7/24 Destek +90 538 211 45 67
Göcek Kiralık Tekne Modelleri

Göcek Kiralık Tekne Fiyatları

Göcek kiralık tekne fiyatları en çok aranan konulardan bir tanesidir. Tekne fiyatları seçeceğiniz model ve tekne yılına değişiklik göstermektedir. 2 saatlik ve 3 ile 4 saatlik tekne seçebilirsiniz. Ya da daha uzun gezileriniz için 4 saat ve üzeri tekne kiralayabilirsiniz. Göcek koyları ve denize girme alanları sizler için harika bir ortam sunacaktır. 2 saatlik tekne kiralama fiyatları 800 tl den başlamaktadır.

WhatsApp üzerinden iletişime geçmek içi +90 532 453 03 63 ten bizlere ulaşabilirsiniz.
Arayarak rezervasyon yaptırmak için +90 532 453 03 63 nolu numaramıza tıklayabilirsiniz.

Türkiye’de mavi tur sezonu Nisan ayında başlayıp Ekim ayı sonlarına kadar devam ediyor. Nisan ve Mayıs ayları düşük sezon sayılırken, Haziran ve Eylül arası ise yüksek sezon olarak adlandırılıyor. Özellikle Eylül ayı sıcaklıkların biraz düştüğü ve yelken için en uygun rüzgarların başladığı dönem. Bu nedenle Eylülde Göcek kiralık tekne fiyatları yüksek iken düşük sezonlarda daha uygun fiyatlarda tekne bulmak mümkün oluyor. Sezon dışı kış döneminde rezervasyon yaparsanız ise erken rezervasyon vb indirimlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle bayram dönemleri için erken davranmakta yarar var. Bazen bir yıl öncesine kadar bayram haftaları misafirlerimizce rezerve edilebiliyor. Sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan erken rezervasyon için iletişime geçebilir sizlere en uygun modeli seçebilirsiniz.

Göcek Kiralık Tekne Modelleri
Göcek Kiralık Tekne Modelleri

Mavi tur planı yaparken göz önünde bulundurmanız gereken etmenlerden birisi de mevsimler ve hava koşulları. Nisan ayında denizler ve koylar sakin iken yüksek sezon olan Ağustos ve Eylül aylarında iğne atsanız yere düşmez diyebileceğimiz kalabalıklar görebilirsiniz. Özellikle bayram haftalarında tatilci sayısı zirve yapar. Sakin bir koy buldum şuraya kıçtan kara yapayım derken bir anda etrafınızı saran günlük tur yapan guletlerle karşılaşabilirsiniz. Mart ve Nisan ayları ise regatta, yelkenli yarışları ve sezona merhaba turlarının yapıldığı dönem. Bu dönemlerde tatil yaparsanız sıra sıra yol alan teknelere ve muhteşem yelkenli manzaralarına rastlayabilirsiniz. Haziran ve Eylül dönemi arası havaların ısınmasıyla beraber deniz suyu da en yüksek sıcaklığına ulaşır. Okulların tatil olmasından dolayı koylar çocuklu ailelerce doludur ve cıvıl cıvıl bir görüntü halini alır. Sıcak yaz aylarında yelkenciler genelde teken üzerinde güvertede uyurlar. Kliması olmayan teknelerde kabinlerde uyumak yüksek sıcaklıklardan dolayı pek mümkün değildir. O nedenle bütçenizi biraz daha fazla zorlayabiliyorsanız klimalı bir monohull veya katamaran seçmekte yarar var. Gulet ve motoryatların hemen hemen çoğunluğunda klima bulunmaktadır. Göcek kiralık tekne fiyatları ve modelleri hakkında ihtiyacınız olan bütün ayrıntılı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eylül ve ekim ayları ise tecrübeli yelkencilerin denizde yerlerini aldıkları dönemdir.

Göcek Kiralık Tekne Fiyatları – Rota ve Seyir Planı

Bölgeye ilk kez olacak misafirlerimiz bizlerden rota hakkında gerekli bilgileri alabilirler. Kiralık kaptanlı tekne tercihinde bulunacak misafirlerimiz ise kaptanımızın çizeceği rota ile tatillerini en verimli şekilde geçirecekler. Yelkenli ve katamaranları kaptansız olarak kiralayabilirsiniz fakat motoryat ve guletlerde fiyatlara dahil kaptan ve hizmet mürettebatı sabit olarak yer alır. Yelkenli ve katamaranlarda kaptan fiyatları günlük yüz yirmi beş ve yüz elli euro arasında değişmektedir. Dilerseniz aşçı veya hostes taleplerinde de bulunabilirsiniz. Kiralama fiyatları günlük yüz ile yüz yirmi beş euro arasındadır. Gulet ve motoryatlarda kaptan ve mürettebat fiyatlara dahildir. Rota ve seyir planınızı iyi bir şekilde yapmakta fayda var. Dilerseniz bizlerden destek alabilir veya internet üzerinden rota bilgisi veren sayfalara ulaşabilirsiniz. İyi bir rota çalışması yapmak stressiz ve güvenli bir turun olmazsa olmasıdır. Deniz sürekli değişik hava koşullarına açıktır. Tekne kullanmak oldukça dikkat ve güven gerektiren bir ulaşım türüdür. Yapacağınız küçük bir hata sizlere maddi veya zaman kayıpları yaşatabilir. O nedenle plansız olarak mavi tura çıkmamak büyük önem taşımaktadır.

Göcek Kiralık Tekne Fiyatları
Göcek Kiralık Tekne Fiyatları

Çizeceğiniz rotada bütçenize uygun uğrak yerlerini ve restoranları seçmeye dikkat edin. Bazı koylarda restoranlar veya bazı lüks marinalarda bağlama ve hizmet fiyatları normalden fazla olabiliyor. Harcayacağınız yakıt, yapacağınız ekstra marina masrafları, yiyecek ve içecek masrafları tamamı ile rotanızın kalitesi ile doğru orantılı olacaktır. Bu nedenle en iyi plan için uzman kadromuzdan destek almanızda fayda var. Sayfamızdan size en uygun modeli seçin ve Göcek kiralık tekne fiyatları hakkında gerekli tüm bilgilere ulaşın.

Kiraladığınız teknede yeterli mutfak ve gereçleri yer almaktadır. Özellikle katamaranlar küçük bir ev mutfağı konforu sunmaktadır. O nedenle mavi tur boyunca restoranlara uğramak yerine yemeğinizi teknede pişirmek bütçeniz için daha iyi olacaktır. Check in işlemlerinden önce marinalar içerisinde veya çevresinde bulunan marketlerden alış verişinizi yapabilirsiniz. Teknelerde buzdolapları ve saklama gözleri fazla olmadığı için aşırı alışveriş yapmaya gerek yoktur. Göcek koylarında marketlerden botla yiyecek içecek servisleri yapan yerel işletmecilere ulaşabilirsiniz. Guletlerde fiks menü ekstra olarak sunulurken isterseniz alışverişinizi kendiniz yapabilirsiniz. Aşçı istediğiniz şekilde yemekleri hazırlayacaktır. Bazen kaptanlarımız tutacakları balıklarla sizlere sürprizler hazırlayabilirler. Bunların dışında bütçeyi etkileyen en büyük etken tabi ki tekne tipi.

Ne Tür Tekne Seçmeli

Konfordan ziyade performans arayan deniz severler için en uygun seçenek tek gövdeli teknelerdir. Monohull veya yelkenli olarak adlandırılır. Buradan yelkenli teknelerin konforsuz olduğu manası çıkmasın. Günümüzdeki yeni modelli yelkenliler oldukça lüks donanım, üst düzey konfor ve yaşam alanlarına sahiptir. Kiralama fiyatları en ucuz olan tekne tipi yelkenlilerdir. İki kabinli bir yelkenli bin euro gibi fiyatlarla sunulurken dört veya beş kabinli teknelerin haftalık fiyatları dört bin beş bin euro arasında değişmektedir. Teknenin donanımı ve yaşı fiyatı etkileyen en büyük etkenlerdir. Yelkenli tekneler daha dar yaşam alanlarına sahiptir. Mesela dört kabinli bir teknede iki tuvalet bulunması halinde, tuvaletlerin ortak kullanılması gerekmektedir. Yelkenli tekne kiralama yapmadan önce tura katılacakların bunları sorun yapmaması tur sırasında huzurlu bir zaman geçirmek açısından önemlidir.

Daha çok mahremiyet, daha çok konfor arayan ve daha fazla bütçeye sahip olan misafirlerimiz için en uygun model katamaranlardır. Özellikle kadın misafirlerimiz katamaranları deniz üzerinde yüzen bir otel odasına benzettikleri için tercih etmektedirler. Göcek kiralık tekne fiyatları ve sizlere en uygun katamaranlar için filomuza göz atın.

Guletler ise mavi tur denilince akla ilk gelen tekne tipidir. Ahşap yapıları huzurlu bir atmosfer sunar. Kaptanlı ve mürettebatlı olarak sunulan guletler adeta yüzen oteller niteliğindedir. Guletler diğer yat tiplerine kıyasla biraz daha bütçe gerektirse de, kaptan, mürettebat, yemek hazırlığı, tekne temizliği, transit log ve yakıt gibi ücretler fiyata dahil olduğundan bu tip detaylarla uğraşmadan mavi turunuzu stressiz ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Motor yatlar ise üst düzey donanım ve mürettebat hizmetleriyle en lüks mavi tur imkanlarını sağlayan teknelerdir. En büyük özellikleri yüksek hızları sayesinde mesafeler arası oldukça hızlı ulaşım sağlamasıdır.

Kısacası limanlar, teknelerin yakıt tüketimi, bölgelerin doğal şartları, tura katılacak kişi sayısı gibi birçok etken kiralama fiyatlarını etkileyen unsurlardır.

Göcek Kiralık Tekne 2021 Rezervasyonu Hakkında

Rezervasyon yaptırmanız sizin için çok önemlidir. Çünkü özellikle yaz aylarında Göcek çok yoğun olmaktadır. Yerli ve yabancı misafirlerimiz kiralık tekne için çok yoğun talepte bulunmaktadır. Göcek te bulunan tekne modellerimiz kaptanlı olarak kiralanmaktadır. İster bizim belirlediğimiz ister sizlerin istediği noktalarda denize girebilirsiniz. Göcek bu konuda fazlasıyla sizi tatmin edecektir. Göcek kiralık tekne fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer bir sayfamız olan Bodrum kiralık tekne için yazımıza bakabilirsiniz.

Göcek kiralık tekne fiyatları politikamızı en ideal şekilde belirleyerek tüm deniz severlere diledikleri tekneleri sunabilmeyi amaçlıyoruz. Uygun bulduğunuz tekne için mümkün olan son fiyatı sunmaya çalışacağız. Yelkenli ve katamaranlarda kira fiyatı dışında transitlog, temizlik, geri ödemeli depozito gibi ödemeler vardır. Bu ödemeler tur günü marina ofislerimizde veya teknede nakit veya kredi kartı ile yapılmaktadır. Ödemeler, tekne teslimi, alış veriş gibi her türlü konuda bölge sorumlumuz sizler için gereken tüm desteği verecektir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *