahipsiniz. Dünyada bu yaz, kış tatili olanağını verebilen çok az yerlerden biridir Antalya. Kayak yağarsınız ve ertesi gün Antalya motoryat kiralama olanağınız ile Antalya hatta Akdeniz sahillerinin, koylarının koynunda maviliklerin içindesinizdir. Fethiye Antalya’ya oldukça yakındır. Alternatif olarak Fethiye kiralık motoryat modellerini seçebilirsiniz

Antalya Gezilecek Kıyı ve Koylar

Antalya motoryat kiralama ile gezebileceğiniz çok fazla yer var. Hepsinin ortak noktası Akdeniz mavisi,  yemyeşil koylar ve arka planda heybetli Toros Sıradağları.  Antalya motoryat ile gidilecek yerlerin başında Kemer gelir. Kemer Antalya’ya 42 kilometre uzaklıkta harika bir doğanın çevrelediği düzenli planlanmış bir kasabadır. Mükemmel bir yat limanına sahiptir. Ünlü kemer plajı kasabanın hemen yanındadır. Eğer tatilinize direkt olarak buradan başlıyorsanız motoryat kiralamanın benzer seçeneklerine bu yat limanından da ulaşabilirsiniz.

Olimpos Dağı eteğinde (günümüzde Tahtalı Dağı olarak ta bilinir) Phaslis Antik Limanı ve Antik Kenti bulunur. Motoryat kiralama ile deniz yolundan da ulaşabileceğiniz Çıralı Plajı, Olimpos Vadisi ve yanan kayalar olarak ta bilinen mitolojik Olimpos ateşine kadar yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Antik Likya medeniyetinin günümüze kalmış izlerine Finike çevresinde rastlarsınız. Çayağzı sahilinde izleyebileceğiniz minik adalar antik sizlere antik çağın havasını koklamanızı sağlar.

Antalya motoryat kiralama ile Kekova adasını geçince üç tarafı dağların çevrelediği ünlü Kaş sizi karşılar. Kaş, Akdeniz’in en berrak sularına sahiptir ve yüzme ve dalış için sizlere müthiş bir ortam sağlar.

Turun devamında Kalkan rotası üzerinde ünlü Kaputaş Mağarası ve hemen yanındaki müthiş plajına ulaşırsınız.  Rotanın devamında Kalkan’a gelirsiniz.  Ufak bir koy manzaralı Kalkanın yakınlarında Antik Likya’nın başkenti Xantos bulunur. Çevredeki antik kent ve yapılar bugün UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer almaktadır.

Antalya ziyaret rotalarında elbette Belek, Side, Manavgat, Alanya gibi diğer ünlü sahilleri ve tarihi mekanları içeren rotalar yapılabilir.  Alanya Roma antik döneminden beri var olsa da esas olarak 1220 yılında Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat tarafından fethi sonrası devletin bir deniz üssü ve tersanesi olarak uzun yıllar önemini korumuştur. Günümüzde hemen bugünkü modern limanı yanında tarihi kale ve müze olarak turizmin gözde mekanlarından biridir.

Antalya motoryat kiralama sizlere güvenli bir yolculuk garanti etmektedir. Tüm tekneler lisanslı kaptanları ile birlikte kiralanır. Motoryatların radar, GPS ve gerekli tüm seyrüsefer donanımları, güvenlik bot ve yelekleri bulunmakta ve sürekli bir denetim yapılmaktadır.