7/24 Destek +90 538 211 45 67
oludeniz tekne kiralama

Ölüdeniz Tekne Kiralama

Muhteşem doğa manzarası, tertemiz denizi ve ince altın rengi kumları ile ünlü Ölüdeniz’de Ölüdeniz tekne kiralama tatili yapmanın keyfi bir başkadır. Turkuaz mavisi denizi ile Babadağ’ın yemyeşil bitki örtüsünün birlikte yarattıkları manzara adeta cennet dedirtecek derecede olağanüstüdür. Özellikle de Ölüdeniz Tekne Kiralama turları ile Ölüdeniz ve çevresinin gizli cennet koylarını keşfetmek, mutlaka yapılması gereken tatillerin başında gelmektedir. Ölüdeniz’de oldukça fazla sayıda Yatçılık ve Seyahat Acentaları bulunmakta ve Ölüdeniz Tekne Kiralama hizmeti vermektedirler. Kiralık yatlar, tekneler, guletler, yelkenli tekneler, motoryat, katamaran ve sürat tekneleri gibi oldukça geniş hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Tekne tipleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 532 453 03 63 ve WhatsApp: +90 532 453 03 63

Mürettebatlı ya da mürettebatsız tekne kiralama seçenekleri sunulmaktadır. İster günlük ister haftalık Ölüdeniz tekne kiralama hizmetinden yararlanmak için bu seyahat acenteleri ile iletişime geçmek ve rezervasyon yaptırmak yeterlidir. Ayrıca bu firmalar turun kaç kişilik olacağına, ne kadar süreliğine kiralanacağına ve denizde ne kadar açılmak istendiğine göre en uygun tekne seçiminde müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedirler.

Ölüdeniz Tekne Kiralama Seçenekleri

Eğer mavi yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız gulet tekne seçmenizi öneriyoruz. Guletler, oldukça konforlu ve yaşam alanları geniş teknelerdir. Güvertesi, kamaraları, yemek ve oturma alanları oldukça ferahtır. Mavi yolculuklar için en çok tercih edilen teknelerdir. Yolcu sayısına ve tercihe göre farklı boyutlarda seçenekleri bulunmaktadır. Bütçenize uygun lüks, delüks ve ekonomik gulet yat model seçenekleri oldukça geniştir. Mavi yolculuk ve kıyı şeridi gezilerinde oldukça rahat edeceğiniz tekne tipidir.

Mavi tur yapmak isteyenler ancak deniz tutmasından dolayı tereddüt yaşayanlar için katamaran yat kiralamak en ideal seçenektir. Katamaran yatlar, iki teknenin birbirine bağlı olarak tasarlanmıştır. Güverte, kamara ve açık kapalı yaşam alanları oldukça geniştir. Diğer yatlara göre hızlıdır.  Bu yüzden yakıt tüketimi de biraz daha fazladır.

Ölüdeniz tekne kiralama
Ölüdeniz tekne kiralama

Ölüdeniz tekne kiralama seçeneklerinden bir diğeri de yelkenli teknelerdir. Yelkenli tekneler rüzgar gücü ile hareket etmektedir. Oldukça keyifli olmasına karşın deniz tutan kişiler için önermiyoruz. Dalgaların etkisi ile sallanmaktadır. Ancak buna karşın denizin dinginliğini ve huzurunu yaşamak açısından ideal tekne tipleridir. Yakıt sorunu olmadığı için çok daha hesaplıdır. Yolculuk sırasında yelkenlerle ilgilenmek gerektiğinden kaptan ehliyeti olanların tercih etmesi doğru olacaktır.

Motoryatlar, hızlı, gösterişli, oldukça konforlu lüks teknelerdir. Yolcu sayısına göre farklı boyutlarda üretilmektedir. İster kalabalık arkadaş grubu ister aile ister iki kişi için uygun boyutta motoryat seçmek mümkündür. Kamaraları geniş ve konforludur. Deniz tutma sorunları olanlar içinde en ideal tekne türüdür. Eğer Ölüdeniz tekne kiralama hizmeti alırken otel konforu arıyorsanız motoryat kiralamanızı öneriyoruz.

Ölüdeniz çevresinde ki eşsiz güzellikte koyları, plajları, bakir ormanları, deniz altının gizli cennetlerini keşfetmek istiyorsanız tatil seçiminiz kesinlikle deniz yolculuğu olmalıdır. Bunun için de Ölüdeniz tekne hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tamamen kişi ve gruplara özel otel konforunda bir hizmet alırken özgürlüğün tadını da çıkarabilirsiniz. Rota seçiminden yemek seçimine tüm hizmetler sizin tercihinize göre verilmektedir. Tekne temizliği, yemek servisi gibi tüm işler mürettebat tarafından yapılmaktadır.

Ölüdeniz tekne kiralama hizmeti alındığında yolculuğun ilk ve son geceleri marinada geçirilmektedir. Seyahat acentesi gidilebilecek rotalar hakkında bilgi vermekte ve yolcu tarafından seçim yapılmaktadır. Yakın Yunan Adalarına da seyahat yapmak mümkündür. Bunun için yolculuğa çıkmadan önce pasaport ve vize işlemlerinin yapılması gerekir.

Ölüdeniz Tekne – Neden Ölüdeniz?

Ölüdeniz dünyanın en popüler plajlarından bir tanesidir. Ayrıca dünyadaki en iyi yamaç paraşütü merkezidir. Ölüdeniz iki bölgeden oluşur. Belcekız plajı ücretsiz olan dalgalı denizi olan plajdır. Bölgeye adını veren Ölüdeniz kısmı ise paralıdır. Deniz bir göl kadar sakin ve dalgasızdır. Bu nedenle buraya Ölüdeniz denmektedir. Etrafı dağlarla çevrili lagün muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kışın turkuaz renge bürünen deniz dipteki akıntılar sayesinde sürekli temiz kalmaktadır.

Ölüdeniz ayrıca dünyanın en meşhur koy otellerinden biri olan Lykia World Otel’e de ev sahipliği yapmaktadır. Bölge modern turizm tesisleriyle yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradığı tatil beldelerinden bir tanesidir. Bölgeyi ayrıca Fethiye kiralık tekne modelleri ile de gezebilirsiniz.

Ölüdeniz tekne kiralama ile dünyanın bu en güzel plajında Gemiler adası, Kelebekler Vadisi gibi civardaki ünlü yerleri keşfetme şansı yakalayın. Ölüdeniz’de teknelerin bağlı olduğu bir marina yoktur. Doğal yapısı buna müsade etmemektedir. O nedenle Ölüdeniz’de günlük tur yapan küçük sürat tekneleri sadece küçük ahşap marinalara bağlanmaktadır.