7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris Kiralık Gulet

Marmaris Kiralık Gulet

Geleneksel üretim teknikleri ve tarzları ile üretilen Marmaris kiralık gulet modellerimiz deniz tatilleriniz ve mavi yolculuklarınız için sizlerin güvenliğini, konforunu ve rahatınızı sağlamak için sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Marmaris kiralık tekne modellerimiz Türk guletleridir. Her bir gulet yılların tecrübesine sahip çok yetenekli ustalar tarafından ahşaptan imal edilmiştir. Guletler hem uzun deniz gezilerinde hem de kıyıya yakın gezilerde sizlere her zaman en iyi konforu, rahatlığı ve güveni sağlamaktadırlar.

Guletlerin ilk üretim zamanları için bir araştırma yapıldığında önce Bodrum bölgesinde üretildikleri anlaşılmaktadır. Ancak zaman içerisinde guletlere olan ilginin artması ve pazarın büyümesi sebebi ile Bodrum dışında da tersaneler kurulup, bu tersanelerde de gulet üretimi yapılmaya başlanmıştır. Marmaris kiralık gulet modellerimiz son derece kaliteli ahşaplar kullanılarak üretilmiştir, bu sayede dayanıklı, güzel ve estetik guletler ortaya çıkartılmaktadır.

Marmaris kiralık gulet araştırması yaparken gulet modelleri hakkında ve size hizmet edecek olan firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız çok büyük önem taşımaktadır. Kiralayacağız guletin özellikleri, sizlere sunulacak olan hizmetlerin neler olduğu, gezinin nereden hangi limandan hangi gün ve saatte başlayacağı gibi bilgileri öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu sebeple bizler sizlerden gelen sorular için 7/24 telefon üzerinden destek vermekteyiz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ya da merak ettiğiniz her türlü gulet sorularını bizimle paylaşabilirsiniz.

Marmaris Kiralık Gulet Modelleri
Marmaris Kiralık Gulet Modelleri

Guletlerimizde her zaman deneyimli ve profesyonel çalışanlar sizlere hizmet etmektedirler. Mürettebatımız sizlerin rahat, konforlu, güvenli bir yolculuk geçirmeniz adına gereken tüm hizmetleri yerine getirmektedir. Gerektiğinde leziz yemekler hazırlamak, yemekleri servis etmek, güverte ve kamara temizliğini yapmak gibi bir çok hizmeti sizlere sunmaktadırlar.

Gulet Kiralamalarında Rezervasyon

Her tatil turunuzda olduğu gibi gulet sektöründe de erken rezervasyon yüksek önemlidir. Guletler ne kadar yaz aylarında popüler olsa da aslında rezervasyonları ve tatil planlamarı kış aylarında yapılmaktadır. Sezondaki yoğunluk ve kalabalık oluşu sizlerin fiyat konusunda da yüksek ödemeler yapacağınız anlamına gelmektedir. Bu sebeple Marmaris te kiralayacağınız guletler için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Özellikle Marmaris Gulet tatili ve deniz severleri için doğru bir lokasyondur. Marmaris’ e geldiğinizde, Orhaniye, Selimiye, Turunç ve daha fazla bulunan birçok koy karşılayacaktır. Bu koylar hem kaptanlarımızın güzergahında bulunurken hem de sizler için özel tur programı çıkartabilmekteyiz. Marmariste bulunan guletlerimizde kaptan, ahçı ve gemicilerimiz sizlere en profesyonel hizmeti sunacaktır. Sizler de bu muhteşem Marmaris koyları ve doğasının tadına varacaksınız. Guletlerimiz her tur sonrasında ve dönemsel olarak dezenfekte edilmektedir. Gemi personelimiz her gün ve tur öncesi bu işlemi yapmaktadır. Tüm Marmaris’ te bulunan gulet modellerimizde dezenfektanlarımız bulunmaktadır.

Marmaris kiralık gulet modellerimizden birisini seçerek aileniz ve yakın dostlarınız ile birlikte denizde özel bir tatili keyfini çıkartmanız mümkün olacaktır. Bütçenize göre tercih edebileceğiniz farklı boyutlarda ve farklı donanımlarda gulet modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında indirimli, standart, lüks ve süper lüks olmak üzere dört farklı Marmaris te kiralık gulet modellerimiz yer almaktadır. Kiralık guletler arasından kendi bütçenize uygun olan hangisini kiralarsanız kiralayın, hepsinde unutulmaz bir deniz tatili deneyimi yaşayacaksınız ve bu tatili her sene tekrarlamak isteyeceksiniz.

Eğer kendinize ait özel bir gulet kiralayamıyor iseniz bu durumda kabin kiralayarak yine çok keyifli, huzurlu ve eğlenceli bir tatil yaşayabilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte güzel bir deniz tatili tecrübesi yaşamak ve bu güzel günleri paylaşmak, gemide yeni arkadaşlar edinmek için kabin kiralayabilirsiniz.

Marmaris Kiralık Gulet Özellikleri

Günümüzde geleneksel gulet modellerimiz oldukça gelişmiştir. Gelişen üretim ve malzeme teknolojisi sayesinde farkı donanımlarda ve farklı boyutlarda gulet modelleri üretilmektedir. Marmaris kiralık gulet modellerinin boyları on beş metreden başlayıp elli beş metreye kadar çıkabilmektedir. İlk üretilen guletler ve günümüzdeki konforlu ve lüks guletleri karşılaştırdığınız zaman gelişimleri çok net görebilirsiniz.

Guletlerin uzunlukları ile yolcu kapasiteleri doğru orantılıdır, gulet boyutu arttıkça yolcu kapasitesi de artmaktadır. Guletler yolcularına en üst düzeyde konfor ve rahatlığı sunmak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Bunun sağlamak için mükemmel bir şekilde estetik ve tarz sahibi olması için döşenmiştir. Marmaris kiralık gulet modellerinde yine boyutlarına bağlı olarak farklı sayılarda yolcu kamaraları bulunmaktadır. Bu kamalarda pencere, ayna, dolap, klima, duş, tuvaletler yer almakta olup, ana kamaralarda ise koltuk takımları, komodin, çalışma masası gibi mobilyalarda yer almaktadır. Bazı guletlerde lüks ve konforu arttırmak adına jakuzi ve masajlı duş sistemleri de yer alır. Mürettebat için ise onlara ait kamaralar bulunmaktadır. Mürettebatımız profesyonel, sorumluluk sahibi ve samimidir. Yolcularımız tüm soru ve endişelerini onları derhal ele alacak olan kaptanımıza doğrudan iletebilirler.

Marmaris kiralık gulet modellerimizi güverte alanları son derece geniş ve ferah tasarlanmıştır. Güverte üzerinde güneşlenmeniz için yataklar ve yastıklar yer almaktadır. Arka kısımda ise geleneksel tarza dönenmiş geniş bir alan daha yer almaktadır.

Marmaris Kiralık Gulet Modelleri ve Özellikleri

Marmaris kiralık gulet modellerimizin tamamında yolcu güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur. Her gulette yeterli miktarda yakıt ve tatlı su depoları bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir acil duruma karşı gsm telefonları, radar, navigasyon sistemleri, can kurtaran filikası, yangın tüpü gibi önlemler yer almaktadır.  Kiralık gulet için tüm bu güvenlik ekipmanları da denizde tatilinizi en güvenli şekilde tamamlamanız için bahsi geçen diğer yardımcı gereçlerdir. Ayrıca guletlerimizde konfor ve rahatlığınız için ise guletlerimizde klima, televizyon, duş, tuvalet, mutfak gibi özellikler yer almaktadır. Kiralık guletlerimiz sizler için özel yemekler hazırlanmaktadır. Tecrübeli ekibimiz tarafında kendinizi evinizde hissedeceğiniz lezzetteki menüler hazırlanmaktadır.

Marmaris kiralık gulet modelleri ile, guletlerin ahşap yapılarının verdiği doğal ortam ile unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşayın. Her türlü bütçeye uygun guletlerle haftalık veya günlük turlarla Marmaris koylarını keşfedin. Kaptanlarımız sizin için en iyi rotayı çizerken, aşçılarımız ise dilediğiniz lezzetleri tur boyunca hazırlayacaklardır. Guletler geniş yaşam alanları, geniş stoklama kapasite ile uzun turlar için oldukça idealdir.