7/24 Destek +90 538 211 45 67
Mikonos kiralık yelkenli modelleri

Mikonos Kiralık Yelkenli Modelleri

Mikonos kiralık yelkenli modelleri ile bu ünlü adayı denizden unutulmaz şekilde keşfedin. Mikonos Adası Ege Denizinde bulunan ve tatil denildiğinizde akla gelen ilk adalardan bir tanesidir. Özelikle eğlenceli bir gece hayatıyla bilinen Mikonos Adası yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor. Genellikle farklı tatil planı düşünenlerin sıklıkla tercih ettiği bu adaya olan rağbet deniz turizminin de gelişmesiyle birlikte daha da artmıştır. Konforlu yatların, yelkenlilerin ve katamaranların üretilmesi ve kullanılması ile birlikte oluşan özgür ve kişiye özel tatil ortamı birçok insanın tatil planlarını süslüyor.

Mikonos Adası Ege adalarının devamı niteliğinde olan bir Yunan Adasıdır. Atina’ya yaklaşık olarak 175 km uzaklıkla bulunan Mikonos Adası Türkiye’ye de oldukça yakındır. Mikonos’a gitmek isteyenler deniz yolunu veya havayolunu kullabilirler. Türkiye üzerinden Mikonos’a gidecek misafirlerimiz için ise deniz yolu daha ideal bir seçenek oluyor. Sizler de firmamızdaki deniz tatil araçlarını kiralayarak Mikonos tatilinize başlayabilirsiniz. Örneğin Mikonos kiralık yelkenli modelleri ile bu sevimli adaya gitmek hem farklı bir deneyim hem de güzel bir deniz yolculuğu yaşatacaktır.

Mikonos Kiralık Yelkenli Modelleri Güzergahı

Mikonos Adası beyaz ve mavi rengin birleşiminden doğan uyum ve rengârenk sardunyaların süslediği bir masal diyarını anımsatıyor. Aslında bakıldığında tam bir Akdeniz havasının hüküm sürdüğü Mikonos Adasına Mikonos kiralık yelkenli ile geldiğinizde ilk durağımız Küçük Venedik’i gezmek oluyor. Bir sonraki rotamız ise yel değirmenleriyle tanınan Aro Mera Köyü oluyor. Burası da tatiliniz boyunca kafa dinleyebileceğiniz en güzel lokasyonlardan bir tanesi.

Mikonos kiralık yelkenli modelleri turumuzun bir sonraki güzergâhı ise Pelikan Petrus heykeli ile ünlü olan Folklor Müzesidir. Bu bina retro fotoğraflar çekmek isteyenlerin çok seveceği bir yapıdır. Çünkü 17002lerden günümüze kaldığı için çok güzel detaylara sahiptir.

Fotoğraf tutkunlarının çok seveceği yerler arsında bir de Parapotani Kilisesi bulunur. Burası barındırdığı ilginç mimarisi ile dikkat çeker. Birbirinden farklı beş tane küçük kilisenin birleşiminden oluşur ve bembeyaz bir görüntüye sahiptir. Ardından merkezin biraz dışındaki Panagia Tourlani Manastırına gidilir.

Ayrıca Mikonos kiralık yelkenli turumuzda mutlaka uğradığımız diğer rotalar arsında Arkeoloji Müzesi ve Deniz Müzesi bulunuyor. Birbirinden orijinal eserleri burada görmek mümkündür.

Tamamıyla beyaz rengin hakim olduğu bu adada gezeceğimiz yerler bittikten sonra sıra plaj ve koylara geliyor. En ünlü koy ve plajlar arasında ise Paradise Plajı8Cennet Plajı) Tourlos Plajı, Melalianos Plajı, Suer Paradise Plajı, Agrarai Plajı, Ella Plajı ve Fakos Körfezi kristal berraklığa sahip en güzel yerlerden birkaçıdır. Mikonos kiralık yelkenli modelleri tatili ile unutamayacağınız yerleri gezmek, istediğiniz yerde istediğiniz kadar yüzmek ve güneşlenmenin özgürlüğü sizlerle oluyor. Özel günlerinizi de değerlendirebileceğiniz bu tatil seçeneği ile ilgili tüm soru ve rezervasyon işlemleriniz için ilgili telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mikonos kiralık yelkenli modelleri
Mikonos kiralık yelkenli modelleri

Beyaz Badanalı Evleriyle Mikonos

Son zamanlarda insanların değişen zevkleri tatil anlayışlarının da değişmesine neden olmuştur.  Çünkü genellikle kalabalık tatil turlarından ziyade daha butik, sakin ve kişiye özel olan tatil seçeneklerine olan ilgi artmıştır. Mikonos kiralık yelkenli modelleri tatili de bunlardan birisidir.

Özelikle deniz turizminin yaygınlaşması ve insanların bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş tatil tekneleri de butik tatillerin önünü açıyor. Kiralık yatlar, kiralık motoryatlar, yelkenliler, katamaranlar bu tatil tekneleri arasında en çok tercih edilenleridir. Mikonos kiralık yelkenli modelleri tatili ise insanlara hem konforu hem de nostaljiyi bir arada sunuyor. Böylece sabit rotaya sahip mavi turlar yerine bir yelkenli kiralayarak hem istediğiniz rotayı kendiniz oluşturabilirsiniz hem de konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Çünkü Mikonos kiralık yelkenli ile Egenin masmavi sularına açıldığınızda istediğiniz yerde istediğiniz kadar yüzme keyfi yaşayabileceğiniz gibi kendi manzaranızı da kendiniz seçebilirsiniz.

Egenin suları içinde bulunan bir o kadar da sevimli bir görüntüsü olan Mikonos adası beyaz badanalı evleri, mavi panjurları ve kapıları ile ünlüdür. Ayrıca tüm sokaklardaki rengârenk sardunyaları ve kokularını da anlatmasak olmaz. Böyle bir ortam içinde güzel bir tatil keyfi yapmak hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecektir. Ayrıca özel günlerinizi de değerlendirebileceğiniz bu sevimli adacıkta güzel bir evlilik teklifi, balayı veya güzel bir yıldönümü kutlaması Mikonos kiralık yelkenli modelleri tatili ile mümkün gibi duruyor. Mikonos yelkenli kiralama yazımızdan bu ada hakkında farklı bilgiler alabilirsiniz.

Kiralık yelkenli modelleri farklı tasarımlara sahiptirler. Kiralık yelkenli modelleri 2-6 arası kabinlere sahiptir. 30-70 ft arası kiralık yelkenli modelleri ile denizin tadını çıkartabilirsiniz. Kiralık yelkenli modelleri içinden size uygun olanı seçmek için uzman ekibimize ulaşın. Size en uygun kiralık yelkenli modelleri göndereceğiz.