7/24 Destek +90 538 211 45 67
iskados kiralık yelkenli

İskados Kiralık Yelkenli

İskados, Yunanistan’ın en yeşil alanlarından biridir. Gezip görebileceğiniz birçok plajı vardır. İskados kiralık yelkenli tekne ile plajları ziyaret edebilirsiniz. Yelkenli olarak kullandığınız tekne hem rüzgarı hissetmenizi hem de farklı alanları keşke edebilmeniz için yavaş yavaş gezmenizi sağlar. İskados’un birbirinden farklı özelliklere sahip olan plajlarını gezerek mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Mavi, yeşil, turkuaz gibi farklı renklere sahip plajları sırasıyla dolaşabilirsiniz.

İskados Kiralık Yelkenli – İskados Sahilleri

Lalaria sahili mavi ve berrak suya sahiptir. Sahil kısım taşlarla doludur. Kumlu olan bölgeler de vardır. Hem güneşlenip hem de yüzebilirsiniz. Etrafı kayalıklardan oluşur. Yelkenlinizle birlikte orada konaklamanız ve suyun keyfini çıkarmanız mümkündür. Temiz bir sahildir. Denizin altını rahatlıkla görebilirsiniz.

İskados kiralık yelkenli tekne tercih ettiğinizde sahilleri daha iyi dolaşabilirsiniz. Agia Eleni Plajı da yemyeşil ve berrak sulara sahiptir. Hem taş hem de kumdan oluşan bölgeleri vardır. Çocuklar için oyun alanları bulunur. Kalabalık gruplar halinde gerçekleştirebileceğiniz aktiviteler bulabilirsiniz. Yemek yiyebileceğiniz, alkol alabileceğiniz alanları mevcuttur.

İskados Kutsal Mekânlar ve Müzeler

İskados’a geldiğinizde mutlaka Meryem Ana Müjdesi Kutsal Manastırı’nı görmeye gitmelisiniz. Tüm tarih karşınıza çıkacaktır. Bahçesi tertemiz ve çiçeklerle dolu olur. Tarih bilginizi arttırabilmeniz için güzel bir seçenektir. Keşişlere ait eşyaları görebilirsiniz. Hristiyanlık hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz. Hatta manastırın hikayesinde Osmanlı’nın izlerine rastlayabilirsiniz.

Alexandros Papadiamantis’in Evi, kendisinin yaşamına dair birçok bilgiyi edinebileceğiniz bir yerdir. Kendisi bir yazardır ve yaşamında kullandığı her şeyi evinde görebilirsiniz. Temiz bir ortamdır. Bahçesi yeşilliklerle doludur. İskados kiralık yelkenli tekne ile gezintiye çıktığınızda gezebileceğiniz başka bir mekan Skiathitiko Spiti’dir. 1900 yılında inşa edilen kültürel değerle zengin yapılardır. Turistik gezilerinizde güzel yerler görmenin yanında genel kültürünüzü geliştirecek özellikleri de dikkate alabilirsiniz.

Aziz Nikolas, ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Şehrin dar yaya yolarında gezerek buraya ulaşabilirsiniz. Küçük bir şapeldir. Ortodokslar için önemlidir. Ortodoks ikonlarına sahiptir. Dik merdivenleri tırmandıktan sonra şehrin tüm güzellikleri sizi karşılar. İskados’ta geziye çıktığınızda gidebileceğiniz başka bir dini mekan Panagia İkonistria Kilisesi’dir. Kilise bakımlı ve restorasyondan geçirilmiştir. Avlusu yeşillik ve çiçeklerle doludur. Hristiyanlığın geçmiş zamanlardan beri iyi temsil edilmesi için bu bölgeler korunur.

İskados’ta bulunan Küçük Kule turistik geziler için uygundur. Bulunduğunuz alanı daha iyi gözlemlemeniz için Küçük Kule işlevseldir. İskados’ta bulunduğunuzu ve ortamın güzelliklerini daha iyi anlayabilirsiniz.

İskados kiralık yelkenli
İskados kiralık yelkenli

İskados Restoranlar ve Cafeler

Paris Şaraphanesi, içkilerin yapım aşamaları ve kullanımları hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Şarap tüketiyorsanız ya da bu hususlara merakınız varsa gidip görebilirsiniz. Şarapların üretiminde kullanılan farklı teknikler vardır. Paris usullerine uygun biçimde yapılan şarapları inceleyebilirsiniz.

İskados’ta birbirinden farklı yiyecekler tadabileceğiniz restoranlar vardır. Sahillerin bulunduğu noktalarda Yunan mutfağına ait lezzetleri tadabileceğiniz mekanlar mevcuttur. Ailenizle birlikte rahat vakit geçirmek istediğinizde buna göre düzenlenmiş alanları tercih edebilirsiniz. İskados kiralık yelkenli tekne kolayca bu mekanları bulmanıza ve istediğiniz biçimde seyahat etmenize olanak tanır.

İskados’ta yer alan mekanları ve bölgeleri istediğiniz biçimde dolaşabilirsiniz. Her bölgede farklı özelliklere sahip plajlar vardır. Böylelikle size hitap eden plajlarda vakit geçirebilirsiniz. İskados kiralık yelkenli tekne talep ettiğinizde adayı daha iyi biçimde gözlemleyebilirsiniz. Gittiğiniz alanlarda daha iyi deneyimler kazanma şansı elde edebilirsiniz. İskados’ta hem doğal güzellikler çok fazla hem de dini mekanlar çok dikkat çekicidir. İskados’un sokakları Yunan tarihinden izler taşır. Kiliseler manevi havayı yansıtır. İskados’u en iyi şekilde keşfedebilmek için yelkenli tekne kiralayabilirsiniz. İskados kiralık katamaran modelleri ile bu şirin adayı daha konforlu keşfedin. Kiralık yelkenli seyriniz boyunca güvenliğinizi sağlayacak tüm teknik donanımlar kiralık yelkenli teknenizde mevcuttur. Kiralık bir yelkenli teknede güvenlik en önemli unsurdur. Deniz hareketli bir zemin olduğu için her an sürprizlere açıktır. Bu nedenle deneyimli değilseniz bizlerden kaptan talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel kaptanlarımız kiralık yelkenli tekne seyahatiniz boyunca sizleri koylara ve plajlara güvenle ulaştıracaklardır.